Home / Algemeen / Transfermarkt deel 13: de deadline nadert

Transfermarkt deel 13: de deadline nadert

Tot donderdagavond (15 juni) 23:59 uur heeft iedereen de tijd om van club te wisselen. Dan sluit namelijk de overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers. Omdat er op de laatste dagen een hoop nieuwe transfers bijkomen, updaten wij onze Transfermarkt deze week frequent. Momenteel staat de teller op 269 bij ons bekende overschrijvingen.



Ontbreken er namen of heeft u transfernieuws te melden? info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
13/06/17 Jeffrey van den Berg ZSGOWMS United/DAVO
13/06/17 Romano Macnack OSV (zat) ZSGOWMS (zon)
13/06/17 Yorno Tieman FC Volendam (jeugd) Purmersteijn
13/06/17 Giovanni Santangelo FC Aalsmeer (zat) CSW
13/06/17 Jasper Werhoven Argon FC Aalsmeer (zat)
13/06/17 Justin Moestadja WV-HEDW Saenden
12/06/17 Amos Appenteng NFC Sporting Martinus
12/06/17 Cerilio Cijntje ODIN’59 Ajax
12/06/17 Veirano Slager SDO Ajax
12/06/17 Sandro Contrucci Ajax 2 ZSGOWMS (zon)
12/06/17 Jim Smit HBOK ZSGOWMS (zon)
12/06/17 Robin Schaaf HBOK Monnickendam
12/06/17 Donny Reugebrink OFC Monnickendam
11/06/17 Bilal el Hajoui el Jaafari DCG FC Uitgeest
11/06/17 Feytu Olgun Eendracht’83 Zeeburgia
11/06/17 Jeremy Te Vrede Geinoord Zeeburgia
11/06/17 Joshua Kaweï SDZ Zeeburgia
11/06/17 Levi Konaté VVA/Spartaan Zeeburgia
11/06/17 Roy Verkaik Argon KDO
11/06/17 Bas Kok RODA’23 KDO
11/06/17 Dennie van der Giezen Swift DSOV
11/06/17 Jean-Pierre Kerkeboom Pancratius DSOV
10/06/17 Sam Coenen Arsenal (zon) TABA
10/06/17 Skip Slingerland Arsenal (zon) JOS/Watergraafsmeer (zat)
10/06/17 Maarten Daniels OSV (zat) JOS/Watergraafsmeer (zat)
10/06/17 Tarik Karim VVA/Spartaan Magreb’90
09/06/17 Jelle de Lange FC Utrecht AFC (zat)
09/06/17 Gregory Martin Zeeburgia JOS/Watergraafsmeer
09/06/17 Kevin Berrevoets OSV (zon) JOS/Watergraafsmeer
09/06/17 Ivar Lammers Hoofddorp VOC
09/06/17 Clarenzo Fer Forza Almere Hoofddorp
09/06/17 Jeranio Lobo Pancratius Hoofddorp
09/06/17 Yahya Ched Dadi Magreb’90 Pancratius
08/06/17 Armando Cuvalay FC Weesp (zat) Wartburgia
08/06/17 Marcus Staphorst TABA (zon) Wartburgia
08/06/17 Joram Knigge TABA (zon) Wartburgia
08/06/17 Stijn Knigge TABA (zon) Wartburgia
08/06/17 Nickel Nzoko SWZ Boso Sneek Wartburgia
08/06/17 David van Paridon AFC (zat) Wartburgia
08/06/17 Robin Meier Westfriezen ZSGOWMS
08/06/17 Bilal Ched Dadi De Dijk ZSGOWMS
08/06/17 Roger Grootfaam FC Aalsmeer (zat) ZSGOWMS
08/06/17 Gino Piqué FC Aalsmeer (zat) Zeeburgia
08/06/17 Niels Irik FC Weesp SDO
08/06/17 Ramon Westland FC Weesp SDO
08/06/17 Burak Bulduk DCG Zaanlandia
07/06/17 Celso Uhlenbeek DWS Ajax
07/06/17 Rasim Yalcin AGB Zilvermeeuwen
07/06/17 Ferdi Yalcin AGB Zilvermeeuwen
07/06/17 Neander Nijman Geuzen Middenmeer (zon) CTO’70 (zon)
07/06/17 Erhan Albayrak SCW Overbos
07/06/17 Syrano Morrison Argon Swift
07/06/17 Rob Rietveld Hercules AFC
07/06/17 Jermano Lo Fo Sang Geen club AFC
06/06/17 Jurrian van de Water Assendelft OFC
05/06/17 Erwin Smajic ZSGOWMS (zat) Blauw-Wit Beursbengels
05/06/17 Marwan Bouchlarham ZSGOWMS (zat) FC Weesp
05/06/17 Philip Halfhide Germaan/De Eland FC Weesp
05/06/17 Jordy van der Horst Germaan/De Eland SDZ
05/06/17 Ismael Moessafier CTO’70 (zat) Zeeburgia
05/06/17 Danny Ozbiliz CTO’70 (zat) Legmeervogels
04/06/17 Jesse Borst AFC (jeugd) Purmersteijn
04/06/17 Martijn van Oers FC Volendam (jeugd) Purmersteijn
04/06/17 Richard de Groot Katwijk Purmersteijn
03/06/17 Malcolm Esajas Geen club AFC (zon)
02/06/17 Nick Maijenburg Purmersteijn Wherevogels
02/06/17 Colin Coenderman Purmersteijn ZOB
02/06/17 Soufiane Oukar AFC 2 ZSGOWMS
02/06/17 Robert Guerain Hercules ZSGOWMS
02/06/17 Aaron Böck Loosdrecht Amstelveen Heemraad
02/06/17 Youssef Aamarou RKAVIC Buitenveldert
02/06/17 Bix Azurmendi Vitesse Delft Buitenveldert
02/06/17 Akke Pennin WV-HEDW Buitenveldert
02/06/17 Justin Bohus Quick 1890 Buitenveldert
01/06/17 Jordan Gast ZSGOWMS Magreb’90
01/06/17 Ike Nanka-Bruce ZSGOWMS Magreb’90
01/06/17 Anwar Akrouh Zeeburgia Magreb’90
01/06/17 Shaquille Djairin Pancratius Ajax 2
01/06/17 Mo Madmar DCG Pancratius
01/06/17 Noah Habte OSV (zon) Pancratius
01/06/17 Melvin Koelemeijer DIOS Pancratius
01/06/17 Daan Post RODA’23 FC Abcoude
01/06/17 Jack Tuyp FC Volendam De Dijk
31/05/17 Barry Tjeertes ZSGOWMS United/DAVO
31/05/17 Daniel Bada FC Almere VVZ’49
31/05/17 Zaid Lahmaj Legmeervogels FC Aalsmeer (zat)
31/05/17 Mees de Bruijn De Meteoor HBOK
31/05/17 Yannick de Wit De Dijk HBOK
31/05/17 Damien Menzo De Dijk OFC
30/05/17 Davey de Haze De Dijk JOS/Watergraafsmeer
30/05/17 Furkan Özer Zeeburgia AGB
29/05/17 Justin Schouten Hoofddorp Zwanenburg
29/05/17 Rick van Veen Pancratius Zwanenburg
27/05/17 Lennart Eberharter FC Aalsmeer (zon) DVVA
24/05/17 Maxim Stefels NVC Diemen
24/05/17 Faisal Bakir RKAVIC Diemen
24/05/17 Kevin Kroese Assendelft Diemen
24/05/17 Tommy ter Bruggen IVV Diemen
24/05/17 Mitchell de Vries AGB Diemen
24/05/17 Leroy van Zwam FC Almere WV-HEDW
24/05/17 Matthijs Kuiper Ajax WV-HEDW
24/05/17 Bram Owusu AMVJ SDZ
23/05/17 Allard Dobbe DRL JOS/Watergraafsmeer
23/05/17 Allon Koene Zeeburgia JOS/Watergraafsmeer
23/05/17 Halil Süzülmüs Assendelft JOS/Watergraafsmeer
23/05/17 Lucas Hofstra AFC (zat) AMVJ
22/05/17 Arnaud van Leeuwen FC Aalsmeer (zat) RKDES
20/05/17 Reshad Haidari Argon FC Aalsmeer (zat)
20/05/17 Dusan Gorgievski Legmeervogels FC Aalsmeer (zat)
20/05/17 Martijn Guitink Legmeervogels RODA’23
19/05/17 Nassim Zohair Zeeburgia DCG
19/05/17 Noud Bruchner Overbos Pancratius (zat)
18/05/17 Teun van Zweeden AFC (zon) Swift
18/05/17 Ryan Brown ZSGOWMS Zaanlandia
18/05/17 Raymond Dirven JOS/Watergraafsmeer HBOK
17/05/17 Faycal Annouri AFC ZSGOWMS
17/05/17 Jason Halman Zeeburgia Rijnsburgse Boys
16/05/17 Niels Neering FC Abcoude FC Breukelen
16/05/17 Jamel Magnée ZSGOWMS Purmersteijn (zat)
15/05/17 Darren Johnstone OFC Hollandia
12/05/17 Lionel Grootfaam Pancratius AMVJ
12/05/17 Mike van den Steenhoven Amstelveen Telstar
12/05/17 Laszlo Sandor AFC (zon) Ter Leede
12/05/17 Damian Tjon-A-Hung Legmeervogels Purmersteijn (zat)
12/05/17 Ronnie Roomeijer FC Purmerend Purmersteijn (zat)
12/05/17 Owairon Cleonise Buiksloot Purmersteijn (zat)
12/05/17 Dave Hiddes HBOK Purmersteijn (zat)
12/05/17 Ricardo Stam De Rijp Purmersteijn (zat)
12/05/17 Samir Alilouch EVC Purmersteijn (zat)
12/05/17 Sonny Punt ZOB Purmersteijn (zat)
12/05/17 Jermaine Ristie De Kennemers Purmersteijn (zat)
12/05/17 Mitchell Faerber Jong Almere City AFC (zat)
11/05/17 Jimmy Spruit Jong Almere City OFC
11/05/17 Jan Ziere Hoofddorp Ajax
10/05/17 Tim Steij RODA’23 Amstelveen Heemraad
10/05/17 Thierry van der Kooye Ter Leede AFC (zat)
08/05/17 Giordano van der Pol Ajax FC Hilversum
05/05/17 Chester Steward DCG Pancratius
05/05/17 Shanon Schet OSV (zat) Pancratius
05/05/17 Joshua Casper Breukelen Pancratius
05/05/17 Mathijs Miserus AFC (zat) Pancratius
05/05/17 Bas Pel Argon Pancratius
05/05/17 Stefan Gorgievski Legmeervogels Pancratius
05/05/17 Lorenzo Tat Zuidvogels WVHEDW
05/05/17 Ricardo Tat Zuidvogels WVHEDW
04/05/17 Donaldo Sanches Silva Ajax Rijnvogels
04/05/17 Alex de Bruijne JOS/Watergraafsmeer Ajax
03/05/17 Nick Tavenier Pancratius AMVJ
02/05/17 Kemal Gezer ZSGOWMS FC Abcoude
02/05/17 Yasin Poyraz JOS/Watergraafsmeer Legmeervogels
01/05/17 Mike Koenders Sportlust’46 JOS/Watergraafsmeer
29/04/17 Stephan Veenboer De Dijk Ajax
28/04/17 Khalid Salim el Abed Ter Leede ZSGOWMS
28/04/17 Sven Wierda Overbos Hoofddorp
28/04/17 Joey van Lemmeren ZSGOWMS (zat) EDO (zat)
26/04/17 Soufiane Reclaoui Magreb’90 OFC
26/04/17 Joey Salden EDO (zon) ZSGOWMS
26/04/17 Tamba dos Santos AFC ZSGOWMS
26/04/17 Jeffrey Gits OSV (zat) HBOK
22/04/17 Rudy Compier DRC De Meteoor
22/04/17 Mo Amakran DRC De Meteoor
22/04/17 Geoffrey de Bruin DRC De Meteoor
22/04/17 Fabiaan Baan DRC De Meteoor
22/04/17 Saied Mostafa DRC De Meteoor
22/04/17 Rochito Groenhart SDZ De Meteoor
22/04/17 Souhail Zarchid SDZ De Meteoor
22/04/17 Greg Blank SDZ De Meteoor
21/04/17 Jon van der Donk Buitenveldert (zat) Xerxes/DZB
21/04/17 Jeffrey Sam Sin Koninklijke HFC OFC
21/04/17 Ed Nyarko DWS ZSGOWMS
20/04/17 Melvin Halsema United/DAVO ZSGOWMS
20/04/17 Floris Reurts WVHEDW SDZ
20/04/17 Thomas Wollersheim WVHEDW SDZ
19/04/17 Diosmell Heijgen Te Werve (zat) ZSGOWMS
19/04/17 Bilal el Yacoubi OFC ZSGOWMS
19/04/17 Ibrahim Akkabi Hoofddorp AGB
18/04/17 Fernon Haselhoef DCG JOS/Watergraafsmeer
18/04/17 Lionel Frederik Swift JOS/Watergraafsmeer
17/04/17 Max Sajet AFC (jeugd) HBOK
14/04/17 Edip Biberoglu AFC OFC
14/04/17 Colby Harmon JOS/Watergraafsmeer FC Aalsmeer (zat)
14/04/17 Chelton Linger Zeeburgia DCG
13/04/17 Mahir Ünver Hoofddorp AGB
13/04/17 Jeffrey Ankumah DWS ZSGOWMS
13/04/17 Chad de Jong DWS ZSGOWMS
12/04/17 Glenn van Zoolingen AFC Ajax
11/04/17 Dwayne Nijon Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
11/04/17 Joost Lieder Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
11/04/17 Charles Kooij De Kennemers Purmersteijn (zat)
11/04/17 Achraf Nazih De Zouaven Purmersteijn (zat)
11/04/17 Dick Bos Fortuna Wormerveer Purmersteijn (zat)
11/04/17 Henry Opoku Quick Boys OFC
11/04/17 Tom Noordhoff Jong Almere City OFC
10/04/17 Gilbert Oord Zeeburgia Legmeervogels
07/04/17 Donovan Partosoebroto Legmeervogels Hoofddorp
07/04/17 Vincent Partosoebroto Overbos Hoofddorp
07/04/17 Olaf Schell VVSB Hoofddorp
07/04/17 Marvin Headley VVSB Hoofddorp
07/04/17 Rodney Weverling FC Breukelen Amstelveen Heemraad
07/04/17 Dirk Roelofsen AMVJ Amstelveen Heemraad
07/04/17 Joost Heij Ajax Amstelveen Heemraad
07/04/17 Nick Lammers Ajax 2 Amstelveen Heemraad
07/04/17 Perry Schoenaker Ajax 2 Amstelveen Heemraad
07/04/17 Gary Bouwmeester AGB DCG
06/04/17 Tatchary Langguth Swift DCG
06/04/17 Daan Sutorius AFC (zon) AFC (zat)
06/04/17 Danny Goedkoop AFC (zon) AFC (zat)
04/04/17 Wibout de Vetten Hoofddorp JOS/Watergraafsmeer
04/04/17 Mitchel Dijkstra WV-HEDW Legmeervogels
03/04/17 Yorick van der Deijl RODA’23 Legmeervogels
03/04/17 Gairvyno Zeefuik AFC 2 JOS/Watergraafsmeer
03/04/17 Timothy van den Berg AFC 2 JOS/Watergraafsmeer
03/04/17 Renaldo Jongebloet TEC JOS/Watergraafsmeer
31/03/17 Mitchel Rood IJsselmeervogels FC Almere
31/03/17 Justin Rood IJsselmeervogels FC Almere
31/03/17 Nicky Baggelaar Eemdijk FC Almere
31/03/17 Guido Moelee AFC (zon) Swift (zat)
30/03/17 Giliano Eijken Diemen SDZ
30/03/17 Mauro Franken Ajax Eemdijk
29/03/17 Yassine el Aboui VVA/Spartaan Pancratius
29/03/17 Christy Bonevacia OFC USV Hercules
29/03/17 Faouzi Ben Yerrou Breukelen Legmeervogels
28/03/17 Martijn Tjon-A-Njoek Rijnsburgse Boys OFC
28/03/17 Rience Schurman Zeeburgia Ajax
27/03/17 Rahim Gök Legmeervogels Hillegom
24/03/17 Geoffrey Verweij Real Sranang Legmeervogels
24/03/17 Mike van ’t Land SDO Ajax
22/03/17 Donny Kool Hoofddorp Overbos
21/03/17 Peter Post AFC (zat) Amstelveen Heemraad
20/03/17 Donny Verdam Rijnsburgse Boys OFC
17/03/17 Joel Silooy Ajax 2 Amstelveen Heemraad
16/03/17 Donny Kessing Ajax SDZ
16/03/17 Joshua Koene DCG SDZ
15/03/17 Maurice Renger JOS/Watergraafsmeer Ajax
15/03/17 Mallqui Cabezas AFC (zon) Swift (zat)
15/03/17 Tim Wulffraat AFC (zon) Swift (zat)
14/03/17 Jordy de Groot Legmeervogels Swift (zat)
12/03/17 Raymon Lagerburg Loosdrecht SDZ
11/03/17 Fabian Munsterman Swift (zat) SDZ
11/03/17 Lars Weistra Hollandia OFC
10/03/17 Shaquille Doorson Ajax Swift (zat)
08/03/17 Ruben Rietdijk Alphense Boys FC Aalsmeer (zat)
08/03/17 Daan van Huffel Legmeervogels FC Aalsmeer (zat)
06/03/17 Jordy Wens CSW Swift (zat)
02/03/17 Bas Buimer Swift (zat) FC Lisse
01/03/17 Justin Sporkslede Eemdijk Argon
28/02/17 Ilias Zaimi JVC Cuijk AFC (zon)
27/02/17 Rowendy Schoop Ajax Nieuwerkerk
27/02/17 Donny van der Dussen Ajax Nieuwerkerk
24/07/17 Dave van Nielen DVVA Pancratius (zat)
24/07/17 Bas ter Haak OSV (zat) Pancratius (zat)
21/02/17 Patrick Lokken JOS/Watergraafsmeer Argon
17/02/17 Bogdan Constantin Ter Leede Swift (zat)
16/02/17 Derre Kwee HHC Hardenberg AFC (zon)
07/02/17 Jesse Stange Argon KDO
07/02/17 Zakaria el Biyar Huizen Ajax
06/02/17 Pieter Koopman AFC VVSB
04/02/17 Reda Kharchouch Ajax Quick Boys
03/02/17 Matthijs Coenradi RODA ’23 Argon
31/07/17 Kenneth Misa Danso Quick Boys Ajax
31/01/17 Milan Hoek Quick Boys AFC (zon)
21/01/17 Raymond Baten Quick De Dijk
27/01/17 Stefan Tichelaar Legmeervogels Argon
21/01/17 Berry Kramer CSW FC Aalsmeer
20/01/17 Lulinho Martins Legmeervogels FC Aalsmeer
14/01/17 Jerghinio Sahadewsing Quick Boys De Dijk
12/01/17 Rob Overvliet Amstelveen Noordwijk
22/12/16 Dani Braspenning AFC (jeugd) De Dijk
19/12/16 Eelke de Graaf Odin’59 AFC (zon)

 

Reacties op dit artikel

Geef een reactie

De Nieuwsbrief
Meer Voetbal
Weten wat er speelt in het amsterdamsche voetbal? Ontvang het laatste voetbalnieuws.
bevestigen
close-link

Send this to a friend