Home / Algemeen / Uitslagen en programma oefenwedstrijden 24 augustus

Uitslagen en programma oefenwedstrijden 24 augustus

Gisteravond (woensdag) was het voor veel oefentoernooien de eerste speeldag. Zo werd er bij Sporting Martinus gespeeld om het Kampioenschap van Amstelveen en startte bij OSV het Oostzanerwerf toernooi. Ook in Ouderkerk en bij HBOK werd er gespeeld. Vanavond starten ook de toernooien bij Meteoor, het Zilveren Pont Toernooi bij Buiksloot en het Samenspel Toernooi bij SDZ.

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ  1-3
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC  5-2
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)  1-10
24/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)  0-7
24/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam  3-2
24/08 HBOK – Monnickendam  3-2
24/08 OSV Toernooi: OSV (zat) – AGB  2-1
24/08 OSV Toernooi: Kadoelen – De Meteoor  1-0
25/08 Samenspel toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS (zat), V&V, Germaan/De Eland, Geuzen Middenmeer, De Meer, Swift (zon)
25/08 Zilveren Meteoor Toernooi met Meteoor, OFC, Diemen, Waterwijk, Ilpendam en Copie Stonians
25/08 Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08 Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
25/08 Evert Folkerts Toernooi: Hoofddorp (zon) – EDO (zon)
25/08 Het Wapen van Munster Toernooi: Beemster – Sporting Martinus (zon)
25/08 Het Wapen van Munster Toernooi: De Rijp – Purmerend
26/08 HD Cup: DSOV – Overbos
26/08 HD Cup: SVIJ – Zwanenburg
26/08 Buitenveldert (zat) – JOS Watergraafsmeer (zat)
26/08 Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08 WV-HEDW – Renswoude
26/08 AS’80 (zat) – Zuidoost United
26/08 Legmeervogels – Batavia’90
26/08 HBOK – De Zouaven
26/08 Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08 Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08 Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08 Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08 OSV Toernooi: OSV – Kadoelen
26/08 OSV Toernooi: AGB – De Meteoor
27/08 DWS – ZSGOWMS
27/08 Het Wapen van Munster Toernooi: Purmerend – Beemster
27/08 Het Wapen van Munster Toernooi: De Rijp – Sporting Martinus
27/08 Samenspel toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS (zat), V&V, Germaan/De Eland, Geuzen Middenmeer, De Meer, Swift (zon)
27/08 Evert Folkerts Toernooi: Hoofddorp (zon) – DEM/Kennemers
27/08 Zilveren Meteoor Toernooi met Meteoor, OFC, Diemen, Waterwijk, Ilpendam en Copie Stonians
27/08 HD Cup: Badhoevedorp -HBC
27/08 De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08 SDO – AFC (zat)
27/08 Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08 Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zon)
29/08 DSOV – AMVJ
29/08 FC Aalsmeer – VVC
29/08 WVHEDW – Roda’46
29/08 Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
29/08 HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08 HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
30/08 HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08 Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08 SDZ – DWS
05/09 WV-HEDW – SDZ
05/09 Purmerend – HBOK
05/09 AFC (zat) – Kadoelen
05/09 HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09 FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09 HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09 Ouderkerk (zon) – TOG
12/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09 HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09 JS Nieuwegein – RKDES
12/09 SDZ – OSV
12/09 NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09 Kadoelen – ZSGOWMS
12/09 Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09 WV-HEDW – Victoria
19/09 Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09 Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09 De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten
Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!

Send this to a friend