fbpx
Home / Algemeen / Indeling zaterdag 2019/2020

Indeling zaterdag 2019/2020

Naast de indeling van de zondag-competities, heeft de KNVB uiteraard ook de indeling voor de competities op de zaterdag bekend gemaakt.

Het speelschema laat nog even op zich wachten. Dat komt op medio augustus pas naar buiten. De competities gaan eind september van start.

Eerste Klasse A (zaterdag)
1 AFC 8 Monnickendam
2 Argon 9 Roda ’46
3 De Bilt 10 vv Scherpenzeel
4 BOL 11 Woudenberg
5 FC Breukelen 12 WV-HEDW
6 HSV de Zuidvogels 13 ZOB
7 Huizen 14 Zaluwen 30 HCSV

 

Tweede Klasse A (zaterdag)
1 AMVJ 8 HBOK
2 ASV Arsenal 9 Jong Holland
3 CSW 10 Marken
4 DVVA 11 NiTA
5 EDO hfc 12 OSV
6 FC Aalsmeer 13 Purmersteijn
7 FC Zaandam 14 Zandvoort

 

Tweede klasse B (zaterdag)
1 Almere FC 8 JSV Nieuwegein
2 BFC 9 Loosdrecht
3 Benschop 10 Maarssen
4 CDW 11 De Meern
5 Delta Sports 12 Nieuwland
6 Geinoord Nieuwegein 13 Victoria
7 IJFC 14 Waterwijk

 

Derde klasse B (zaterdag)
1 Amstelveen 8 De Meer
2 Blauw-Wit Beursbengels 9 Pancratius
3 Buitenveldert 10 Roda ’23
4 De Dijk 11 SCW
5 Geuzen Middenmeer 12 VVA/Spartaan
6 JOS Watergraafsmeer 13 Wartburgia
7 Kadoelen sv 14 ZCFC

 

Derde klasse C (zaterdag)
1 AH ’78 8 Hees
2 Altius 9 Hilversum FC
3 vv Baarn 10 Laren 99
4 Buitenboys 11 Odysseus 91
5 CJVV 12 Olympia ’25
6 DOSC 13 TOV
7 sc ‘t Gooi 14 VVZ ’49

 

Vierde klasse B (zaterdag)
1 Blauw Wit 8 De Meteoor
2 DZS 9 PSZ
3 Fortuna Wormerveer 10 TOB
4 Hercules Zaandam 11 Velsenoord
5 Jisp 12 Westzaan
6 Jong Hercules 13 Wijk aan Zee
7 Kennemers 14 Zaandijk

 

 Vierde klasse C (zaterdag)
1 AC Amsterdam 8 THB
2 DSK 9 Terrasvogels
3 HBC 10 UNO vv
4 Haarlem-Kennemerland 11 VEW
5 Hoofddorp s.v. 12 VSV
6 Overbos 13 Vogelenzang
7 SVIJ

 

Vierde klasse D (zaterdag)
1 DEVO ’58 8 Portugal Adam FC
2 Diemen 9 SDZ
3 FC Amsterdam 10 Sloterdijk
4 Germaan/De Eland asv 11 Vlug en Vaardig
5 Nieuw Sloten sv 12 Volewijckers
6 Nieuw West United sv 13 ZSGOWMS
7 Overamstel 14 Zuidoost United

 

Vierde klasse E (zaterdag)
1 CTO ’70 8 Real Sranang
2 FC Weesp 9 Robinhood s.v.
3 Joga Fortius 10 Sporting Almere
4 Forza Almere 11 Sporting Martinus
5 Hertha 12 TABA
6 Ouderkerk 13 TOG
7 RKAVIC 14 Tos Actief

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!

Send this to a friend