ZSGOWMS en Abcoude verdienden allebei een punt. “ZSGOWMS heeft ook zijn nieuwe trainer binnen”

Een enerverende wedstrijd met kansen en kaarten alom eindigt in een terecht 2-2 gelijkspel. Beide ploegen waren op zoek naar doelpunten, wat zorgde voor een spannende wedstrijd. ZSGOWMS maakte na afloop bekend wie de trainer-coach wordt voor volgend seizoen: de huidige assistent Mohamed Hadra.

In het clubhuis van ZSGOWMS was de verwarming al lekker aangestoken en werd er al geproost op het eerste biertje van de dag. De oude garde van de club, gecombineerd met de Braziliaanse nieuwkomers, zorgt in de kantine voor lekker eten en een gastvrije sfeer. Een deel van het publiek bleef daarom binnen, met goed zicht op de wedstrijd, die al snel op gang kwam.

‘Prima potje’

Roy Owusu-Ansah van ZSGO kreeg de bal aan de rand van de zestien en besloot te schieten. Het is maar goed dat hij dat deed, want de bal vloog prachtig in de kruising. Dat beloofde iets goeds voor de rest van de wedstrijd. FC Abcoude besloot niet stil te zitten en joeg vol op de 1-1. Daar hoefden ze niet lang voor te zoeken: na dertig minuten spelen kopte Sander Snoek van dichtbij raak.

Na de rust was het spelbeeld ongeveer hetzelfde. Beide ploegen kwamen er goed uit en wisten te scoren. ZSGOWMS deed dat na goed voorbereidend werk van Ivar Krijger. Hij dribbelde de zestien in en gaf de bal panklaar aan Wes André, die makkelijk kon afronden. Daarna had ZSGOWMS een megakans voor de 3-1, maar de bal eindigde niet tussen de palen. En als jij hem niet scoort, doet de tegenstander dat wel: een strakke bal van de rechterflank kwam bij de inlopende David Goudkamp, die inschoot en niet verzuimde.

Nieuwe hoofdcoach

Mohamed Hadra is vanaf volgend seizoen de hoofdtrainer van de zondagselectie van ZSGOWMS. Hadra zit sinds 2019 bij de club en voelt het als zijn thuis. Hoofdtrainer worden is overigens niet nieuw voor Hadra, die momenteel de trainer-coach is van de Zaterdagsekectie. Toen hij werd gevraagd om de rol van hoofdtrainer bij het zondag team op zich te nemen, hoefde hij niet lang na te denken, vertelt hij.

Hij neemt het stokje over van Mostafa Benouda en Hadra verwacht dat het een soepele wisseling wordt. “We hebben een goede basis en een jong team, daar kan ik goed op verder bouwen. Bovendien sluiten onze visies en spelwijzen behoorlijk op elkaar aan”, vertelt de nieuwe trainer. Hij twijfelt alleen of hij de spelers zo goed onder zijn hoede kan nemen als Mostafa. “Hij is een soort vader voor die jongens. Hij kent ze heel goed en weet hoe ze in elkaar zitten. Bij mij is dat anders; ik ben benieuwd hoe ze gaan reageren op mijn coaching.”

Restant

Hadra moet nog even wachten tot hij echt de leiding heeft over de spelersgroep. Benouda maakt het seizoen gewoon af met zijn team en ontmoet volgende week tegen RODA ’23, die gedeeld eerste staan. FC Abcoude krijgt op papier een iets eenvoudigere klus en neemt het op tegen de hekkensluiter AGB. Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het programma in zondag 2B

Verslag: Jacob Valk

Foto’s: Jos Spitteler (kijk hier)

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)