De wedstrijd tussen FC Aalsmeer en Montfoort is op de laatste speeldag na vierentwintig minuten definitief gestaakt. Door de vele regenval, ook in de dagen voor de wedstrijd, was het veld bijna onbespeelbaar geworden. De bal rolde nog wel, maar door die overvloedige regenval kwam het veld letterlijk omhoog en de veiligheid van de spelers kwam in het geding. Scheidsrechter Wassink wachtte nog een half uur, maar blies toen definitief af. Verder wachten had geen zin.
De wedstrijd, de laatste van de reguliere competitie was voor beide ploegen nog van groot belang. FC Aalsmeer kan de nacompetitie voor promotie nog halen, en Montfoort knokt voor lijfsbehoud in de Eerste klasse.
Een flinke streep door de figuurlijke rekening. ,,Zonde, we begonnen de wedstrijd hartstikke goed”, reageerde trainer-coach Ted Verdonkschot. ,,We hadden de overhand, maar dat zegt verder niets. Er was nog genoeg tijd voor beide ploegen. Het is aan de KNVB om het duel opnieuw in te plannen. Er zal snel bericht volgen.”