Colin Coenderman die weer terug is na een langdurige blessure en goed was voor twee assists bij ZOB

ZOB verslikt zich, ZSGOWMS en SCPB’22 flink onderuit, Real Sranang kan de titel ruiken. Dit is het overzicht van het zaterdagvoetbal

Wat gebeurde er op de velden? Met dit overzicht ben je helemaal bij.

Op eigen veld tegen sv Hillegom heeft ZOB na een sterk begin met 2-4 verloren. Bij Hillegom werd door ZOB verdiend met 1-2 gewonnen. Er stond nu overduidelijk een andere, jongere, tegenstander die sterk terug kwam van een 2-0 achterstand en terecht met 2-4 de volle winst pakt. Een terechte nederlaag voor ZOB dat zich weer zal moeten herpakken voor de uitwedstrijd bij AGB komende zaterdag. ZSGOWMS ging bij BOL flink onderuit. De 2-0 overwinning van vorige week werd in één klap teniet gedaan: 5-1.

Een treetje lager moest SCPB’22 een flinke nederlaag slikken. Op bezoek bij ijvv Stormvogels leed de ploeg van Mark Kranendonk een 6-2 nederlaag. Pel en Venghaus waren trefzeker voor de Badhoevedorpers.

In de derde klasse lijkt het doek voor OSV te gaan vallen na een nieuwe nederlaag. De ploeg verloor met 2-0 en blijft laatste in de competitie. Een nieuwe afdaling lijkt een kwestie van tijd te worden. Kijk hier voor de stand in 3A.

In zaterdag 3B is het een stuk spannender. Koploper Kagia won ruim van AMVJ dat alleen in theorie nog kan handhaven. Nog altijd is er geen enkel punt gehaald en werd er negentien keer verloren. AFC en FC Almere verloren beiden afgelopen zaterdag. Kijk hier voor de stand in 3B

In de vierde klasse verloor OFC met 3-1. Omdat SVW’27 met dezelfde cijfers verloor is het verschil niet verkleint en blijven de Oostzaners koploper. TOB ging fors onderuit in Marken (0-4). De goede serie van de afgelopen weken is daarmee ten einde. Omdat Real Sranang (4B) zelf won en RKAVIC drie punten verspeelden, is het gat weer zes punten. Diemen won van nummer laatst VVA/Spartaan met 4-0 en blijft op zeven punten achterstand. Het ziet er somber uit voor FC Weesp. Tegen directe concurrent VVJ, waar sinds een aantal weken Carel van der Velden (oud TABA) de scepter zwaait, werd de eindstand 3-3. En ook nu vielen er opvallend veel kaarten (5) aan de kant van VVJ. De elf tegen tien situatie kon niet worden verzilverd door de ploeg van Ron van der Velde. Vooralsnog zijn de Utrechters de laatste weken succesvoller in het verzamelen van heel veel gele en rode kaarten, maar nog niet in punten.

Door een 0-5 overwinning op Kadoelen blijft Zwanenburg aan kop en heeft Kadoelen, net als AMVJ nog geen enkel punt verzameld dit seizoen. De Volewijckers begeven zich in een soort niemandsland. Zaterdagmiddag werd met 2-1 verloren van Opperdoes. Als GeuzenMiddenmeer aanstaande woensdag 26 maart om 20.00 uur tegen Blauw Wit de wedstrijd in winst omzet, is het gat met Zuidoost United negen punten en TOS-Actief tien punten. Kijk hier voor de stand in 5C

Meehelpen met het in stand houden van het zaterdagvoetbal overzicht? Meld je nu aan bij de redactie. E: Info@hetamsterdamschevoetbal.nl

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)