Transfermarkt deel 11: Overschrijvingstermijn gesloten

In de nacht van zaterdag op zondag sloot de overschrijvingstermijn. Veel clubs wachtten dat moment af om hun spelersmutaties door te geven, er kan immers ook op de laatste dag nog van alles gebeuren. Maar nu de deadline verstreken is, kunnen we weer een flinke lijst aan overschrijvingen publiceren.

Op dit moment zitten we op bijna 400 overschrijvingen, waarvan er de afgelopen dagen zo’n 100 bij kwamen. We verwachten dat de komende dagen nog meer clubs hun versterkingen zullen doorgeven en zullen dan ook de komende dagen nog een aantal keer een overzicht plaatsen.

DatumSpelerOude clubNieuwe club
16/06/2024Eric AntwiAGBZSGOWMS
16/06/2024Björn PurperhartAGBZSGOWMS
16/06/2024Rivano StacieEthnikos Assias (Cyp)ZSGOWMS
16/06/2024Arquinio BelSCPB’22ZSGOWMS
16/06/2024Don GambierZeeburgia O21ZSGOWMS
16/06/2024Virgill SmithAssyriska FF (ZWE)ZSGOWMS
16/06/2024Mervelinio OlijfveldSDOZSGOWMS
16/06/2024Mustapha Ait HassainNieuw West UnitedZSGOWMS
16/06/2024Revelinio SlijtersJOS WatergraafsmeerZSGOWMS
16/06/2024Romano MacnackDe MeteoorZSGOWMS
16/06/2024Cequinio EsajasDWSZSGOWMS
16/06/2024⁠Darryl BobsonDWSZSGOWMS
16/06/2024Jairo FernandezDEMZSGOWMS
16/06/2024Anouar Moussageen clubZSGOWMS
16/06/2024Amine BoumzaouadLFCZSGOWMS
16/06/2024Lucio RoosStormvogelsZSGOWMS
16/06/2024Youssef AroussSDZZSGOWMS
16/06/2024Ercument SatarAGBSaenden
16/06/2024Yafa SinesterDTA FortiusOFC
16/06/2024Koen van ProoijenHSVOFC
16/06/2024Oseas Andregeen clubOFC
16/06/2024Nassar WalugembeWSV 1930OFC
16/06/2024Gerson AndreFortuna WormerveerOFC
16/06/2024Gairvyno ZeefuikZSGOWMSVSV
16/06/2024Develinio MarkusDWSStormvogels
16/06/2024Mike ZomerdijkSCPB’22Flevo
16/06/2024Julian NonnemanHoofddorpDIOS
16/06/2024Sidney SchmetlzOlympia HaarlemHoofddorp
16/06/2024Noah MartiOlympia HaarlemHoofddorp
16/06/2024Bilal el AmraniHBOKHoofddorp
16/06/2024Xander KramerDe DijkHBC
16/06/2024Mo el KoraiJOS WatergraafsmeerAMVJ
16/06/2024Ainsley AsieduAC AmsterdamAMVJ
16/06/2024Mick RoozeSCPB’22AMVJ
16/06/2024Jonathan DundasAmstelveen HeemraadAMVJ
16/06/2024Alex BaltodanobuitenlandAMVJ
16/06/2024Alex FerreirabuitenlandAMVJ
16/06/2024Angelo van BalenAC AmsterdamAMVJ
16/06/2024Lewis KonstAC AmsterdamAMVJ
16/06/2024Ray-Jay AcheampongOuderkerkAMVJ
16/06/2024Kevin NlanduOuderkerkAMVJ
16/06/2024Mourad AitjaTOGAMVJ
16/06/2024Abderrahmane BensalahNFC 2AMVJ
16/06/2024Ernad KabilovicNFC 2AMVJ
16/06/2024Alan CairoDe VolewijckersAMVJ
16/06/2024Rody BessemDe DijkHillegom
16/06/2024Quint PirisRODA ’23Argon
16/06/2024Gilly Lord KadoelenFC AmsterdamHees
16/06/2024Tyrell BurlesonBuitenboysRODA’46
16/06/2024Geronimo FrancesOlympia Haarlem O23Buitenveldert
16/06/2024Elrigde BekoeOlympia Haarlem O23Buitenveldert
16/06/2024Fouad OuahdanJOS Watergraafsmeer O23Buitenveldert
16/06/2024Shyron LautanASV’65Buitenveldert
16/06/2024Danny van der KolkTOBBuitenveldert
16/06/2024Richard Ozuna CastilloLL Braunschweig (DUI)Buitenveldert
16/06/2024Parsa RafiaDe Dijk O21Buitenveldert
16/06/2024Quinn HoltenSportclub IreneBuitenveldert
16/06/2024Taha BenzeroualDe DijkBuitenveldert
16/06/2024Finnian BroekhuijzenAjaxBuitenveldert
16/06/2024Mohamed ChariVlug en VaardigZwaluwen Utrecht
16/06/2024Ritchie SangiArsenalMaarssen
16/06/2024Kerem GocAGBNieuw Utrecht
16/06/2024Raman RamkhelawnArsenalDHSC
16/06/2024Danitho SnoOFCDHSC
16/06/2024Nikolai BogomlevDSOVLegmeervogels
16/06/2024Salax IbrahimArgonLegmeervogels
16/06/2024Dion ReuvekampAMVJLegmeervogels
15/06/2024Damien AltyzerAmstelveen HeemraadSC Urban
15/06/2024Zakaria MadraneAmstelveen HeemraadSC Urban
15/06/2024Amine BouzehouAC AmsterdamSC Urban
15/06/2024Florent BeurretAFC (zat)SC Urban
15/06/2024Shunely Cretongeen clubSC Urban
15/06/2024Gianluca de Jonggeen clubTABA
15/06/2024Nathaniel JohnsonHuizenOSV
15/06/2024Dennis DarnleyDe DijkJOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2024Jermaine Fitz JamesDe DijkJOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2024Radsney RijsselDe DijkJOS Watergraafsmeer (zat)
15/06/2024Moubarak AdouchJOS WatergraafsmeerLFC
15/06/2024Tim KoningOlympia HaarlemWartburgia
15/06/2024Thim VerhoevenSwift’64Wartburgia
15/06/2024Taufieq HussainariArsenalWartburgia
15/06/2024Sharief ToussaintOuderkerkWartburgia
15/06/2024Sebas de KoningSwift (zon)Wartburgia
15/06/2024Niels BoumanTABAWartburgia
15/06/2024Nadir DjediZVC’22Wartburgia
15/06/2024Mitchell VorstmanBatavia ’90Wartburgia
15/06/2024Karim AbayTOBWartburgia
15/06/2024David SchrijverTABAWartburgia
15/06/2024Danilo GriffioenTABAWartburgia
15/06/2024Tom SchoonderwoertSporting MartinusTOS-Actief (zat)
15/06/2024Jermano Lo Fo SangVVSBReal Sranang
15/06/2024Dwain NijonDWSReal Sranang
15/06/2024Janyro PurperhartZOBReal Sranang
15/06/2024Leroy GeorgeGVVVReal Sranang
15/06/2024Camiel Hok a HinLoosdrechtReal Sranang
15/06/2024Jamal HofwijksLoosdrechtReal Sranang
15/06/2024Vadim Olkhovychgeen clubFC Aalsmeer
15/06/2024Martijn KoelewijnZuidvogelsFC Aalsmeer
15/06/2024Jaouad el GhazaouiTOBOSV O23
15/06/2024Aldo ArceDe Dijk 2TOB
15/06/2024Michel TzeDe Dijk 2TOB
15/06/2024Khalil el Maghnaouigeen clubTOB
15/06/2024Nedzad OsmanovicDe VolewijckersTOB
15/06/2024Jordi Smitgeen clubTOB
15/06/2024Jip van WilsumFC WeespDSOV
15/06/2024Chahid AhamoutRODA ’23DSOV
15/06/2024Cas ReitsmaHoofddorpDSOV
15/06/2024Kadir PasliDWSDSOV
15/06/2024Joery KnolHoofddorpDSOV
15/06/2024Farai LintjensDWSDSOV
15/06/2024Roger Onkenhoutgeen clubWV-HEDW (zon)
15/06/2024Anass Boudinargeen clubWV-HEDW (zon)
14/06/2024Gijs OostermeijerWartburgiaDVVA
14/06/2024Kiet ScholtenIVVDVVA
14/06/2024Lezil da SilvaAFC O21DVVA
14/06/2024Sil van HerwijnenSwiftDVVA
14/06/2024Wisse BosJEKARODA’23
14/06/2024Bruno Mendes NizaDe MeerZVC’22
14/06/2024Davide CardamoneBrunswick FC (AUS)TOS-Actief (zon)
14/06/2024Fran KusyIzolator (POL)TOS-Actief (zon)
14/06/2024Aggelos TashiEnosi Sikeon (GRI)TOS-Actief (zon)
14/06/2024Johannes HenkelTOS-Actief (zat)TOS-Actief (zon)
14/06/2024Stephen FabianBOLTOS-Actief (zon)
14/06/2024Vic RoozendaalSDZTOS-Actief (zon)
14/06/2024Ismail el KhatabbiSwift (zon)TABA
14/06/2024Erik FalkenburgSwiftLSVV
14/06/2024Julius van der VenSDZLSVV
14/06/2024Gijs BoerwinkelDe Dijk 2TOB
14/06/2024Yigitcan CitakAFC O23Eendracht ’82
14/06/2024Alihan TezcanAGB 2Eendracht ’82
14/06/2024Ulas ToprakAGB 2Eendracht ’82
14/06/2024Kaan KarabakalAGBEendracht ’82
14/06/2024Ayoub Ait AfkirAC AmsterdamEendracht ’82
14/06/2024Zakaria BourikAC AmsterdamEendracht ’82
14/06/2024Anass BenhammoucheDCGEendracht ’82
14/06/2024Jason StekkelKFCEendracht ’82
14/06/2024Moussa BalloutiKFCEendracht ’82
14/06/2024Kevin OcranZuidoost UnitedEendracht ’82
14/06/2024Ojani SimonsAFC (zat)Ajax
14/06/2024Xavier TrusftullNovelda CF (SPA)Arsenal
14/06/2024Roy PontmanFC WeespArsenal
14/06/2024Issam BoualiFC LisseArsenal
14/06/2024Marco ZiegerZACArsenal
14/06/2024Jordan GenesteBetheny Formation Club (FRA)Arsenal
14/06/2024Hamza El KhadirFC Ingersheim (FRA)Arsenal
14/06/2024Djehby de JongDCGArsenal
14/06/2024Arie BoersmaHerculesArsenal
14/06/2024Igor PierzchalaDCGArsenal
14/06/2024Kenzo DavidsOSVArsenal
14/06/2024Lloyd BonsuSV DiemenArsenal
14/06/2024Ishaan JabbarDSOArsenal
14/06/2024Isis DasburgDTA FortiusArsenal
14/06/2024Bilal el GuennouniZwaluwen ’30Arsenal
13/06/2024Samuel SerberGeen clubLegmeervogels
13/06/2024Abdelmajid BoualiGeen clubPurmersteijn
13/06/2024Zakaria AhassanJOS Watergraafsmeer (zat)OSV
13/06/2024Mouaad BousaidJOS Watergraafsmeer (zat)OSV
13/06/2024Joash JohnsonJOS Watergraafsmeer (zat)OSV
13/06/2024Rody RoosJOS Watergraafsmeer (zat)OSV
13/06/2024Ibrahim OuhdidaSDZDWS
12/06/2024Jayden ZschuschenArgonLegmeervogels
12/06/2024Oseanu DoornArsenalTABA
12/06/2024Doganay GöcAGBTABA
12/06/2024Revelinio VermeerAGBTABA
12/06/2024Ayoub AmrWaterwijkTOG
12/06/2024Nehemia SanakyWNCHBOK
12/06/2024Joseph AkuteiLegmeervogelsHBOK
12/06/2024Wesley BaarslagRKAV VolendamHBOK
12/06/2024Demio WalbergPurmersteijnOFC
12/06/2024Revinio MorsenZSGOWMSRood Wit Zaanstad
12/06/2024Zino HartgersOSVKFC
12/06/2024Sergio ComvaliusDe Meteoor (zat)ZVC’22
11/06/2024Kevin SoaresVVGZDe Meteoor (zon)
11/06/2024Donny BosKadoelenDe Meteoor (zon)
11/06/2024Terzo StemerdinkAjaxDe Meteoor (zon)
11/06/2024Martijn Weggelaarvv UnoDe Meteoor (zon)
11/06/2024Stany DankerluiWV-HEDWDe Meteoor (zon)
11/06/2024Thimo de JagerOSVDe Meteoor (zon)
11/06/2024Malick LoweFC AalsmeerLegmeervogels
11/06/2024Novell El HadjiAmstelveen HeemraadRKDES
11/06/2024Dino JanssenDe MeerRKDES
11/06/2024Silver TouwAMVJAmstelveen Heemraad
11/06/2024Jari BakxTABAAmstelveen Heemraad
11/06/2024Bram van DongenVVSBAjax
11/06/2024Adil Amghar el YetteftiAGBAjax
11/06/2024Anthony AcdaAjaxLegmeervogels
11/06/2024Darrin de MezaAjaxLegmeervogels
11/06/2024Brian TesselaarIVVSDZ
11/06/2024Younes SeghrouchniSJCWV-HEDW
11/06/2024Philippe van der LofUSASwift
11/06/2024Max NijmanADO’20Swift
11/06/2024Jowad RosnerPurmersteijnZOB
11/06/2024Jerven DevidZwaluwen ’30ZOB
11/06/2024Dirk de JongHollandiaZOB
11/06/2024Danny PersijnMonnickendamZOB
11/06/2024Jerrold van den EeckhoutZOBZVC’22
11/06/2024Genairo PromesZOBAFC’34
11/06/2024Jamie DettmerJOS WatergraafsmeerAjax
11/06/2024Zane OrzeszekZeeburgiaAjax
11/06/2024Frederico van den BoschSV HoofddorpAjax
11/06/2024Floris SchievinkArsenalAjax
11/06/2024Rafael Viera BerguiIJmuidenSCPB’22
11/06/2024Turgay SenerAGB 2SCPB’22
11/06/2024Ilyas BokhoubzaZSGOWMS O23SCPB’22
11/06/2024Ferhat IzAGB 2SCPB’22
11/06/2024Yassine HamchaDCGSCPB’22
11/06/2024Tara LooijenDCGSCPB’22
11/06/2024Jael VreugdDe VolewijckersSCPB’22
11/06/2024Todd AcquahArsenalSCPB’22
11/06/2024Chaveiro ForsterIJmuidenSCPB’22
11/06/2024Rocher MuntslagAnkarasporSCPB’22
11/06/2024Luca van VelzenADO’20 O23SCPB’22
11/06/2024Jesse RingelbergSCPB’22Ajax 3
11/06/2024Dave HertogSCPB’22Ajax 3
11/06/2024Redwan AmellalAMVJDWS
11/06/2024Joe MolemaFortuna Wormerveer O23DWS
11/06/2024Teddy MijnalsSDZDWS
11/06/2024Richie AgyapongZSGOWMSOlympia Haarlem
11/06/2024Noa de VriesMonnickendamOlympia Haarlem
11/06/2024Carlos OpukuAjaxOlympia Haarlem
07/06/2024Dave LeendersFC Aalsmeer (zon)FC Aalsmeer
07/06/2024Jayson van der NeutFC Aalsmeer (zon)FC Aalsmeer
07/06/2024Nerivio KasanwirjoFC LisseFC Aalsmeer
07/06/2024Noël RuygrokTOGSV Diemen
07/06/2024Thierry GrebnijwFC AlmereTABA
07/06/2024Kenneth DamesAjaxTABA
07/06/2024Jordy NieuwendijkFC AalsmeerLegmeervogels
06/06/2024Daniël van SonIJsselmeervogelsAjax
06/06/2024Thomas HeringaKoninklijke HFC (jeugd)FC Abcoude
06/06/2024Michael MarkesJOS WatergraafsmeerFC Abcoude
06/06/2024Daan PostAjaxFC Abcoude
06/06/2024Bart TijnagelBFCFC Abcoude
05/06/2024Tymo HarmsenUnicumTABA
05/06/2024Saracin Andrei Laurentiugeen clubTABA
05/06/2024Milan KlopperADO ’20AFC
05/06/2024Soulaimane OukhlidjaADO ’20DWS
05/06/2024Dennis ImasogieDCGDWS
05/06/2024Aljo PinasJOS Watergraafsmeer (zat)DWS
05/06/2024Fedja RuheWV-HEDW (jeugd)DWS
05/06/2024Karim HassanBuitenveldertDWS
05/06/2024Burak SitilAMVJDWS
05/06/2024Jonathan RobertsonAMVJDWS
05/06/2024Melvin GrootfaamAMVJDWS
05/06/2024Jeffrey BokAMVJDWS
05/06/2024Ronald VisscherAMVJDWS
05/06/2024Mustafe BareIVVKolping Boys
05/06/2024Bas MarkusCTO’70RODA’23
05/06/2024Othman LechkarDSOVRODA’23
05/06/2024Mariano OlfSDZRODA’23
05/06/2024Joppe VolcklandtPurmersteijnRODA’23
05/06/2024Zine-Eddine OukithaHBOKDCG
05/06/2024Mounir DarraziAGBDCG
05/06/2024Marouane BensabouhAGBDCG
01/06/2024Ashraf AzzouzWV-HEDWWV-HEDW (zon)
01/06/2024Damien de VegtDe Meer (zat)WV-HEDW
01/06/2024Tyrel PerriSwiftWV-HEDW
01/06/2024Sureyo MacranderFC RijnvogelsWV-HEDW
01/06/2024Loek JacobsMMC WeertWV-HEDW
01/06/2024Tijn DoornbosKoninklijke HFCWV-HEDW
01/06/2024Dylan CardolDVVAWV-HEDW
01/06/2024Benjamin BoersmaDe DijkWV-HEDW
01/06/2024Hisham AkrasiDe DijkWV-HEDW
01/06/2024Maringho KortleversArsenalDSOV
31/05/2024Justin SeitzKoninklijke HFCSDZ
31/05/2024Akram ChentoufAjaxSDZ
31/05/2024Ricardo van RhijnFC LisseAjax
31/05/2024Fabian Sporksledegeen clubAjax
31/05/2024Thijs DalmulderSV BuitenveldertSV Diemen
31/05/2024Soufiane HetliAFCTelstar
31/05/2024Shirwan HessenFC AlmereForza Almere
31/05/2024Bright Osei OwusuTOGSV Diemen
31/05/2024Massin el AzzouziDCGTABA
31/05/2024Jip JesseFC LisseHBOK
31/05/2024Lancine BambaWV-HEDWHBOK
31/05/2024Sem BraspenningMonnickendamHBOK
31/05/2024Dave ZwarthoedRKAV VolendamHBOK
31/05/2024Jens KrasRKAV VolendamHBOK
31/05/2024Jessy te PaskeArsenalHBOK
31/05/2024Joël DonaldHBOKDEM
26/05/2024Joshua van EijbergenTOGSV Diemen
26/05/2024Dev BoldewijnAMVJSV Diemen
26/05/2024Samir MoustafaMonnickendamIVV
26/05/2024Jordy KreebergWV-HEDWWaterwijk
26/05/2024Sylvan SpeelmanFC AlmereForza Almere
26/05/2024Jordy ter BorghDHSCWaterwijk
21/05/2024Luka MisumiVerenigde StatenSporting Martinus
21/05/2024Tiago Conceicao dos SantosZSGOWMSSporting Martinus
21/05/2024Nick MaijenburgHBOKHollandia
21/05/2024Abdel Mounaim El Ouazzanegeen clubJOS Watergraafsmeer
21/05/2024Lars van OerleRODA ’23HBOK
15/05/2024Marten BaarseFC AalsmeerAmstelveen Heemraad
13/05/2024Mitchell van SchaikHuizenBuitenboys
13/05/2024Ruben van DamJOS WatergraafsmeerWestzaan
13/05/2024Dennis KaarsHBOKJOS Watergraafsmeer
13/05/2024Sven GomesArsenalJOS Watergraafsmeer
13/05/2024Nick KuinVWVJOS Watergraafsmeer
13/05/2024Yoram ZandvlietBatavia ’90JOS Watergraafsmeer
13/05/2024Tyrese GemertOlympia HaarlemJOS Watergraafsmeer
13/05/2024Daan WensinkAchilles VeenJOS Watergraafsmeer
13/05/2024Dalian MaatsenAFCKatwijk
13/05/2024Mitch van KempenAFCRijnsburgse Boys
13/05/2024Gladwin CurielAFCKozakken Boys
13/05/2024Azat MamyrovDSOVSDZ
13/05/2024Ruben ZandwijkenWV-HEDWFC Aalsmeer
13/05/2024Thijs ReuversKoninklijke HFC (jeugd)FC Aalsmeer
01/05/2024Jasper-Ewout van Breemen-SchneiderZSGOWMSSDZ
01/05/2024Saverio ZondagFC AalsmeerVSV
28/04/2024Soufiane ReclaouiADO ’20Purmersteijn
28/04/2024Piet HalmanBOLPurmersteijn
28/04/2024Kick de GoedeDEMPurmersteijn
28/04/2024Jair OosterlenHBOKPurmersteijn
28/04/2024Joey LieshoutADO ’20Purmersteijn
28/04/2024Tobias DroomersZwaluwen ’30Purmersteijn
28/04/2024Richard de GrootFC LissePurmersteijn
28/04/2024Jeroen EzinkFC Aalsmeer (zon)KDO
28/04/2024Vincent NoordamFC RijnvogelsFC Aalsmeer
28/04/2024Max KrakeAMVJOlympia Haarlem
28/04/2024Hidde VermaasTabaDe Meer
25/04/2024Abdesallam OuboumalneFC Volendam O21Ajax
25/04/2024Nino van den HeuvelADO ’20Ajax
25/04/2024Browel SomeDe DijkDe Meer
25/04/2024Samuel DundasWV-HEDW (zon)De Meer
20/04/2024Leon SchipperZwaluwen ’30HBOK
20/04/2024Allon KoeneFC LisseSDZ
20/04/2024Kaj de JongAjaxSDZ
19/04/2024Donny van der WalBatavia ’90Waterwijk
19/04/2024Rigwenio DijksteelAFC IJburgTaba
19/04/2024Stefan SmalDe Meteoor (zat)SDZ
18/04/2024Khalid el IbrahimiHBOKPurmersteijn
18/04/2024Maarten DaniëlsWartburgiaSDZ
18/04/2024Julius GoedhartDVVASDZ
16/04/2024Anthony van ZaltbommelStaphorstSwift
16/04/2024Rijk SiemerinkVV DongenSwift
16/04/2024Ted AmsonADO ’20Swift
16/04/2024Rowdy PerezHuizenBuitenboys
16/04/2024Robin CreebsburgHuizenBuitenboys
16/04/2024Lennard EijsvogelsFC AalsmeerAmstelveen Heemraad
14/04/2024Dave DekkerOSVDe Meteoor (zat)
12/04/2024Yassin RoosbladDWSTaba
10/04/2024Mike DamFC AalsmeerVSV
10/04/2024Ibrahim UwamahoroSporting MartinusAmstelveen Heemraad
10/04/2024Aaron BruijnJOS WatergraafsmeerKFC
08/04/2024Mike van de SteenhovenTer LeedeAmstelveen Heemraad
08/04/2024Ayrton DolJOS WatergraafsmeerODIN ’59
06/04/2024Reggie SchaapJOS WatergraafsmeerZuidvogels
06/04/2024Gianni OosterhoffSCPB’22ODIN’59
04/04/2024Oussama SialiAFCDVS ’33
29/03/2024Achraff BouananiSMVC Fair PlayTaba
28/03/2024Malik Trustfullgeen clubSDZ
28/03/2024Mitchi HuijsmanRijnsburgse BoysAjax
28/03/2024Tim BrinkmanFC LisseAjax
28/03/2024Tim CorreiaWV-HEDWAjax
28/03/2024Nigel ZwartsZwanenburgSDZ
27/03/2024Rahim AbdulDCGTaba
27/03/2024Hjalmar OomensSwiftPurmersteijn
27/03/2024Reno van der MeerSwiftFC Lisse
27/03/2024Max KlinkChristian Brothers University (USA)Swift
27/03/2024Bas van der StormVOCSwift
27/03/2024Mert BaglarDETOSwift
27/03/2024Adriaan KruisheerDVS ’33Swift
27/03/2024Jan-Willem TesselaarADO ’20Swift
27/03/2024Sam NijmanADO ’20Swift
27/03/2024Joost HeijWV-HEDWSwift
27/03/2024Nick LammersWV-HEDWSwift
24/03/2024Joey PotveerHBOKOlympia Haarlem
20/03/2024Xamm FlemmingAjaxTer Leede
12/03/2024Daniël SchermerIVVHollandia
11/03/2024Vasco Lo Ning HingHBOKSDZ
11/03/2024Roy VeenboerVelsenSDZ
01/03/2024Rishi KjensbergEendracht ’82Forza Almere
01/03/2024Giovanni KasanwirjoNieuw SlotenForza Almere
25/02/2024Victor BekerFlorida Southern College (USA)Swift
22/02/2024Bas ScholJOS WatergraafsmeerNoordwijk
22/02/2024Aramez PoeponDWSForza Almere
21/02/2024Yassin KaabounARCFC Aalsmeer
18/02/2024Serghino SanchesDOVOTaba
18/02/2024Leondro Residageen clubTaba
16/02/2024Kalleb Mambo-KwamunguRKAVICSDZ
13/02/2024Lars de GroofSkagit Valley College (USA)SDZ
09/02/2024Gavin MandersDestoTaba
08/02/2024Jordy van der HorstVelsenSDZ
08/02/2024Venitchio SintDe DijkGVVV
02/02/2024Rory de MeijerForza AlmereTaba
22/01/2024Segun OwobowaleAFCVVSB
15/01/2024Daan SiegeristSwiftADO ’20
15/01/2024Virgil DeenAjaxADO ’20
Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)