Home / Algemeen / Indeling districtbeker derde en vierde klasse zaterdag
Districtsbeker west 1

Indeling districtbeker derde en vierde klasse zaterdag

Na de indeling voor de districtsbeker in de eerste en tweede klasse, heeft de KNVB nu ook de indeling voor de derde, vierde en vijfde klasse bekend gemaakt. In dit artikel vind je de indeling voor de zaterdag.

Bekijk hier de indeling voor de derde, vierde en vijfde klasse zondag.

Poule
AmstelveenDerde klasse
FC AmsterdamVierde klasse
OuderkerkVierde klasse
OverbosVierde klasse
Poule
Blauw Wit BeursbengelsDerde klasse
Nieuw SlotenVierde klasse
United/DAVODerde klasse
VEWVierde klasse
Poule
BuitenveldertDerde klasse
HoofddorpVierde klasse
Sporting MartinusVierde klasse
Vlug en VaardigVierde klasse
Poule
WherevogelsVierde klasse
De DijkDerde klasse
JOGA FortiusVierde klasse
TOBVierde klasse
Poule
DiemenVierde klasse
GeuzenMiddenmeerDerde klasse
SDOBVierde klasse
TOGVierde klasse
Poule
ASC De VolewijckersVierde klasse
JOS WatergraafsmeerDerde klasse
De MeteoorVierde klasse
TABAVierde klasse
Poule
DinduaVierde klasse
Hercules ZaandamVierde klasse
KadoelenDerde klasse
SloterdijkVierde klasse
Poule
HBCVierde klasse
De MeerDerde klasse
OveramstelVierde klasse
Real SranangVierde klasse
Poule
DEVO ’58Vierde klasse
Olympia HaarlemDerde klasse
PancratiusDerde klasse
WV-HEDW 2reserve Hoofdklasse
Poule
Portugal AmsterdamVierde klasse
RKAVICVierde klasse
RODA ’23Derde klasse
UNOVierde klasse
Poule
AC AmsterdamVierde klasse
PSZVierde klasse
VVA/SpartaanDerde klasse
ZGSOWMSVierde klasse
Poule
BuitenboysDerde klasse
CTO ’70Vierde klasse
WartburgiaDerde klasse
Zuidoost UnitedVierde klasse
Poule
DZSVierde klasse
Germaan/De ElandVierde klasse
HCSCDerde klasse
WieringermeerVierde klasse
Poule
FC HilversumDerde klasse
FC WeespVierde klasse
NVCVierde klasse
OSOVierde klasse
Poule
EemnesVierde klasse
Forza AlmereVierde klasse
Laren ’99Derde klasse
SVMVierde klasse
Poule
AH ’78Derde klasse
ASV ’65Vierde klasse
Sporting AlmereVierde klasse

 

Send this to a friend