Lex van der Horst

Lex van der Horst en KDO na dit seizoen uit elkaar

Lex van der Horst, oefenmeester van KDO sinds het seizoen 2023-2024, en de club uit De Kwakel gaan na dit seizoen uit elkaar. Dat heeft de oefenmeester donderdag 16 januari bevestigd. De selectie is ingelicht.

Lex van der Horst

Twee seizoenen

Van der Horst (57 jaar) uit Hoofddorp en sportdocent op het Alkwin Kollege in Uithoorn was voor zijn dienstverband bij KDO hoofdtrainer van NEA, RKAV, RCH, FC Lisse (zondag), UDO, SCW, FC Ouderkerk zaterdag en zondag, DVVA en DSOV.

Na twee seizoenen stopt de samenwerking met KDO. KDO komt uit in zaterdag 3B en staat op een elfde plaats. Zaterdag 18 januari speelt KDO een thuisduel tegen AFC dat vier punten los staat van de ploeg uit De Kwakel. Kijk hier voor de stand en het programma in zaterdag 3B

Foto’s: Hans van Beek

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
KDO