Bekercompetitie 2016/2017

Op 2 maart is bij Kolping Boys geloot voor de kwartfinale van het KNVB West 1 bekertoernooi. De finale is op zaterdag 20 mei 2017. De vier halvefinalisten plaatsen zich voor de voorronde van de landelijke KNVB beker 2017/2018. Vorig jaar werd de beker gewonnen door Magreb’90. Zij wonnen in de finale met 3-2 van Swift.

Finale bij SV De Rijp: 

DATUM THUIS UIT UITSLAG
 20/05  Purmersteijn  ADO’20 2-2 P wns

Programma halve finale: 

DATUM THUIS UIT UITSLAG
 15/04  Altius  Purmersteijn 0-5
 15/04  ADO’20  Swift 2-1

Programma kwartfinale (22 of 29 maart): 

DATUM THUIS UIT UITSLAG
 22/03 EDO (zon) Swift 1-7
 22/03 De Zouaven Altius 1-1 (A. wns)
 29/03 ADO’20 (zon) Volendam (zat)  3-2
 29/03 Purmersteijn Ajax  2-0

 

Programma achtste finales (25 en 26 februari 2017):

DATUM THUIS UIT UITSLAG
 25/2 Swift HBOK  4-2
 25/2 Altius Zeeburgia  6-1
 25/2 EDO WV-HEDW  3-1
 28/2 FC Breukelen Volendam  1-2
 08/3 De Zouaven FC De Bilt  2-0
 25/2 Eemdijk Ajax  2-5
 26/2 Purmersteijn FC Abcoude  4-1
 02/3 Kolping Boys ADO’20  0-1

 

 

 

Uitslagen vierde ronde (21 en 22 januari 2017)

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/01 Swift Grasshoppers  2-2 S. wns
22/01 Kolping Boys Dynamo  4-1
21/01 WV-HEDW FC Aalsmeer  1-0
24/01 Ajax Zuidvogels  5-0
22/01 EDO De Kennemers  2-0
25/01 FC Breukelen OSV (zon)  3-1
24/01 Eemdijk Montfoort  2-2 E. wns
21/01 FC Abcoude ZOB  1-0
21/01 CSW Volendam  2-4
25/01 HBOK De Meern  4-2
22/01 LSVV De Zouaven  1-2
25/01 Purmersteijn JOS/Watergraafsmeer  3-1
21/01 De Bilt Zaanlandia  3-2
25/01 ADO’20 ZAP  3-0
21/01 Altius DVSU  3-1
22/01 Nieuw-Utrecht Zeeburgia  1-3

Uitslagen derde ronde

 

A  18/12 AGB LSVV  0-0 L. wns
B  17/12 WV-HEDW United Davo  4-1
C  17/12 De Merino’s Swift  1-2
D  17/12 Altius Castricum  4-0

 

Uitslagen tweede ronde:

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 1/12 20:00 AGB (zon) Kon. HFC 2 (zon) 1-0
2 Za 17:00 DCG (zon) Swift (zat) 1-4
3 Za. 14:30 JSV Nieuwegein (zat) FC Breukelen (zat) 1-4
4 1/12 20:00 ASV’65 (zon) EDO (zon) 0-5
5 Za 17:00 Renswoude (zat) Zeeburgia (zon) 3-3 Z. wns
6 Za 17:00 DVSU (zat) Alcamaria Victrix (zon) 6-2
7 Za 17:00 ADO’20 (zon) DOVO (zat) 3-1
8 Za, 14:30 CSW (zat) Benschop (zat) 3-0
9 Di 20:00 Dynamo (zon) Hollandia T (zon) 3-1
10 Za 17:00 Arsenal (zon) FC Aalsmeer (zat) 2-3
11 Za 17:00 AFC’34 (zon) ZOB (zat) 0-1
12 Za, 14:30 ZSGOWMS (zat) Montfoort (zat) 0-1
13 Za 14:30 Zwaluwen Utrecht’11 (zon) De Bilt (zat) 0-5
14 Za 17:00 HBOK (zat) Hercules 2 (zon) 2-0
15 Za, 14:30 Kadoelen (zat) De Merino’s (zat) 0-7
16 Za 17:00 Hollandia (zon) WV-HEDW (zat) 0-7
17 Zo 14:00 LSVV (zon) Diemen (zon) 3-2
18 Za 14:30 Ajax (zat) Hoogland (zon) 4-1
19 Za. 14:45 AFC (zat) Castricum (zat) 0-1
20 Za 17:00 Atletico Club Amsterdam (zat) SV Nieuw Utrecht (zon) 1-3
21 Za 17:00 Altius (zat) JVC (zon) 2-2 A. wns
22 Za 17:00 Zaanlandia (zon) Valleivogels (zat) 5-1
23 Za 17:00 De Zouaven (zon) Argon (zat) 2-2 Z. Wns
24 Za 17:00 De Meern (zon) Buitenboys (zat) 2-2 M. Wns
25 30/11 20:00 Hellas Sport (zat) Kolping Boys (zon) 1-1 K. wns
26 17/12 17:00 ZAP (zon) Lopik (zon) 4-2
27 Za 17:00 Eemdijk (zat) Alkmaarsche Boys (zon) 7-1
28 Za 17:00 Purmersteijn (zon) Odysseus’91 (zat) 2-1
29 Zo 14:00 Bergen (zon) United/Davo (zon) 1-1 U. wns
30 Do 20:00 Volendam (zat) HSV Sport 1889 (zon) 5-0
31 Zo 14:00 FC Purmerend (zon) Abcoude (zon) 1-2
32 Zo 14:00 De Kennemers (zon) Sporting Martinus (zon) 2-1
33 Wo. 20:00 Wartburgia Grashoppers (zon) 0-5
34 Zo 14:00 JOS/Watergraafsmeer (zon) SDO (zon) 3-2
35 29/11 20:00 De Vecht (zat) Zuidvogels (zat) 1-4
36 Zo 14:00 OSV (zon) ZSGOWMS (zon) 1-1 O. wns

 

Uitslagen 1e ronde REGIO NOORD:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Do 20:00 SRC (zon) ADO’20 (zon) 0-6
2 Za 17:00 ZOB (zat) Ilpendam (zon) 5-0
3 Zo 14:00 LSVV (zon) Kleine Sluis (zon) 5-3
4 Zo 14:00 Bergen (zon) DEM (zon) 4-1
5 Zo 14:00 JVC (zon) Standvogels (zon) 7-3
6 Di 20:00 Dynamo (zon) Wijk aan Zee (zon) * 4-2
7 Di 20:00 Spartanen (zon) Alcmaria Victrix (zon) *  1-4
8 Zo 14:00 Zaanlandia (zon) Vrone (zon) 4-1
9 Do 20:00 Alkmaarsche Boys (zon) Succes (zon) 3-2
10 Do 20:15 St. George (zon) Purmersteijn (zon) * 0-9
11 Zo 14:00 FC Purmerend (zon) Volendam (zon) 2-1
12 Do 20:15 AFC’34 (zon) Saenden (zon) 2-1
13 Za 19:00 De Zouaven (zat) De Zouaven (zon) 1-6
14 Za 17:00 Hollandia (zon) ODIN’59 2 (zat) 4-1
15 Zo 14:00 Meervogels’31 (zon) Hollandia T. (zon) 4-4 H. wns
16 Za 17:00 Volendam 2 (zat) Kolping Boys (zon) 1-2
17 Za 15:00 IVV (zon) Volendam (zat) 1-2
18 Za 17:00 Hellas Sport (zat) HSV (zon) 1-0
19 Zo 14:00 ZAP (zon) Hercules Zaandam (zon) 2-0
20 Zo 14:00 HSV Sport 1889 (zon) De Valken (zon) 5-1
21 Za 17:00 Sporting Andijk (zat) De Grashoppers (zon) 0-3
22 Zo 14:30 Zaandijk (zon) De Kennemers (zon) 3-5
23 Za 14:30 FC Castricum VVW (zon) 2-1

 

* wedstrijden worden gespeeld bij de uitspelende club in verband met verlichting.

 

Uitslagen 1e ronde REGIO MIDDEN:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 15:00 Kadoelen (zat) KDO (zon) 4-3
2 Za 17:00 ZSGOWMS (zat) AS’80 (zon) 4-3
3 Za 14:30 VVC (zat) SDO (zon) 1-3
4 Zo 14:30 AGB (zon) Fortius (zon) 2-0
5 Za 17:00 NFC (zon) HBOK (zat) 0-5
6 Zo 14:00 Hillegom (zon) Abcoude (zon) 1-4
7 Za 17:00 Arsenal (zon) EDO (zat) 3-2
8 Do. 19:30 DWS (zon) Wartburgia (zat) 2-2 W. wns
9 Zo 13:00 JOS/W (zon) Germaan/De Eland (zon) 8-4
10 Zo 14:00 United/Davo (zon) Hoofddorp (zon) 1-0
11 Za 17:00 Diemen (zon) Stormvogels (zat) 5-1
12 Zo 14:00 ZSGOWMS (zon) RODA’23 (zon) 1-1 Z. wns
13 Zo 14:00 FC Weesp (zon) OSV (zon) 4-6
14 Di 20:00 Swift (zat) Ouderkerk (zon) 7-0
15 Za 14:30 Zandvoort (zat) AC Amsterdam (zat) 3-3 A. wns
16 Za 17:00 Sporting Martinus (zon) Ajax 2 (zat) 2-1
17 Za 17:00 Spaarnwoude (zon) Ajax (zat) 1-6
18 Za 17:00 DCG (zon) Pancratius (zat) 7-0
19 Zo 14:00 TOG (zon) EDO (zon) 4-7
20 Zo 14:00 Pancratius (zon) Kon. HFC 2 (zon) 0-2
21 Za 17:00 Buitenboys (zat) Hoofddorp 2 (zon) 1-1 B wns
22 Za 14:30 FC Aalsmeer (zat) AFC 2 (zon) 4-1
23 Za 14:45 AFC (zat) VEW (zat) 5-1
24 Zo 14:00 Schoten (zon) Zeeburgia (zon) 0-4
WV-HEDW VRIJGELOOT

 

Uitslagen 1e ronde REGIO ZUID:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 14:30 DEV Doorn (zat) Lopik (zat) 1-5
2 Za 15:15 Odysseus’91 (zat) Woudenberg (zat) 3-2
3 Za 17:00 Benschop (zat) Rivierwijkers (zon) 1-1 B wns
4 Za 17:00 Wasmeer (zon) DOVO (zat) 0-10
5 Za 17:00 Hercules 2 (zon) SVM (zat) 2-1
6 Za 15:00 Delta Sports’95 (zat) CSW (zat) 1-2
7 Za 14:30 DVSU (zat) Veenendaal (zat) 2-2 D. wns
8 Za 17:00 Patria (zat) Zwaluwen Utrecht’11 (zat) 3-8
9 Za 14:30 FC Breukelen (zat) Geinoord (zat) 2-0
10 Za 15:00 VVA Achterberg (zat) Renswoude (zat) 0-3
11 Do 20:00 TOV (zat) De Merino’s 0-5
12 Za 17:00 Altius (zat) APWC (zon) 4-2
13 Zo 14:00 Hoogland (zon) Laren’99 (zon) 4-0
14 Za 14:00 FC Driebergen (zat) Valleivogels (zat) 2-6
15 Za 14:30 SV Nieuw Utrecht (zon) IJFC (zat) 3-1
16 Za 14:30 De Bilt (zat) VRC (zat) 3-0
17 Zo 14:00 SO Soest (zon) De Meern (zon) 1-2
18 Za 17:00 JSV Nieuwegein (zat) Zeist (zon) 2-1
19 Za 14:30 Eemdijk (zat) VVZ’49 (zat) 4-2
20 Za 14:30 Roda’46 (zat) Argon (zat) 1-4
21 Za 14:30 De Vecht (zat) VVZA (zon) 2-0
22 Za 14:00 DHSC (zat) Zuidvogels (zat) 0-2
23 Zo 14:00 ASV’65 (zon) Vriendenschaar (zon) 1-1 A. wns
24 Za 14:30 Montfoort (zat) PVCV (zon) 4-0