Home / Algemeen / Trainerscarrousel van start
Het Amsterdamsche Voetbal

Trainerscarrousel van start

Ook dit jaar draait de trainerscarrousel op volle toeren. Voor veel clubs is al bekend wie de hoofdtrainer in het komende seizoen gaat worden. Bij een groot deel van deze verenigingen blijft de huidige hoofdtrainer, terwijl er ook gekozen wordt voor vers bloed voor de spelersgroep.

Tips? Stuur dan gerust een e-mail naar Info@HetAmsterdamscheVoetbal.nl.

Foto: Jos Spitteler

LANDELIJK 2019/2020 2020/2021
AFC Uli Landvreugd Uli Landvreugd
Ajax Yuri Rose
De Dijk Kees Oostermeijer Andre Teuling
OFC
Eerst: Eric Heerings Nu: Roy van der Mije
Swift Martin de Groot Martin de Groot
Purmersteijn Martin van Ophuizen
Martin van Ophuizen
JOS Watergraafsmeer Cor ten Bosch Cor ten Bosch
EERSTE KLASSE
AFC Eerst: Jorg Smeets Nu: Maarten van der Schaaf en Benno Nihom (interim) Vacant
WV-HEDW Marcel Valk Marcel Valk
ZOB Mohad Zaoudi Mohad Zaoudi
Legmeervogels
Eerst: Roy van der Meije Nu: Alami Ahannach
AGB Imdat Ilguy
SDZ Kai Meeuwsse Thijs Sluijter
TWEEDE KLASSE
OSV Ron van der Velde Maurice Renger
DVVA
Lex van der Horst
FC Aalsmeer Jesse Donker Jesse Donker
AMVJ Ricky Kumar
Arsenal Imro Wielkens Imro Wielkens
Purmersteijn Lars Keppel Lars Keppel
HBOK Jan de Haze Kai Meeuwsse
FC Almere Charles Loots Charles Loots
Waterwijk Mo El Abdallaoui
DWS Patrick van Leeuwen
Patrick van Leeuwen
Zeeburgia Menno WIllems
RODA’23 Bnar Toofeek Bnar Toofeek
FC Weesp Maykel Tak Maykel Tak
Pancratius Danny Hijzelendoorn
Danny Hijzelendoorn
KDO Raymond de Jong Mark Wietsma
DCG Senel Cebar Senel Cebar
IVV Gerrie Breugem Edwin Keizer
DERDE KLASSE
Zaterdag
Kadoelen Marc Onsia
Buitenveldert Tijn Hammer
Blauw Wit/Beursbengels Reda Achkari
JOS/W’meer Richard Pel
Wartburgia Hans Bergsma Hans Schakel
De Dijk
Ben Vis/Ron Stoffels
RODA ’23 Alvin Veldhuizen Alvin Veldhuizen
VVA/Spartaan Mo Obbiba
Amstelveen Edwin van Maas
Pancratius Hittjo Schipper Hittjo Schipper
De Meer (zat) Hans Verhoogt
GeuzenMiddenmeer Ferry van der Meulen Vacant
Buitenboys Patrick Bal Mark Steur
Zondag
FC Aalsmeer (zon) Marco Bragonje Peter Neuvel
Diemen Mark Steur Opgeheven
Ouderkerk Jules Pasteuning
Jules Pasteuning
ZSGOWMS Rob Rijnink
Sporting Martinus Tom Verhoek Tom Verhoek
De Meer Stan Bijl Stan Bijl
Nieuw West United
Abderrahman Ahannach
Swift Bart Woldberg Bart Woldberg
FC Abcoude Petar Djenic
Anthony Servinius
Ilpendam Remco Sint Johnny Merks
VIERDE KLASSE
Zaterdag
TOB Remco van Twiller
Remco van Twiller
De Meteoor Peter Compier
De Volewijckers Mitchell Haijen Mitchell Haijen
DEVO’58 Dave Seegers
Zuidoost United Shailesh Dwarka
FC Amsterdam Leslie Okyere
Diemen Johan Muuren
Portugal Amsterdam
Jose Bras da Silva
Germaan/De Eland
Overamstel
Boyke Oedit Doebe
ZSGOWMS Mohamed Hadra
Vlug en Vaardig
Edwin van de Raad
Sloterdijk Rinus Loef
SDZ
Nieuw Sloten Roberto Entigh
RKAVIC Samir El Aouad
FC Weesp René van Vark
Robinhood Atto Mensah
CTO ’70 Latif Wooter
Real Sranang Julius Sandaal
TOS Actief Wesley Venema
JOGA Fortius Carlos Alarcon Vidal
Carlos Alarcon Vidal
TABA Igor de Jong
TOG
Jules Pasteuning
Sporting Almere
Sporting Martinus Jessy Lissauer
AC Amsterdam
Nu: Medet Kurtkaya
Zondag
De Meteoor Trevor Strobbe
JOGA Fortius Sergio Hellings
VVA/Spartaan Mo Obbiba
TOG Leroy Kroese Leroy Kroese
TABA Rene van Vark Rene van Vark
NFC Wessel Colijn vacant
AC Amsterdam
Jamal Ahaddouch
Germaan/De Eland Dave Seegers, daarna Rinus Loef Uit competitie
Eendracht’82 Medet Kurtkaya
WV-HEDW Bert Reus
Ankaraspor
Geuzen/Middenmeer Carlos Alarcon Vidal
Carlos Alarcon Vidal
Geinburgia Peter van Buuren
VIJFDE KLASSE
Sloterdijk Frans Bouman
Nautilus Tom Herfst
CTO’70 Rogilio Doest
Badhoevedorp
Patrick de Meijere
IJburg
Joshua Moi Thuk Shung
Blauw-Wit Beursbengels
DRC Jeroen Breedijk
OSC
Mohamed Kharchouch
Send this to a friend