Promotie naar / handhaving in de Derde Divisie
Tweede ronde: 8 en 11 juni
- 8 juni: JOS Watergraafsmeer – Kampong: 1-0
- 11 juni: Kampong – JOS Watergraafsmeer: 3-0
Eerste ronde: 1 en 4 juni
- 1 juni: HBS – JOS Watergraafsmeer: 2-2
- 4 juni: JOS Watergraafsmeer – HBS: 4-0
Promotie naar / handhaving in de Vierde Divisie
Tweede ronde: 11 juni
- EFC – Best Vooruit: 0-1
- AFC ’34 – De Bataven: 3-0
- De Zouaven – RKHVV: 2-3
- Nemelaer – Sportclub Susteren: 1-0
- EVV Echt – TAC ’90: 5-1
- Volharding – NEO: 0-1
Eerste ronde: 4 juni
- De Zouaven – Hoofddorp: 4-1
- TAC ’90 – Kolping Boys: 4-3
- Velsen – RKHVV: 3-3, RKHVV wint na strafschoppen
- Sportclub Silvolde – Best Vooruit: 2-3
- EFC – WVV: 3-1
- EVV Echt – GVAV Rapiditas: 3-1
- Voortwaarts T – Sportclub Susteren: 1-2
Promotie naar / handhaving in de eerste klasse
Derde ronde: 11 juni
- JVC – ZSGOWMS: 1-0
- vv Schaesberg – SHH: 1-2
- Valthermond – Union: 1-3
- TSC – Roden: 3-1
- Mierlohout – Antibarbari: 1-1, Mierlohout wint na penalty’s
- ATC ’65 – Bekkerveld: 0-2
Tweede ronde: 8 juni
- Venlosche Boys – SHH: 1-2
- Valthermond – Helpman: 2-0
- Sporting Martinus – TSC: 0-2
- Roden – Bon Boys: 2-1
- Union – Sellingen: 1-0
- LSVV – ZSGOWMS: 1-3
- JVC – HSV: 1-0
- DAW Schaijk – vv Schaesberg: 2-3
- Antibarbari – vv Geldrop: 3-2
- Marvilde – Mierlohout: 0-3
- Bekkerveld – De Tukkers: 3-0
- ATC ’65 – Leones: 3-1
Eerste ronde: 4 juni
- SDZ – HSV: 0-2
- Sporting Martinus – ZAP: 1-0
- ZSGOWMS – VFC: 2-0
- Geldrop – Gilze: 1-0
- Mierlo Hout – Uno Animo: 3-1
- JVC – Hooglanderveen: 6-0
- SDO – Union: 6-7
- SHH – Olympia ’18: 1-1, SHH wint na strafschoppen
- TSC – Cluzona: 1-0
- Bon Boys – Oldeholtpade: 6-0
- Dalen – Sellingen: 0-2
- Rolder Boys – Helpman: 1-2
- Valthermond – VENO: 1-0
Promotie naar / handhaving in de tweede klasse
Derde ronde: 11 juni
- VVZA – Swift: 1-3
- Always Forward – Hercules Zaandam: 3-0
- Saenden – Roda ’46: 4-1
- Limmen – Schagen United: 1-3
Tweede ronde: 4 juni
- Ouderkerk – VVZA: 0-1
- Sporting ’70 – Roda ’46: 1-4
- ROAC – Swift: 2-3
- sv Enkhuizen – Limmen: 0-1
- FC Den Helder – Schagen United: 2-6
- Koedijk – Saenden: 0-1
- Always Forward – VVW: 5-0
- Hercules Zaandam – VSV: 7-1
Eerste ronde: 1 juni
- VVW – FC Aalsmeer: 5-0
- Zeevogels – VSV: 1-2 (na verlenging)
Promotie naar / handhaving in de derde klasse
Tweede ronde: 11 juni
- Alliance ’22 – DHSC: 3-2
- HOV/DJSCR – DSS: 1-3
- Succes – RKEDO: 1-2
- Strandvogels – Kwiek ’78: 1-2
- Alkmaarsche Boys – De Rijp:
- SMVC Fair Play – Voorschoten ’93: 3-0
- RCZ – TOS-Actief: 2-0
Eerste ronde: 4 juni
- TOG – DSS: 3-3, DSS wint na strafschoppen
- SVH – DHSC: 3-4
- VV Succes – Victoria O: 5-5, Succes wint na strafschoppen
- Egmondia – Kwiek ’78: 0-3
- Alkmaarsche Boys – vv Dirkshorn: 3-1
- Rood Wit Zaanstad – TOS-Actief: 4-5
- SMVC FairPlay – vv Westzaan: 6-3
Promotie naar / handhaving in de vierde klasse
Finaleronde: 11 juni
- Onze Gezellen – Woudia: 6-2
- Heemstede – Oosthuizen
- HSV Sport – Nieuwe Niedorp: 1-2
- Sint Boys – Zwaagdijk: 1-0
Tweede ronde: 4 juni
- Heemstede – OSC: 5-1
- Woudia – Kismet: 1-0
- Sint Boys – WBSV: 4-1
- Nieuwe Niedorp – KSV: 4-2
- Zwaagdijk – Apollo 68: 2-0
- Onze Gezellen – Berkhout: 5-1
Eerste ronde: 1 juni
- Wieringerwaard – WBSV: 0-2