Promotie naar / lijfsbehoud in de Derde Divisie
Eerste ronde: 30 mei en 3 juni
- 30 mei: ODIN ’59 – Swift: 3-2
- 3 juni: Swift – ODIN ’59: 0-4
Promotie naar / lijfsbehoud in Zaterdag 1a
Finaleronde: 17 juni
- Victoria – Jong Holland
Derde ronde: 10 juni
- Nunspeet – Victoria: 2-4
- FC De Bilt – Jong Holland: 2-2, Jong Holland wint na strafschoppen
Tweede ronde: 3 juni
- FC Breukelen – Jong Holland: 1-3
- FC De Bilt – De Merino’s: 3-1
- De Valleivogels – Victoria: 0-2
- Zwaluwen ’30 – vv Nunspeet: 2-3
Eerste ronde: Dinsdag 30 mei
- Arsenal – Jong Holland: 1-2
- Victoria – CSW: 4-0
- Veensche Boys – De Merino’s: 2-3
Promotie naar / lijfsbehoud in Zaterdag 2a t/m 2c
Finaleronde: Zaterdag 17 juni
- FC Castricum – Wartburgia
- Olympia ’25 – Buitenboys
- Jonathan – Nieuw Utrecht
Tweede ronde: Zaterdag 10 juni
- AMVJ – FC Castricum: 2-4
- Wartburgia – Buitenveldert: 6-0
- Stormvogels – Olympia ’25: 2-4
- PVCV – Buitenboys: 1-2
- Hees – Jonathan: 1-3
- Nieuw Utrecht – IJFC: 2-0
Eerste ronde: Zaterdag 3 juni
- DWS – Wartburgia: 2-5
- Fortuna Wormerveer – Buitenveldert: 3-6
- Zandvoort – FC Castricum: 0-2
- Buitenboys – DEM: 2-1
- Loosdrecht – Olympia ’25: 1-3
- Stormvogels – NiTA: 4-0
- Hees – Nieuwland: 2-0
- Nieuw Utrecht – Odysseus: 4-0
- CDW – IJFC: 2-3
Promotie naar / lijfsbehoud in Zaterdag 3a t/m 3d
Finaleronde: 17 juni
Tweede ronde: 10 juni
- ’s Graveland – Brederodes: 3-2
- OSM ’75 – Zeist: 2-1
- Candia ’66 – Woerden: 2-0
- DOSC – ASV ’65: 9-1
- fc VVC – DVSU: 1-4
- Real Sranang – OFC: 5-1
- DZS – Hercules: 1-0
- HCSC – De Volewijckers: 6-1
Eerste ronde: 3 juni
- HCSC – SVW ’27: 3-2
- Real Sranang – Jong Hercules: 5-1
- DZS – Parkstad: afgelast wegens terugtrekken Parkstad, DZS door
- FC VVC – Sint Adelbert: 2-1
- Vlug en Vaardig – ASV ’65: 1-2
- s Graveland – TOS-Actief: 3-0
- OSM ’75 – Sint Maartensdijk: 4-2
- Candia – Focus 07: 5-1
- De Volewijckers – RKAVIC: 2-1
- JOS Watergraafsmeer – OFC: 3-8
- Hercules– Kadoelen: 4-1
- DVSU – Hertha: 5-3
- DOSC – Voorwaarts U: 3-0
- Brederodes – HVC: 5-1
Promotie naar / lijfsbehoud in Zaterdag 4a t/m 4f
Finaleronde: 10 juni
- DTS – DTA Fortius: 2-5
- Wijk aan Zee – Germaan/De Eland: 3-0
- GeuzenMiddenmeer – Sporting Krommenie: 2-1
- De Vecht – UVV: 0-6
- VVZ ’49 – vv ’t Goy: 0-0, vv ’t Goy wint na penalty’s
- Cobu Boys – SVIJ: 3-2
- Bunnik ’73 – HDS: 6-3
- De Wherevogels – Overamstel: 3-2
- Sporting Andijk – Alcmaria Victrix: 2-1
Eerste ronde: 3 juni
- Sporting Krommenie – RKVV Velsen: 2-0
- BVV ’31 – Germaan/De Eland: 1-2
- DTA Fortius – SVMM: 7-2
- UVV – SVP: 1-0