Het zijn mindere weken voor ZOB. De ploeg wist alleen in de tweede speelronde te winnen en ook tegen Voorschoten ’97 ging het onderuit. De ploeg uit Zuidoostbeemster speelde het grootste gedeelte van het duel met tien man.
Dat had te maken met het vroege wegsturen van Colin Coenderman, die halverwege de eerste helft zijn tweede gele kaart incasseerde voor praten. Toen stond het al 0-1, want Voorschoten ’97 had via een afstandsschot van Thom Wijnalda de leiding genomen. Tot de rust bleef het ook bij die stand.
Ondanks het ondertal probeerde ZOB toch zeker wat aan de score te doen en loerde het op de counter. Het bleef lang in de wedstrijd, want Voorschoten ’97 had moeite om een tweede keer het doel te vinden. Tien minuten voor tijd gebeurde dat alsnog via Loyd van der Wilden. Een paar minuten later deed Thom Wijnalda er nog een schepje bovenop en zette hij de 0-3 op het bord.
Door deze nederlaag zakt ZOB af naar de elfde plek op de ranglijst. Volgende week treft het met Nootdorp een tegenstander die een stuk beter aan het seizoen is begonnen. Die ploeg staat op dit moment vierde.
Bekijk hier alle uitslagen, de stand en het programma in Zaterdag 1a
Archieffoto: José Mol