‘Gekkenhuis’ bij Sporting Martinus: Eerste en tweede elftal winnen met zelfde cijfers van AGB, CTO’70 degradeert. Twee zevenklappers in de Vierde klasse. Dit was het Amsterdamse zondagvoetbal.

In 1A ging AGB op eigen veld met 2-6 onderuit tegen Sporting Martinus, waarin linkerspits Broos Krijger een hattrick scoorde voor de ploeg uit Amstelveen. Opvallend detail is de uitslag van Martinus 2, uit bij AGB 2. Ook die wedstrijd eindigde in 2-6, opnieuw in het voordeel van de Amstelveners. Kijk hier voor de stand in 1A waar koplopers FC Aalsmeer en Hoofddorp de climax van het seizoen naderen.

Een treetje lager verliest IVV op eigen veld van met 1-2 van SVA, de punten zijn nog nodig om de nacompetitie definitief te ontlopen. De uitslagen op de andere velden waren niet ongunstig voor IVV. Kijk hier voor de stand.

In zondag 3B wist Swift het koploper BVC Bloemendaal lastig te maken, maar ging zonder resultaat de eigen kantine in. TOS-Actief won knap met 3-2 van nummer twee Bergen, waardoor BVC komende week de titel gaat opeisen. De Meteoor ging tot slot met 5-3 onderuit bij WSV’30, komende week is het Meteoor op eigen veld tegen TOS-Actief. Swift moet op bezoek bij ROAC voor de drie punten.

Rood-Wit Zaanstad werd kampioen in zondag 4C, ten koste van CTO’70 die het titelfeestje niet kon bederven en met 7-0 werd geveegd. CTO kan de gang naar de vijfde klasse niet meer afwenden en is officieel gedegradeerd. TOG ging onderuit tegen Eendracht (2-5) en ook Nieuw-West kreeg er een zevenklapper te verwerken. Kijk hier voor de stand in 4C

De competitie in zondag 5C bestaat nog uit zeven ploegen. De staart van de competitie wordt vanaf het begin ‘aangevoerd’ door Sloterdijk dat nog steeds geen punt wist te pakken. Ook nu gingen de Amsterdammers onderuit, zij het met 0-4. De stand in 5C

Foto archief: Jos Spitteler