De tweede klasse zondag B is vrijwel elk jaar bloedstollend spannend en daarin is dit seizoen bepaald geen uitzondering. Bij koploper SV TOP is plots zand in de motor gegooid, door de aanvoerder uit de selectie te zetten. Daar is een groot deel van de spelersgroep het niet mee eens. Gevolg: anarchie in Oss. Kan bijvoorbeeld RODA’23 profiteren? Zij nemen het zondag op tegen SDO uit Bussum en vertrekkend coach Bnar Toofeek zal ongetwijfeld met een promotie afscheid willen nemen. De nummer één tot en met vier staan op slechts drie punten van elkaar, waardoor nog alles kan gebeuren.
De Meer (twaalfde) en FC Abcoude (zesde) staan vier punten van elkaar. Deze twee ploegen spelen aankomende zondag (14.00 uur, sportpark Drieburg, Amsterdam) tegen elkaar. De Meer heeft de punten heel hard nodig om niet verder in de problemen te raken, FC Abcoude wil de top-vier graag aanvallen. Dit duel is bij Het Amsterdamsche Voetbal dan ook de Wedstrijd van de Maand. We zijn aanwezig om een uitgebreide samenvatting te maken en interviewen na afloop de hoofdrolspelers. Minke Wiggerink zorgt voor de fotografie rondom de wedstrijd.
Kijk hier voor de stand en het programma in zondag 2B

De Wedstrijd van de Maand wordt mede mogelijk gemaakt door Kick Uitgevers.
Op 18 maart 2025 wordt Ajax 125 jaar. Rond deze verjaardag verschijnt dit Boekmonument over de club. In een luxe cassette zitten in groot formaat (280 x360 mm) twee joekels van boeken, met daarin de volledige geschiedenis van Ajax in 235 hoofdstukken, circa 2.000 foto’s en alle cijfers en namen vanaf het oprichtingsjaar 1900 in gedetailleerde seizoen overzichten. Nooit eerder is over Ajax een zo omvangrijke publicatie verschenen. De geschiedenis van Ajax is zo veelomvattend dat is besloten om niet één, maar twee boeken te maken van elk 800 blz. dik en deze twee delen in een prachtige bewaarcassette te schuiven. Tot 25 januari kan op de cassette met 10 kilo inhoud worden ingetekend. Voor die periode geldt de kortingsprijs van € 125,- Daarna is de vaste prijs € 150,- De namen van alle intekenaars – indien akkoord door de koper – worden achterin deel 2 opgenomen onder de kop: ‘Wij zijn Ajax’. De intekenaars krijgen bovendien in kleur een fraaie fotoafdruk cadeau van het eerste Ajax-elftal uit 1900 – het beeld dat de cassette siert. Klik hier om te bestellen
Wil je met jouw bedrijf of als particulier ook sponsor worden van de Wedstrijd van de Maand? Neem dan contact met ons op.