Home / Algemeen / Uitslagen en programma oefenwedstrijden 24 augustus

Uitslagen en programma oefenwedstrijden 24 augustus

Gisteravond (woensdag) was het voor veel oefentoernooien de eerste speeldag. Zo werd er bij Sporting Martinus gespeeld om het Kampioenschap van Amstelveen en startte bij OSV het Oostzanerwerf toernooi. Ook in Ouderkerk en bij HBOK werd er gespeeld. Vanavond starten ook de toernooien bij Meteoor, het Zilveren Pont Toernooi bij Buiksloot en het Samenspel Toernooi bij SDZ.

DATUMWEDSTRIJDUITSLAG
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ 1-3
24/08Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC 5-2
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat) 1-10
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat) 0-7
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam 3-2
24/08HBOK – Monnickendam 3-2
24/08OSV Toernooi: OSV (zat) – AGB 2-1
24/08OSV Toernooi: Kadoelen – De Meteoor 1-0
25/08Samenspel toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS (zat), V&V, Germaan/De Eland, Geuzen Middenmeer, De Meer, Swift (zon)
25/08Zilveren Meteoor Toernooi met Meteoor, OFC, Diemen, Waterwijk, Ilpendam en Copie Stonians
25/08Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
25/08Evert Folkerts Toernooi: Hoofddorp (zon) – EDO (zon)
25/08Het Wapen van Munster Toernooi: Beemster – Sporting Martinus (zon)
25/08Het Wapen van Munster Toernooi: De Rijp – Purmerend
26/08HD Cup: DSOV – Overbos
26/08HD Cup: SVIJ – Zwanenburg
26/08Buitenveldert (zat) – JOS Watergraafsmeer (zat)
26/08Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08WV-HEDW – Renswoude
26/08AS’80 (zat) – Zuidoost United
26/08Legmeervogels – Batavia’90
26/08HBOK – De Zouaven
26/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08OSV Toernooi: OSV – Kadoelen
26/08OSV Toernooi: AGB – De Meteoor
27/08DWS – ZSGOWMS
27/08Het Wapen van Munster Toernooi: Purmerend – Beemster
27/08Het Wapen van Munster Toernooi: De Rijp – Sporting Martinus
27/08Samenspel toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS (zat), V&V, Germaan/De Eland, Geuzen Middenmeer, De Meer, Swift (zon)
27/08Evert Folkerts Toernooi: Hoofddorp (zon) – DEM/Kennemers
27/08Zilveren Meteoor Toernooi met Meteoor, OFC, Diemen, Waterwijk, Ilpendam en Copie Stonians
27/08HD Cup: Badhoevedorp -HBC
27/08De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08SDO – AFC (zat)
27/08Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zon)
29/08DSOV – AMVJ
29/08FC Aalsmeer – VVC
29/08WVHEDW – Roda’46
29/08Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
29/08HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
30/08HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08SDZ – DWS
05/09WV-HEDW – SDZ
05/09Purmerend – HBOK
05/09AFC (zat) – Kadoelen
05/09HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09Ouderkerk (zon) – TOG
12/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09JS Nieuwegein – RKDES
12/09SDZ – OSV
12/09NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09Kadoelen – ZSGOWMS
12/09Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09WV-HEDW – Victoria
19/09Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten
Send this to a friend