Wat gebeurde er op de velden zondagmiddag? Met dit overzicht ben je helemaal bij.
Hoofddorp deelde een enorme dreun uit tegen naaste concurrent RKVV Velsen, tot voor kort een achtervolger van koploper FC Aalsmeer. Inmiddels is dat gat tussen Velsen en Aalsmeer tot elf punten opgelopen en zijn de Velsenaren praktisch uitgeschakeld in de titelrace. Hoofddorp haalde ongenadig uit met 6-2. Met nog een wedstrijd in te halen tegen Vitesse’22 is de achterstand op Aalsmeer in puntenverlies zes. Oud-gediende Bilal El Amrani (34) was met een hattrick de grote man. Jorg Smeets kan na jarenlang bouwen dit seizoen de vruchten gaan plukken. Dylan van Schaik, Khalil Elmond en Stanley van den Assem waren de andere doelpuntenmakers. Kai Hofman maakte zijn debuut en daar hoort een liedje bij in de bomvolle kantine van Hoofddorp.
In zondag 2A kwam IVV terug van een 2-0 achterstand bij DSOV, dat een rode kaart incasseerde. Mitchel Baars en Van Os waren trefzeker.
In zondag 2B wist Abcoude te winnen bij Beuningse Boys (1-3) met doelpunten van Lars Beukeboom, Gianni Refos en Jort van der Woude. De Meer ging onderuit bij sv TOP. FC Abcoude, De Meer, WV-HEDW en DCG zullen nog aan de bak moeten om uit de gevarenzone te komen. Kijk hier voor de stand in zondag 2B
In zondag 3B was het een slechte dag voor de Amsterdamse ploegen. Zowel Swift als De Meteoor gingen allebei zonder punten de kantine in. TOS-Actief was vrij.
CTO’70 behaalde een puntje maar staat nog altijd laatste. TOG won en Eendracht verloor op eigen veld van koploper Rood Wit Zaanstad. De wedstrijd tussen RCZ en Nieuw West United werd gestaakt bij een 1-0 achterstand voor Nieuw West United. De arbiter gaf zes gele kaarten en twee direct rode kaarten aan de Amsterdammers die besloot daarna niet meer verder te spelen. Kijk hier voor de stand in zondag 4C In zondag 5C spelen de Amsterdamse ploegen geen rol van betekenis. Hoogst genoteerd staat OSC op plaats drie.