Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden 19 en 20 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden 19 en 20 augustus

Naast alle bekerwedstrijden stonden er afgelopen weekend ook veel oefenwedstrijden op het programma. Voor veel clubs was het het eerste oefenduel van het nieuwe seizoen. Zo kwamen onder andere Pancratius, WV-HEDW en Amstelveen Heemraad voor het eerst in actie.

Foto Johan van der Geest | SDO – Zeeburgia 5-1

DATUMWEDSTRIJDUITSLAG
19/08WV-HEDW – AFC (zat)1-2
19/08Wartburgia – AMVJ3-2
19/08Amstelveen – VVC3-1
19/08FC Abcoude – ZOB0-1
19/08RKAV Volendam – JOS/Watergraafsmeer1-0
19/08VVSB – Legmeervogels5-0
19/08Odin’59 2 – FC Aalsmeer0-2
19/08Pancratius (zat) – Ouderkerk (zat)5-1
19/08CTO’70 (zat) – De Vecht4-4
19/08Buiksloot (zat) – Swift 21-8
20/08HD Cup: Pancratius (zon) – VVH/Velserbroek0-0
20/08CTO’70 (zon) – Germaan/De Eland1-1
20/08Ouderkerk (zon) – Legmeervogels 21-1
20/08SDO – Zeeburgia5-1
20/08KDO – Hoofddorp0-5
20/08RODA’23 – Swift (zon)3-2
20/08Diemen – De Dijk 26-0
22/08WV-HEDW – AMVJ
22/08HD Cup: Overbos – VSV
22/08HD Cup: Stormvogels (zat) – Badhoevedorp
22/08HD Cup: Pancratius (zat) – Spaarnwoude
22/08HD Cup: Velsen – Hoofddorp (zon)
22/08SVIJ – SCW
22/08Ouderkerk (zon) – De Meer
23/08DSK – Hoofddorp (zat)
23/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – Aalsmeer (zat)
23/08Vaneman Toernooi: RKDES – KDO
23/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Breukelen
23/08Toernooi FC Abcoude: FC Weesp – Ajax 2
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ
24/08Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam
24/08HBOK – Monnickendam
24/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
25/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen
25/08Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
26/08HD Cup: DSOV – Overbos
26/08HD Cup: SVIJ – Zwanenburg
26/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08WV-HEDW – Renswoude
26/08AS’80 (zat) – Zuidoost United
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08Ajax – Leonidas
26/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08HBOK – De Zouaven
26/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
27/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
27/08HD Cup: Badhoevedorp -HBC
27/08De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08SDO – AFC (zat)
27/08Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zon)
29/08Zwaluwen’30 – JOS/Watergraafsmeer
29/08DSOV – AMVJ
29/08HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
29/08FC Aalsmeer – VVC
29/08Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
30/08HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08SDZ – DWS
05/09WV-HEDW – SDZ
05/09Purmerend – HBOK
05/09AFC (zat) – Kadoelen
05/09HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09Ouderkerk (zon) – TOG
12/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09JS Nieuwegein – RKDES
12/09SDZ – OSV
12/09NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09Kadoelen – ZSGOWMS
12/09Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09WV-HEDW – Victoria
19/09Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten

 

Send this to a friend