TOS-Actief tegen Blauw Wit haalde het einde niet bij een 1-1 stand.
In zaterdag 2A was het huilen met de pet op. Olympia Haarlem maakte gehakt van Buitenboys (5-0), SCPB’22 ging op eigen veld met 2-4 onderuit (Smith en Sener) tegen Jong Holland en Waterwijk kreeg met 1-6 op de broek van Stormvogels.
In zaterdag 3A lijkt OSV de gang naar de vierde klasse niet meer te kunnen ontgaan, na de 1-2 nederlaag tegen Zandvoort. In zaterdag 3B winnen SDZ (1-0) en DWS (3-2) hun wedstrijden en houden zo de druk op de top. Kijk hier voor de stand
OFC verliest de topper in 4A op eigen veld van SVW’27 met 1-3. OFC staat nog op kop, het gat is geslonken tot twee punten. Kijk hier voor de stand. In 4B is het niet minder spannend, waar de koplopers allemaal hun wedstrijden wonnen. Voor VVA/Spartaan en Hoofddorp zit het er minder rooskleurig uit. De vijfde klasse is dichtbij. Kijk hier voor de stand. In 4C is de kampioen inmiddels bekend, maar ook de nummer laatst (FC Weesp) lijkt definitief. Ouderkerk ging met 4-0 onderuit in Almere en zakt een plaats op de ranglijst.
In zaterdag 5A is koploper Zwanenburg iets uitgelopen op de nummer twee Blauw-Wit W., dankzij een 4-1 winst en twee doelpunten van Tom van Moorsel. Het gat is zes punten met drie duels voor de boeg. De titel en promotie lonken. SV Kadoelen pakte het tweede punt van het seizoen door met 4-4 gelijk te spelen tegen Purmerland. Volewijckers kreeg er zeven om de oren (7-0) bij De Blokkers. Kijk hier voor alle uitslagen en de stand. In 5C bleef TOS-Actief tegen Blauw Wit op 1-1 steken, de wedstrijd werd niet meer hervat door toedoen van Blauw-Wit. GeuzenMiddenmeer werd kampioen door RAP met 0-9 te verslaan. Zie hier het verslag.
Foto: Koopmans en Koopmans