Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden woensdag 23 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden woensdag 23 augustus

Deze week staat de oefencampagne van de meeste clubs vooral in het teken van toernooitjes. Met de Haarlems Dagblad Cup, het Vaneman Toernooi, Kampioenschap van Amstelveen, Zilveren Pont Toernooi en bij clubs als OSV, Ouderkerk en SDZ wordt er om meer dan de eer gestreden. Woensdagavond kwamen zeven clubs uit onze regio in actie in oefenwedstrijden.

Ontbreken er uitslagen of wedstrijden in ons overzicht? Laat dit dan weten via [email protected]

Foto: André Vos/Aalsmeer Vandaag

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
23/08 Blauw Wit Beursbengels – CTO’70 (zat) 3-0
23/08 HD Cup: DSK – Hoofddorp (zat) 0-4
23/08 Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – Aalsmeer (zat) 0-3
23/08 Vaneman Toernooi: RKDES – KDO 2-1
23/08 Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Breukelen 2-3
23/08 Toernooi FC Abcoude: FC Weesp – Ajax 2 2-3
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC
24/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)
24/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)
24/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam
24/08 HBOK – Monnickendam
24/08 OSV Toernooi: OSV (zat) – AGB
24/08 OSV Toernooi: Kadoelen – De Meteoor
25/08 SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
25/08 Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08 Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
25/08 De Kennemers Toernooi: Hoofddorp – EDO
26/08 HD Cup: DSOV – Overbos
26/08 HD Cup: SVIJ – Zwanenburg
26/08 Buitenveldert (zat) – JOS Watergraafsmeer (zat)
26/08 Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08 WV-HEDW – Renswoude
26/08 AS’80 (zat) – Zuidoost United
26/08 Legmeervogels – Batavia’90
26/08 Ajax – Leonidas
26/08 HBOK – De Zouaven
26/08 Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08 Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08 Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08 Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08 Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08 Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08 OSV Toernooi: OSV – Kadoelen
26/08 OSV Toernooi: AGB – De Meteoor
27/08 DWS – ZSGOWMS
27/08 Kennemers Toernooi met Hoofddorp
27/08 SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
27/08 HD Cup: Badhoevedorp -HBC
27/08 De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08 SDO – AFC (zat)
27/08 Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08 Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zon)
29/08 DSOV – AMVJ
29/08 FC Aalsmeer – VVC
29/08 WVHEDW – Roda’46
29/08 Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
29/08 HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08 HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
30/08 HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08 Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08 SDZ – DWS
05/09 WV-HEDW – SDZ
05/09 Purmerend – HBOK
05/09 AFC (zat) – Kadoelen
05/09 HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09 FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09 HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09 Ouderkerk (zon) – TOG
12/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09 HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09 JS Nieuwegein – RKDES
12/09 SDZ – OSV
12/09 NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09 Kadoelen – ZSGOWMS
12/09 Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09 WV-HEDW – Victoria
19/09 Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09 Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09 De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!

Send this to a friend