Bekercompetitie 2016/2017

Op 10 januari is er geloot voor de vierde ronde. Deze ronde zal gespeeld worden in het weekend van 21 en 22 januari 2017, met uitzondering van de Hoofdklassers. Zij spelen op een doordeweekse avond (24, 25, 26 januari). De finale is op zaterdag 20 mei 2017.

Programma vierde ronde (21 en 22 januari 2017)

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/01 Swift Grasshoppers
22/01 Kolping Boys Dynamo  4-1
21/01 WV-HEDW FC Aalsmeer  1-0
24/01 Ajax Zuidvogels
22/01 EDO De Kennemers  2-0
25/01 FC Breukelen OSV (zon)
24/01 Eemdijk Montfoort
21/01 FC Abcoude ZOB  1-0
21/01 CSW Volendam  2-4
25/01 HBOK De Meern
22/01 LSVV De Zouaven  1-2
25/01 Purmersteijn JOS/Watergraafsmeer
21/01 De Bilt Zaanlandia  3-2
26/01 ADO’20 ZAP
21/01 Altius DVSU  3-1
22/01 Nieuw-Utrecht Zeeburgia  1-3

Uitslagen derde ronde

 

A  18/12 AGB LSVV  0-0 L. wns
B  17/12 WV-HEDW United Davo  4-1
C  17/12 De Merino’s Swift  1-2
D  17/12 Altius Castricum  4-0

 

Uitslagen tweede ronde:

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 1/12 20:00 AGB (zon) Kon. HFC 2 (zon) 1-0
2 Za 17:00 DCG (zon) Swift (zat) 1-4
3 Za. 14:30 JSV Nieuwegein (zat) FC Breukelen (zat) 1-4
4 1/12 20:00 ASV’65 (zon) EDO (zon) 0-5
5 Za 17:00 Renswoude (zat) Zeeburgia (zon) 3-3 Z. wns
6 Za 17:00 DVSU (zat) Alcamaria Victrix (zon) 6-2
7 Za 17:00 ADO’20 (zon) DOVO (zat) 3-1
8 Za, 14:30 CSW (zat) Benschop (zat) 3-0
9 Di 20:00 Dynamo (zon) Hollandia T (zon) 3-1
10 Za 17:00 Arsenal (zon) FC Aalsmeer (zat) 2-3
11 Za 17:00 AFC’34 (zon) ZOB (zat) 0-1
12 Za, 14:30 ZSGOWMS (zat) Montfoort (zat) 0-1
13 Za 14:30 Zwaluwen Utrecht’11 (zon) De Bilt (zat) 0-5
14 Za 17:00 HBOK (zat) Hercules 2 (zon) 2-0
15 Za, 14:30 Kadoelen (zat) De Merino’s (zat) 0-7
16 Za 17:00 Hollandia (zon) WV-HEDW (zat) 0-7
17 Zo 14:00 LSVV (zon) Diemen (zon) 3-2
18 Za 14:30 Ajax (zat) Hoogland (zon) 4-1
19 Za. 14:45 AFC (zat) Castricum (zat) 0-1
20 Za 17:00 Atletico Club Amsterdam (zat) SV Nieuw Utrecht (zon) 1-3
21 Za 17:00 Altius (zat) JVC (zon) 2-2 A. wns
22 Za 17:00 Zaanlandia (zon) Valleivogels (zat) 5-1
23 Za 17:00 De Zouaven (zon) Argon (zat) 2-2 Z. Wns
24 Za 17:00 De Meern (zon) Buitenboys (zat) 2-2 M. Wns
25 30/11 20:00 Hellas Sport (zat) Kolping Boys (zon) 1-1 K. wns
26 17/12 17:00 ZAP (zon) Lopik (zon) 4-2
27 Za 17:00 Eemdijk (zat) Alkmaarsche Boys (zon) 7-1
28 Za 17:00 Purmersteijn (zon) Odysseus’91 (zat) 2-1
29 Zo 14:00 Bergen (zon) United/Davo (zon) 1-1 U. wns
30 Do 20:00 Volendam (zat) HSV Sport 1889 (zon) 5-0
31 Zo 14:00 FC Purmerend (zon) Abcoude (zon) 1-2
32 Zo 14:00 De Kennemers (zon) Sporting Martinus (zon) 2-1
33 Wo. 20:00 Wartburgia Grashoppers (zon) 0-5
34 Zo 14:00 JOS/Watergraafsmeer (zon) SDO (zon) 3-2
35 29/11 20:00 De Vecht (zat) Zuidvogels (zat) 1-4
36 Zo 14:00 OSV (zon) ZSGOWMS (zon) 1-1 O. wns

 

Uitslagen 1e ronde REGIO NOORD:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Do 20:00 SRC (zon) ADO’20 (zon) 0-6
2 Za 17:00 ZOB (zat) Ilpendam (zon) 5-0
3 Zo 14:00 LSVV (zon) Kleine Sluis (zon) 5-3
4 Zo 14:00 Bergen (zon) DEM (zon) 4-1
5 Zo 14:00 JVC (zon) Standvogels (zon) 7-3
6 Di 20:00 Dynamo (zon) Wijk aan Zee (zon) * 4-2
7 Di 20:00 Spartanen (zon) Alcmaria Victrix (zon) *  1-4
8 Zo 14:00 Zaanlandia (zon) Vrone (zon) 4-1
9 Do 20:00 Alkmaarsche Boys (zon) Succes (zon) 3-2
10 Do 20:15 St. George (zon) Purmersteijn (zon) * 0-9
11 Zo 14:00 FC Purmerend (zon) Volendam (zon) 2-1
12 Do 20:15 AFC’34 (zon) Saenden (zon) 2-1
13 Za 19:00 De Zouaven (zat) De Zouaven (zon) 1-6
14 Za 17:00 Hollandia (zon) ODIN’59 2 (zat) 4-1
15 Zo 14:00 Meervogels’31 (zon) Hollandia T. (zon) 4-4 H. wns
16 Za 17:00 Volendam 2 (zat) Kolping Boys (zon) 1-2
17 Za 15:00 IVV (zon) Volendam (zat) 1-2
18 Za 17:00 Hellas Sport (zat) HSV (zon) 1-0
19 Zo 14:00 ZAP (zon) Hercules Zaandam (zon) 2-0
20 Zo 14:00 HSV Sport 1889 (zon) De Valken (zon) 5-1
21 Za 17:00 Sporting Andijk (zat) De Grashoppers (zon) 0-3
22 Zo 14:30 Zaandijk (zon) De Kennemers (zon) 3-5
23 Za 14:30 FC Castricum VVW (zon) 2-1

 

* wedstrijden worden gespeeld bij de uitspelende club in verband met verlichting.

 

Uitslagen 1e ronde REGIO MIDDEN:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 15:00 Kadoelen (zat) KDO (zon) 4-3
2 Za 17:00 ZSGOWMS (zat) AS’80 (zon) 4-3
3 Za 14:30 VVC (zat) SDO (zon) 1-3
4 Zo 14:30 AGB (zon) Fortius (zon) 2-0
5 Za 17:00 NFC (zon) HBOK (zat) 0-5
6 Zo 14:00 Hillegom (zon) Abcoude (zon) 1-4
7 Za 17:00 Arsenal (zon) EDO (zat) 3-2
8 Do. 19:30 DWS (zon) Wartburgia (zat) 2-2 W. wns
9 Zo 13:00 JOS/W (zon) Germaan/De Eland (zon) 8-4
10 Zo 14:00 United/Davo (zon) Hoofddorp (zon) 1-0
11 Za 17:00 Diemen (zon) Stormvogels (zat) 5-1
12 Zo 14:00 ZSGOWMS (zon) RODA’23 (zon) 1-1 Z. wns
13 Zo 14:00 FC Weesp (zon) OSV (zon) 4-6
14 Di 20:00 Swift (zat) Ouderkerk (zon) 7-0
15 Za 14:30 Zandvoort (zat) AC Amsterdam (zat) 3-3 A. wns
16 Za 17:00 Sporting Martinus (zon) Ajax 2 (zat) 2-1
17 Za 17:00 Spaarnwoude (zon) Ajax (zat) 1-6
18 Za 17:00 DCG (zon) Pancratius (zat) 7-0
19 Zo 14:00 TOG (zon) EDO (zon) 4-7
20 Zo 14:00 Pancratius (zon) Kon. HFC 2 (zon) 0-2
21 Za 17:00 Buitenboys (zat) Hoofddorp 2 (zon) 1-1 B wns
22 Za 14:30 FC Aalsmeer (zat) AFC 2 (zon) 4-1
23 Za 14:45 AFC (zat) VEW (zat) 5-1
24 Zo 14:00 Schoten (zon) Zeeburgia (zon) 0-4
WV-HEDW VRIJGELOOT

 

Uitslagen 1e ronde REGIO ZUID:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 14:30 DEV Doorn (zat) Lopik (zat) 1-5
2 Za 15:15 Odysseus’91 (zat) Woudenberg (zat) 3-2
3 Za 17:00 Benschop (zat) Rivierwijkers (zon) 1-1 B wns
4 Za 17:00 Wasmeer (zon) DOVO (zat) 0-10
5 Za 17:00 Hercules 2 (zon) SVM (zat) 2-1
6 Za 15:00 Delta Sports’95 (zat) CSW (zat) 1-2
7 Za 14:30 DVSU (zat) Veenendaal (zat) 2-2 D. wns
8 Za 17:00 Patria (zat) Zwaluwen Utrecht’11 (zat) 3-8
9 Za 14:30 FC Breukelen (zat) Geinoord (zat) 2-0
10 Za 15:00 VVA Achterberg (zat) Renswoude (zat) 0-3
11 Do 20:00 TOV (zat) De Merino’s 0-5
12 Za 17:00 Altius (zat) APWC (zon) 4-2
13 Zo 14:00 Hoogland (zon) Laren’99 (zon) 4-0
14 Za 14:00 FC Driebergen (zat) Valleivogels (zat) 2-6
15 Za 14:30 SV Nieuw Utrecht (zon) IJFC (zat) 3-1
16 Za 14:30 De Bilt (zat) VRC (zat) 3-0
17 Zo 14:00 SO Soest (zon) De Meern (zon) 1-2
18 Za 17:00 JSV Nieuwegein (zat) Zeist (zon) 2-1
19 Za 14:30 Eemdijk (zat) VVZ’49 (zat) 4-2
20 Za 14:30 Roda’46 (zat) Argon (zat) 1-4
21 Za 14:30 De Vecht (zat) VVZA (zon) 2-0
22 Za 14:00 DHSC (zat) Zuidvogels (zat) 0-2
23 Zo 14:00 ASV’65 (zon) Vriendenschaar (zon) 1-1 A. wns
24 Za 14:30 Montfoort (zat) PVCV (zon) 4-0