Home / Algemeen / Uitslagen en programma oefenwedstrijden 15 augustus

Uitslagen en programma oefenwedstrijden 15 augustus

Acht clubs uit onze regio kwamen gisteravond (dinsdag) weer in actie tijdens een oefenwedstrijd. Voor Zeeburgia, ZSGOWMS en Overbos was het de eerste testcase van het seizoen terwijl het voor AFC (zondag) en De Dijk de laatste test was voordat beide ploegen elkaar zondag treffen in de tweede kwalificatieronde van de KNVB beker.

De tweededivisionisten verloren allebei hun laatste oefenwedstrijd van een club uit de Derde Divisie zaterdag. AFC ging in en tegen Spakenburg met 1-0 onderuit en De Dijk verloor op eigen veld van Jong Almere City (3-4). Abderrahim Loukili, Harry Zwarthoed en Jerginio Sahadewsing maakten de doelpunten voor de Amsterdammers. Het zaterdagelftal van AFC wist wel te winnen – een doelpunt van Mitchell Faerber volstond tegen Zeeburgia – en Ajax had weinig problemen met Alphense Boys. Bobby Bosma, Mike van ‘t Land, Stanley Akoy en Lars Middelwijk waren trefzeker voor de Hoofdklasser.

Ontbreken er uitslagen of wedstrijden in ons overzicht? info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUMWEDSTRIJDUITSLAG
12/08AFC (zat) – AMVJ6-1
12/08IJsselmeervogels – De Dijk (Salentijn Cup)0-1
12/08Zuiderzee Cup: VVOG – Ajax2-1
12/08Elinkwijk – AFC (zon)0-5
12/08ARC – Swift2-2
13/08OFC – JOS Watergraafsmeer9-1
13/08FC Abcoude – Legmeervogels3-1
13/08KDO – CTO’701-1
13/08RODA’23 – Wartburgia4-4
15/08De Dijk – Jong Almere City3-4
15/08Odin ’59 – ZSGOWMS2-2
15/08DCG – United/DAVO0-2
15/08AFC (zat) – Zeeburgia1-0
15/08HD Cup: Zandvoort – Overbos2-0
15/08Ajax – Alphense Boys4-1
15/08Spakenburg – AFC (zon)1-0
15/08Zuidvogels – FC Abcoude1-2
15/08Ter Leede 2 – RKDES4-1
16/08Fortuna Wormerveer (zat) – Buiksloot (zat)
17/08St George – DRC
19/08WV-HEDW – AFC (zat)
19/08Wartburgia – AMVJ
19/08Amstelveen – VVC
19/08FC Abcoude – ZOB
19/08RKAV Volendam – JOS/Watergraafsmeer
19/08VVSB – Legmeervogels
19/08Odin’59 – FC Aalsmeer
19/08Pancratius (zat) – Ouderkerk (zat)
19/08Minitoernooi Fortius (zat), CTO’70 (zat) en De Vecht
19/08Buiksloot (zat) – Swift 2
20/08Pancratius (zon) – VVH/Velserbroek
20/08Ouderkerk (zon) – Legmeervogels 2
20/08SDO – Zeeburgia
20/08KDO – Hoofddorp
20/08RODA’23 – Swift (zon)
22/08WV-HEDW – AMVJ
22/08Swift – ADO’20
22/08Ajax – JOS/Watergraafsmeer
22/08Overbos – VSV
22/08Stormvogels (zat) – Badhoevedorp
22/08Pancratius (zat) – Spaarnwoude
22/08Velsen – Hoofddorp (zon)
22/08SVIJ – SCW
22/08Ouderkerk (zon) – De Meer
23/08DSK – Hoofddorp (zat)
23/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – Aalsmeer (zat)
23/08Vaneman Toernooi: RKDES – KDO
23/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Breukelen
23/08Toernooi FC Abcoude: FC Weesp – Ajax 2
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ
24/08Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam
24/08HBOK Toernooi met HBOK, De Zouaven, De Dijk 2 en Monnickendam
24/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
25/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen
25/08Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
26/08DSOV – Overbos
26/08SVIJ – Zwanenburg
26/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08WV-HEDW – Renswoude
26/08AS’80 (zat) – Zuid Oost United
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08Ajax – Leonidas
26/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08HBOK Toernooi met HBOK, De Zouaven, De Dijk 2 en Monnickendam
26/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
27/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
27/08De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08SDO – AFC (zat)
27/08Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zat)
29/08Zwaluwen’30 – JOS/Watergraafsmeer
29/08DSOV – AMVJ
29/08HYS – Badhoevedorp
29/08Pancratius (zon) – Hillegom
29/08FC Aalsmeer – VVC
29/08Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
30/08Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08SDZ – DWS
05/09WV-HEDW – SDZ
05/09Purmerend – HBOK
05/09AFC (zat) – Kadoelen
05/09Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09Pancratius (zat) – DSK
12/09Ouderkerk (zon) – TOG
12/09Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09Zwanenburg – SCW
12/09SDZ – OSV
12/09NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09Kadoelen – ZSGOWMS
12/09JSV Nieuwegein – RKDES
12/09Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09WV-HEDW – Victoria
19/09Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09Hoofddorp (zon) – Schoten
Send this to a friend