Home / Tweede Divisie

Tweede Divisie

Uitslagen Tweede Divisie

Uitslagen
Quick Boys
-
Jong FC Volendam
1-3 [28 mei]
ASWH
-
Noordwijk
1-5 [28 mei]
Excelsior M.
-
Spakenburg
4-0 [28 mei]
Rijnsburgse Boys
-
Jong Sparta Rotterdam
2-1 [28 mei]
IJsselmeervogels
-
GVVV
3-0 [28 mei]
TEC
-
AFC
2-2 [28 mei]
Koninklijke HFC
-
Katwijk
4-1 [28 mei]
Scheveningen
-
Kozakken Boys
2-1 [28 mei]
De Treffers
-
HHC Hardenberg
1-1 [28 mei]
Programma


geen volgende wedstrijd informatie
blijf op de hoogte...
Stand Jacks League
Katwijk
33
21
5
7
68
(69
-
34)
HHC Hardenberg
33
18
5
10
59
(55
-
42)
Koninklijke HFC
33
16
10
7
58
(53
-
35)
Rijnsburgse Boys
33
17
4
12
55
(59
-
41)
Jong Sparta Rotterdam
33
16
6
11
54
(55
-
47)
AFC
33
14
9
10
51
(59
-
48)
Noordwijk
33
15
6
12
51
(49
-
45)
Scheveningen
33
13
10
10
49
(42
-
43)
Excelsior M.
33
14
5
14
47
(49
-
51)
Spakenburg
33
12
8
13
44
(61
-
61)
Quick Boys
33
12
8
13
44
(42
-
49)
Jong FC Volendam
33
13
3
17
42
(63
-
64)
IJsselmeervogels
33
13
3
17
42
(44
-
46)
TEC
33
11
9
13
42
(43
-
56)
De Treffers
33
12
5
16
41
(38
-
48)
Kozakken Boys
33
8
10
15
34
(43
-
59)
GVVV
33
8
7
18
31
(40
-
53)
ASWH
33
5
5
23
20
(35
-
77)
1e Period
Katwijk
12
11
0
1
33
(31
-
10)
AFC
12
7
2
3
23
(26
-
15)
Jong Sparta Rotterdam
12
7
2
3
23
(25
-
18)
De Treffers
12
7
2
3
23
(17
-
10)
Koninklijke HFC
12
6
3
3
21
(20
-
14)
Quick Boys
12
6
2
4
20
(17
-
11)
Rijnsburgse Boys
12
6
0
6
18
(21
-
18)
HHC Hardenberg
12
5
3
4
18
(15
-
14)
Noordwijk
12
5
2
5
17
(15
-
18)
TEC
12
5
2
5
17
(17
-
22)
Excelsior M.
12
5
1
6
16
(17
-
17)
IJsselmeervogels
12
4
1
7
13
(14
-
21)
Scheveningen
12
3
4
5
13
(10
-
19)
Jong FC Volendam
12
3
3
6
12
(22
-
26)
Spakenburg
12
3
3
6
12
(23
-
29)
Kozakken Boys
12
3
3
6
12
(16
-
22)
ASWH
12
2
3
7
9
(16
-
20)
GVVV
12
1
2
9
5
(05
-
23)
2e Period
HHC Hardenberg
10
6
1
3
19
(18
-
11)
Noordwijk
10
6
1
3
19
(17
-
11)
AFC
10
5
3
2
18
(17
-
10)
Koninklijke HFC
10
5
3
2
18
(12
-
08)
Spakenburg
10
5
2
3
17
(20
-
13)
Rijnsburgse Boys
10
5
2
3
17
(18
-
11)
Scheveningen
10
4
4
2
16
(17
-
14)
Jong FC Volendam
10
5
0
5
15
(20
-
16)
Quick Boys
10
3
5
2
14
(17
-
18)
Katwijk
10
3
4
3
13
(15
-
14)
IJsselmeervogels
10
4
1
5
13
(12
-
12)
Kozakken Boys
10
3
4
3
13
(12
-
15)
Jong Sparta Rotterdam
10
4
1
5
13
(13
-
21)
Excelsior M.
10
3
3
4
12
(15
-
20)
GVVV
10
2
4
4
10
(15
-
15)
ASWH
10
3
1
6
10
(13
-
19)
TEC
10
1
4
5
7
(07
-
19)
De Treffers
10
1
1
8
4
(05
-
16)
3e Period
Katwijk
11
7
1
3
22
(23
-
10)
HHC Hardenberg
11
7
1
3
22
(22
-
17)
Rijnsburgse Boys
11
6
2
3
20
(20
-
12)
Scheveningen
11
6
2
3
20
(15
-
10)
Koninklijke HFC
11
5
4
2
19
(21
-
13)
Excelsior M.
11
6
1
4
19
(17
-
14)
Jong Sparta Rotterdam
11
5
3
3
18
(17
-
08)
TEC
11
5
3
3
18
(19
-
15)
GVVV
11
5
1
5
16
(20
-
15)
IJsselmeervogels
11
5
1
5
16
(18
-
13)
Noordwijk
11
4
3
4
15
(17
-
16)
Jong FC Volendam
11
5
0
6
15
(21
-
22)
Spakenburg
11
4
3
4
15
(18
-
19)
De Treffers
11
4
2
5
14
(16
-
22)
AFC
11
2
4
5
10
(16
-
23)
Quick Boys
11
3
1
7
10
(08
-
20)
Kozakken Boys
11
2
3
6
9
(15
-
22)
ASWH
11
0
1
10
1
(06
-
38)

Nieuws uit de Tweede Divisie