Home / Algemeen / Transfermarkt (deel 10) nadert grens van 200 overschrijvingen

Transfermarkt (deel 10) nadert grens van 200 overschrijvingen

Over exact drie weken sluit de Transfermarkt. Iedereen heeft tot vrijdag 15 juni 23:59 uur de kans om van club te wisselen. Zoals ieder jaar houdt Het Amsterdamsche Voetbal alle overschrijvingen in de regio bij in ons wekelijks overzicht. Momenteel staat de teller op 192 transfers.

Tips? info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
25-05-18 Anass Benhammouch AGB DWS
24-05-18 Dimailo Semmoh JOS/Watergraafsmeer Diemen
24-05-18 Montell Rosheuvel OSV Diemen
24-05-18 Shaquille Djairin Ajax 2 Diemen
24-05-18 Joey van de Pol Sporting Almere Diemen
24-05-18 Arnold Heerooms Sporting Almere Diemen
24-05-18 Elwin Janssen Sporting Almere Diemen
24-05-18 Chris Kommers Sporting Almere Diemen
23-05-18 Zakaria Lamhamdi FC Weesp NVC
23-05-18 Oseanu Doorn FC Weesp NVC
23-05-18 Lennart van der Leest NFC RODA’23 (zat)
23-05-18 Maarten Woudenberg De Dijk RKAV Volendam
23-05-18 Boi Postma AFC’34 Hoofddorp
23-05-18 Tom Kok AFC A1 Hoofddorp
23-05-18 Delivio Linger ZSGOWMS Hoofddorp
23-05-18 Noah Marti EDO Hoofddorp
21-05-18 Tim Reuvekamp Legmeervogels 2 AMVJ
21-05-18 Vinycio Dompig Real Sranang (zon) AMVJ
20-05-18 Amine Aboutaleb Zilvermeeuwen OSV
19-05-18 Kenzo Davids DWS Rijnsburgse Boys
19-05-18 Roy Pistoor De Dijk FC Lisse
18-05-18 Jay Winter Almere City A1 Ajax
18-05-18 Jerghinio Sahadewsing Zuidvogels Blauw-Wit Beursbengels
17-05-18 Earvin Codfried Pancratius ADO’20
15-05-18 Kees Rikers NFC RODA’23 (zat)
15-05-18 Judael Obboye Buiksloot TOB
15-05-18 Sergay Gemin Buiksloot OSV
15-05-18 Ilker Yilmaz AFC’34 AGB
15-05-18 Arsenio Dihalu AFC’34 AGB
12-05-18 Nick Zeijlmans FC Volendam OFC
11-05-18 Martinio Boodoe TOG CTO’70 (zon)
11-05-18 Jerrold Boldewijn TOG CTO’70 (zon)
11-05-18 Avital Trustfull AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Giorgio Sanches AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Maxim Perels AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Selattin Dagasan DWS AGB
10-05-18 Kemal Gezer FC Abcoude AMVJ
10-05-18 Hassan Makdan Sporting Martinus RODA’23 (zat)
08-05-18 Joey Noordenbos HBOK OSV
08-05-18 Tim Beelen HBOK OSV
08-05-18 Sefa Izmir Roda’46 AGB
08-05-18 Yigitcan Cayir EDO AGB
08-05-18 Ercument Satar Zilvermeeuwen AGB
08-05-18 Faysal Fakhor Zeeburgia AGB
08-05-18 Nassim Zohair Zeeburgia AGB
08-05-18 Younes Makraou DCG AGB
08-05-18 Jimmy Spruit HBOK Legmeervogels
08-05-18 Martijn Tjon-A-Njoek OFC Legmeervogels
08-05-18 Dalian van Damme Ajax 2 Legmeervogels
03-05-18 Kevin Owusu Asare Jong RKC Waalwijk Ajax
03-05-18 Bart Spil Hollandia Ajax
02-05-18 Daan Stevens RODA’23 RODA’23 (zat)
02-05-18 Sebastiaan Ntim Purmersteijn AFC’34
02-05-18 Jordy Vierbergen Ter Leede Zwanenburg
02-05-18 Kevin Nlandu Magreb’90 Amstelveen
02-05-18 Ilias Houda Koninklijke HFC Amstelveen
02-05-18 Dante van Breenen DCG Sporting Martinus
02-05-18 Björn van Breenen DCG Sporting Martinus
02-05-18 Emre Peker AGB Warmunda
02-05-18 Nessie Imac AGB Warmunda
01-05-18 Mark Simons FC Breukelen JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Hanne Hagary FC Lisse JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Tony Tol De Dijk JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Manolito Joren Ajax 2 Elinkwijk
26-04-18 Marcel Ons VVA/Spartaan DCG
26-04-18 Junior Tiller RODA’23 FC Aalsmeer
26-04-18 Jordy de Groot Swift FC Aalsmeer
26-04-18 Sam Doeve VVOG Swift
25-04-18 Ferdi Yalcin Zilvermeeuwen AGB
25-04-18 Rasim Yalcin Zilvermeeuwen AGB
25-04-18 Sonny Pronk Hollandia Ajax
24-04-18 Boyd Mak Hollandia Purmersteijn
24-04-18 Bilal el Amrani Ajax ASWH
24-04-18 Koen Polfliet NFC RODA’23 (zat)
21-04-18 Tari Sassen Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Jose Bebeto Ngeze Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Nick Koch Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Mosawer Hashemi Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 David Faverus Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Kay van de Burg Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Jelle Braaksma Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Mucahit Bayar Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Rovie Persaud Buiksloot (zat) TOB
20-04-18 Kevin Coenraad AGB DCG
19-04-18 Pepijn Veerman AFC (zat) AFC
19-04-18 Tim Plemper RODA’23 Ajax
18-04-18 Lennart Rust RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Melvin Joling RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Sjoerd Heijnen RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Dennis Spitteler Amstelveen RODA’23 (zat)
18-04-18 Robin Visser NFC RODA’23 (zat)
18-04-18 Tim Elmers Purmersteijn Zwaluwen’30
18-04-18 Shaquille Doorson Swift Purmersteijn
17-04-18 Tatchery Langguth DCG Pancratius
17-04-18 Desmond van der Moot DCG Pancratius
17-04-18 Lionel Frederik JOS/Watergraafsmeer ARC
17-04-18 Nik Gabel Swift WV-HEDW
17-04-18 Stef Leliveld Swift WV-HEDW
13-04-18 Donovan Partosoebroto Hoofddorp Hillegom
13-04-18 Hakim Boudchourt Zeeburgia DCG
12-04-18 Thom Leenen EDO (zon) Pancratius
12-04-18 Kasper Dinkgreve EDO (zon) Pancratius
12-04-18 Reda Kharchouch Quick Boys OFC
11-04-18 Colby Harmon FC Aalsmeer JOS/Watergraafsmeer
10-04-18 Jan Ziere Ajax Hoofddorp
10-04-18 Timo Blom Hoofddorp Overbos
10-04-18 Vincent Partosoebroto Hoofddorp Overbos
10-04-18 Nick Borgman De Dijk Hercules
09-04-18 Bas Middelkoop Swift AFC (zon)
07-04-18 Lulinho Martins FC Aalsmeer VVSB
06-04-18 Jay Jay Beemsterboer Buitenveldert Always Forward
05-04-18 Jordy Oudejans FC Horst SDZ
05-04-18 Ismael Markelo FC Abcoude Blauw-Wit Beursbengels
04-04-18 Jordi Wigman ADO’20 Purmersteijn
04-04-18 Jamal Lachkar Roda’46 (zat) SDZ
03-04-18 Lennart Bril WV-HEDW SDZ
03-04-18 Sven van Doorn De Meern (zon) Swift
03-04-18 Sean den Hoed FC Lisse Swift
31-03-18 Donny Verdam OFC United/DAVO (zat)
30-03-18 Jeffrey Sam Sin OFC Koninklijke HFC
30-03-18 Ruben Adney Purmersteijn Ajax
30-03-18 Tim Groenewoud Velsen SDZ
30-03-18 Fouad Belarbi Hercules AFC
29-03-18 Guido de Graaf VVOG Swift
29-03-18 Damien de Vegt Legmeervogels WV-HEDW
29-03-18 Rodney Smorenberg Jong FC Volendam Legmeervogels
28-03-18 Halil Süzülmüs JOS/Watergraafsmeer Legmeervogels
27-03-18 Syrano Morrison Swift Eemdijk
27-03-18 Sergae Kogeldans Buitenveldert FC Aalsmeer
27-03-18 Martin Campbell Buitenveldert FC Aalsmeer
24-03-18 Donny van de Pol Buitenveldert Swift
23-03-18 Tim Correia Legmeervogels WV-HEDW
22-03-18 Othman Lechkar Koninklijke HFC 2 Legmeervogels
22-03-18 Jeffrey Riemslag Legmeervogels Sporting Martinus
22-03-18 Aldin Mehanovic JOS/Watergraafsmeer Sporting Martinus
22-03-18 Romello Austin RODA’23 SDZ
21-03-18 Mitchel Vincken AGB SDZ
21-03-18 Giliano Eijken SDZ FC Aalsmeer
21-03-18 Davey de Haze JOS/Watergraafsmeer IVV
21-03-18 Mike de Lange De Foresters WV-HEDW -per direct-
20-03-18 Joost Meendering Jong FC Utrecht Swift
17-03-18 Lars Raaijen De Dijk Hercules
15-03-18 Kobina Plange AFC’34 Hoofddorp
15-03-18 Stefan Smal AFC’34 Hoofddorp
15-03-18 Sergio Comvalius AGB Hoofddorp
15-03-18 Puck Postma Koninklijke HFC Legmeervogels
15-03-18 Lilinho Martins FC Aalsmeer Alphense Boys
15-03-18 Jeremiah Veldman FC Aalsmeer (zon) FC Aalsmeer (zat)
14-03-18 Marijn Sterk OFC Ajax
14-03-18 Eelke de Graaf AFC ODIN’59
13-03-18 Jordan Gast ZSGOWMS Olympia Haarlem
13-03-18 Janyro Purperhart Legmeervogels Olympia Haarlem
13-03-18 Dave Dekker JOS/Watergraafsmeer Kadoelen
09-03-18 Quincy Molly AGB IVV
09-03-18 Kick van Aelst SDO WV-HEDW
08-03-18 Nick Lammers Amstelveen WV-HEDW
08-03-18 Joost Heij Amstelveen WV-HEDW
08-03-18 Omar Mensah FC Abcoude FC Aalsmeer
08-03-18 Jeffrey Nauta Legmeervogels FC Aalsmeer
08-03-18 Tim Ruder De Dijk OFC
07-03-18 Alje Wiltenburg De Dijk OFC
07-03-18 Frank Schilder De Dijk OFC
07-03-18 Richie Owusu-Ansah ADO’20 Legmeervogels
07-03-18 Mike van ’t Land Ajax DHSC
07-03-18 Berry van ’t Land Ajax DHSC
06-03-18 Omar el Aamrani AGB DCG
05-03-18 Lars Weistra OFC Koninklijke HFC
02-03-18 Anouar Ibnou Laksir RAP FC Aalsmeer
02-03-18 Chelton Linger DCG FC Aalsmeer
01-03-18 Ralph Jurka Sporting Martinus Ajax 2
27-02-18 Epi Kraemer FC Aalsmeer Argon
27-02-18 Jordan de Jong AFC’34 Legmeervogels
27-02-18 Anwar Akrouh Magreb’90 Legmeervogels
23-02-18 Niels Vahlkamp RODA’23 Pancratius
22-02-18 Raymond Baten De Dijk Quick Boys
22-02-18 Harry Zwarthoed De Dijk RKAV Volendam
21-02-18 Wouter Winters FC Aalsmeer Argon
21-02-18 Carlos Groen OFC Swift
20-02-18 Jesse Dingjan Ter Leede Swift
16-02-18 Robert van Boxel FC Lisse Zwanenburg
13-02-18 Jasper Werkhoven FC Aalsmeer Argon
09-02-18 Lionel Grootfaam AMVJ Pancratius
07-02-18 Tony Schreurs Geen club Pancratius
02-02-18 Bobby Bosma Ajax Pancratius
01-02-18 Jesse Braspenning HBOK Monnickendam
31-01-18 Damien Menzo OFC De Dijk – per direct-
26-01-18 Olaf Lindenbergh De Dijk OFC -per direct-
17-01-18 Touvarno Pinas Geen club OFC (zon)
05-01-18 Abderrahim Loukili De Dijk Lienden -per direct-
05-12-17 Raily Ignacio Kozakken Boys AFC (zon) -per direct-
05-12-17 Gary Bouwmeester DCG Waterwijk (zon) -per direct-
29-11-17 Lars Middelwijk Ajax DOVO

 

Meer nieuws op de clubpagina(s)▼

Send this to a friend