Home / Algemeen / Alle uitslagen van de oefenwedstrijden in de voorbereiding
Matthijs Jesse aan de bal tegen Ajax

Alle uitslagen van de oefenwedstrijden in de voorbereiding

Met de start van de districtsbeker voor de deur is de voorbereiding voorbij. Alle teams beginnen komend weekend aan het echte werk. De afgelopen weken heeft iedereen de kans gehad om zich goed voor te bereiden op het nieuwe seizoen. In dit laatste overzicht zijn alle uitslagen van de gespeelde oefenwedstrijden in de afgelopen weken te zien.

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
14/06 Legmeervogels – VVSB 1-3
25/06 Jodan Boys – Swift 2-2
25/06 AFC (zat) – Roda JC onder 19 2-3
01/07 AS’80 ­– Almere City 2-16
02/07 Swift – Jodan Boys 0-2
08/07 Almere City – AFC 2-2
10/07 JOS Watergraafsmeer – Buitenveldert 3-1
12/07 AFC – Ajax 2-2
13/07 Legmeervogels – JOS Watergraafsmeer 2-2
16/07 Quick Boys – AFC 0-1
16/07 Eemdijk – De Dijk 2-0
17/07 OFC – ZSGOWMS 2-0
23/07 Zandvoort – Ajax 0-6
23/07 Huizen – De Dijk 1-4
23/07 OFC – Ter Leede 1-2
23/07 Odin’59 – ZSGOWMS 1-2
23/07 Susteren – AFC 0-5
24/07 EHC/Heuts – AFC 1-1
24/07 ADO’20 – Swift 0-2
26/07 OFC – RKAV Volendam (zat) 2-3
26/07 Jong FC Volendam – Ajax 3-1
28/07 De Dijk – Zeeburgia 6-2
30/07 Swift – Legmeervogels 4-1
30/07 AFC (zon) – Belluno (ITA) 3-1
30/07 Ajax – VELO 2-1
30/07 Odin’59 – OFC 3-1
30/07 JOS Watergraafsmeer – Zwaluwen’30 2-2
30/07 Ter Leede – Zeeburgia 5-1
30/07 Eemdijk – AFC (zat) 4-0
30/07 Overbos – United/DAVO 1-2
31/07 De Dijk – SDO 2-0
31/07 EDO (zon) – ZSGOWMS (zon) 1-0
31/07 KDO – Tonego 3-2
02/08 Zuiderzee Toernooi bij VVOG : Urk – Ajax 0-1
02/08 Swift – FC Uitgeest 4-0
02/08 RODA ‘ 23 – AFC (zon) 1-9
02/08 Noordwijk – De Dijk 4-3
03/08 JOS Watergraafsmeer – DCG 6-0
03/08 OSV (zat) – ZSGOWMS (zat) 2-1
04/08 HBOK Waterland Cup: Meteoor – Monnickendam 2-4
04/08 HBOK Waterland Cup: HBOK – SDOB 6-1
06/08 ADO’20 – Zeeburgia 8-1
06/08 Zuiderzee Toernooi : VVOG – Ajax 3-2
06/08 Sparta Nijkerk – AFC 1-3
06/08 VVSB – Swift 5-3
06/08 AFC (zat) – De Foresters 8-1
06/08 Rijnsburgse Boys – OFC 3-0
06/08 HBOK Waterland Cup: De Meteoor – SDOB 4-1
06/08 HBOK Waterland Cup: HBOK – Monnickendam 4-1
06/08 Purmersteijn – Jong AZ 0-2
06/08 FC Breukelen – WVHEDW 2-1
06/08 Eemdijk – FC Almere 1-1
06/08 Kadoelen – Blauw Wit (W) 7-0
06/08 FC Aalsmeer – VVC 3-0
06/08 Germaan/De Eland – Sloterdijk 3-1
06/08 TOB – Fortius (zat) 4-3
06/08 HD Cup: Zwanenburg – Bloemendaal 3-0
06/08 HD Cup: RCH – Hoofddorp (zat) 7-6
06/08 RKAVIC – CTO’70 3-2
06/08 Ouderkerk (zat) – RODA’23 (zat) 1-1
07/08 Kolping Boys – DCG 0-1
07/08 TOG – AS’80 1-8
07/08 Texel’94 – Pancratius 2-2
07/08 HBOK – Alkmaarsche Boys 1-3
07/08 Abcoude – Sporting Martinus (3x 45 minuten) 6-1
07/08 JOS Watergraafsmeer 2 – SDZ 3-4
07/08 JOS Watergraafsmeer – Alphense Boys 4-1
07/08 RODA ’23 (zon) – OSV (zat) 1-3
07/08 CTO ’70 – Ouderkerk (zon) 1-8
07/08 Geuzen Middenmeer (zon) – ZSGOWMS (zat) 0-3
07/08 DWS – FC Aalsmeer (zon) 5-1
07/08 VSV – Hoofddorp 0-2
07/08 IVV – Wherevogels 1-1
07/08 United/DAVO – ZSGOWMS (zon) 2-1
07/08 VVA/Spartaan – Badhoevedorp 3-0
07/08 TOB – RKEDO (zon) 3-2
09/08 Jong AZ – De Dijk 2-1
09/08 Volendam (zat) – HBOK 4-2
09/08 FC Abcoude – RODA ‘23 4-3
09/08 WVHEDW – DVVA 1-1
09/08 Ajax – DVVA 9-0
09/08 Eemdijk – FC Aalsmeer 1-0
09/08 Flevocup: Lelystad – FC Almere 4-1
09/08 Odin’59 – AFC (zat) 4-0
09/08 Waterwijk (zat) – Kadoelen 2-3
09/08 IVV – Waterwijk (zon) 1-1
09/08 Valken ’68 – Blauw-Wit Beursbengels 2-2
09/08 NFC – OSV (zon) 2-2
09/08 RKDES – Warmunda 4-2
09/08 HD Cup: Pancratius – United/DAVO 0-3
09/08 HD Cup: Hoofddorp ­– Van Nispen 4-1
10/08 SDZ – Pancratius 2 3-1
10/08 HD Cup: IJmuiden ­– Overbos 1-3
10/08 HD Cup: Bloemendaal – UNO 0-3
10/08 JOS Watergraafsmeer – Zeeburgia 2-4
10/08 Toernooi FC Aalsmeer : Ouderkerk (zon) – FC Aalsmeer (zon) 3-0
10/08 Toernooi FC Aalsmeer: FC Aalsmeer (zat) – KDO 3-1
11/08 Legmeervogels – Overbos 10-1
11/08 Oostzanerwerftoernooi: OSV (zat) – JOS/Watergraafsmeer (zat) 1-0
11/08 Oostzanerwerftoernooi: TOB – Kadoelen 1-3
12/08 Beemster – Sporting Martinus (zon) 5-2
12/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – HBOK 2-1
12/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – DRC 2-1
12/08 Meteoor toernooi (45 min): Waterwijk – Coplestonians FC (Eng) 1-3
12/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Con Zelo 0-0
12/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Waterwijk (zon) 0-0
12/08 Meteoor toernooi (45 min): DRC – Coplestonians FC (Eng) 1-3
12/08 Zilveren Zwaan Toernooi: IVV – OFC (zat) 2-4
12/08 Zilveren Zwaan Toernooi: Zeeburgia (zat) – Kwadijk 3-3 K. wns
12/08 Samenspel Toernooi: SDZ – ZSGOWMS (zat) 2-1
12/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – De Meer (zon) 1-1
12/08 Samenspel Toernooi: Germaan/De Eland – SDZ 0-2
12/08 Samenspel Toernooi: SDZ 2 – De Meer (zon) 2-2
12/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – SDZ 2 0-3
12/08 Samenspel Toernooi: ZSGOWMS (zat) – Germaan/De Eland 1-0
13/08 EDO (zon) – Swift 0-6
13/08 Wittenhorst – Ajax 2-4
13/08 Ajax 2 – Pancratius 3-0
13/08 De Merino’s – WVHEDW   (3x 35 minuten) 3-4
13/08 Ouderkerk (zat) – Germaan/De Eland (zat) 4-0
13/08 RCH – Arsenal (zat) 0-0
13/08 Waterwijk (zat) – BFC 2-0
13/08 Oostzanerwerftoernooi: OSV (zat) – Kadoelen 3-6
13/08 Oostzanerwerftoernooi: TOB – JOS/Watergraafsmeer (zat) 6-3
13/08 TOB 2 – Sporting Martinus (zat) 2-6
13/08 Flevocup: Swift ’64 – FC Almere 5-0
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zon) – KDO 2-0
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zat) – Ouderkerk (zon) 6-3
13/08 AFC (zat) – Buitenveldert 3-2
13/08 AFC (zat) – Pelikaan S. 0-0
13/08 Buitenveldert – Pelikaan S. 0-1
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – Amstelveen 0-0 R. wns
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zat) – Nautilus 2-1
13/08 Kampioenschap van Amstelveen: RKAVIC – RAP 3-0
13/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – HBC (zat) 4-1
14/08 Purmersteijn – JOS Watergraafsmeer 1-3
14/08 De Rijp – Sporting Martinus (zon) 1-2
14/08 DCG (zon)– OSV (zon) 3-1
14/08 DCG 2 (zon) – AC Amsterdam 4-0
14/08 Fortius (zon) ­– NFC 5-0
14/08 SO Soest – AS’80 4-4
14/08 TAVV – RKDES 2-1
14/08 TOG (zon) – Arsenal (zon) 4-2
14/08 VVA/Spartaan (zon) – AGB 4-3
14/08 Zilveren Zwaan Toernooi: OFC (zat) – Kwadijk 6-0
14/08 Zilveren Zwaan Toernooi: IVV ­– Zeeburgia (zat) 4-0
14/08 Meteoor toernooi (45 min): DRC – De Meteoor 0-4
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Coplestonians FC (Eng) 1-2
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – Waterwijk 0-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Waterwijk 1-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Con Zelo – Coplestonians FC (Eng) 0-2
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – DRC 5-0
14/08 Meteoor toernooi (45 min): De Meteoor – Coplestonians FC (Eng) 1-3
14/08 Meteoor toernooi (45 min): HBOK – Con Zelo 1-0
14/08 Meteoor toernooi (45 min): Waterwijk – DRC 2-1
14/08 Samenspel Toernooi: SDZ – De Meer 1-2
14/08 Samenspel Toernooi: SDZ 2 – ZSGOWMS (zat) 0-1
14/08 Samenspel Toernooi: Vlug & Vaardig – Germaan/De Eland 2-2 G. wns
14/08 Samenspel Toernooi: De Meer – ZSGOWMS 3-3 Z. wns
14/08 HD Cup: Hoofddorp – HBC 5-1
14/08 HD Cup: Bloemendaal – Pancratius 2-1
16/08 HD Cup: Spaarnwoude (zon) – Zwanenburg 1-6
16/08 RODA ’23 – ZSGOWMS 4-3
16/08 Diemen – Ajax 2 2-3
16/08 Zuidvogels – FC Weesp (zon) 5-1
16/08 Volendam (zat) – Buitenveldert 6-0
16/08 Altius – Ouderkerk (zon) 5-3
16/08 De Zouaven – AFC (zat) 4-2
17/08 HD Cup: Overbos (zat) – DSS (zon) 4-1
17/08 HD Cup: Hillegom – Pancratius 5-0
17/08 TOB – Hercules Zaandam 3-1
17/08 Buiksloot (zat) – Kadoelen 0-7
18/08 Eemnes – Buitenboys (zat) 0-5

Foto boven: Martin van Zurk (AFC – Ajax)

Send this to a friend