Home / Algemeen / Het complete overzicht van onze Trainerscarousel

Het complete overzicht van onze Trainerscarousel

Sinds de laatste keer (eind februari) dat we onze Trainercarrousel brachten is er nog het nodige veranderd. Toch zijn er nog steeds clubs die niet weten wie er volgend seizoen verantwoordelijk is voor de selectie. We zetten alles weer even voor u op een rij.

Sinds onze laatste overzicht is er veel veranderd. Zo heeft er een trainswissel plaatsgevonden bij Forza Almer, heeft Martin van Egmond een nieuwe club, gaat Don Koehorst weg bij de vrouwen van Buitenveldert, blijft Cebar toch bij AGB, vinden we Colijn terig bij OFC (zaterdag), verlengde er diverse trainers en moet Sporting Martinus op zoek naar een nieuwe trainer voor de zaterdag. U vindt alles terug in ons overzicht.

Heeft u ook nog nieuws voor onze trainerscarrousel of Transfermarkt? Laat het ons dan weten via info@hetamsterdamschevoetbal.nl .

Club Klasse Trainer 2015/2016 trainer 2016/2017
AFC Zo TOP Bart Logchies Bart Logchies
JOS W’meer Zo HFD Sander Middelbeek Roy van der Mije
OFC Zo HFD Imdat Ilguy Imdat Ilguy
De Dijk Zo HFD Ale van der Zee/Marco van Galen Jochem Twisker
Ajax Za HFD Jorg Smeets Jorg Smeets
Swift Za HFD Mark Evers Mark Evers
Purmersteijn Zo 1A Martin van Ophuizen Martin van Ophuizen
Zeeburgia Zo 1A Reda Achkari Reda Achkari
WV-HEDW Za 1B Kees Oostermeijer Kees Oostermeijer
OSV Za 2A Kai Meeuwsse Kai Meeuwsse
HBOK Za 2A Wessel Colijn Marc Onsia
DVVA Za 2A Sjaak Tersteeg Jeroen Smakman
AFC Za 2A Benno Nihom Benno Nihom
AMVJ Za 2A Hans Schakel Hans Schakel
Overbos Za 2A Stefan Teeken Stefan Teeken
Almere Za 2B Maurice Ligeon Maurice Ligeon
Aalsmeer Za 2B Cor van Garderen Cor van Garderen
VVA/Spartaan Zo 2B Petar Djenic Petar Djenic
ZSGOWMS Zo 2B Rob Rijnink Murat Böke
DCG Zo 2B John Limon Danny van der Moot
Pancratius Zo 2B Bart Jansen Bart Jansen
Abcoude Zo 2B Joey van Leijenhorst (ontslagen 9 februari) Ton Bras Ton Bras jr.
Hoofddorp Zo 2B Jimmy Simons Jimmy Simons
Legmeervogels Zo 2B Jack Honsbeek Jack Honsbeek
Weesp Zo 2B Mario Rijnsburger Mario Rijnsburger
Kadoelen Za 3A Jordi van Beek Jordi van Beek
VVA/Spartaan Za 3A Petar Djenic Petar Djenic
Buitenveldert Za 3B Wilfred den Breejen Wilfred den Breejen
VVC Za 3B Rini van Roon Rini van Roon
Arsenal Za 3B Iwan Zandwijken Imro Wielkens
Blauw Wit/Beursbengels Za 3B Dave Samson Dave Samson
SCW Za 3B Edwin van Maas Edwin van Maas
ZSGOWMS Za 3B Rob Rijnink Murat Böke
JOS W’meer Za 3C Richard Pel Richard Pel
Vlug en Vaardig Za 3B Edwin van de Raad
CTO’70 Za 3B Ray Semmoh Latif Wooter
RKAVIC Za 3C Hassan Azoum Zoeken nieuwe trainer
Amstelveen Za 3C Radjin de Haan Radjin de Haan
Ouderkerk Za 3C Lex van der Horst Wesley Weeber
Waterwijk Za 3C Mark de Boer Co Jager
Arsenal Zo 3C Imro Wielkens Imro Wielkens
AGB Zo 3C Senel Cebar Senel Cebar
OSV Zo 3C Jack de Gier (per 22/12 naar Almere City) Dennis Koorn Dennis Koorn
Diemen Zo 3C Martin van Egmond Gerrie Breugem
RODA’23 Zo 3C Marco Bragonje Cor ten Bosch
Ouderkerk Zo 3C Don Guezen Lex van der Horst
De Meteoor Zo 3C Gerrie Breugem Don Guezen
KDO Zo 3C Raymond de Jong Raymond de Jong
IVV Zo 3C Jan de Haze opgestapt op 13 december 2015. /Charles Loots Charles Loots
Fortius Zo 3C Michel Klijnzoon Michel Klijnzoon
Buiksloot Zo 3C Brian Tevreden Marcel Hillebrand
Zwanenburg Zo 3C Mehmet Semsik Mehmet Semsik
De Meer Zo 3D Donovan van Dam Donovan van Dam
SDZ Zo 4E Ron van der Velde Ron van der Velde
DWS Zo 4E Guus Uhlenbeek
Purmerend Zo 4E Adri Looijen Adri Looijen
Wherevogels Zo 4E Paul Sprengers
Sporting Martinus Zo 4F Ron Gerlof Ron Gerlof
NFC Zo 4F Ruud Visser Ruud Visser
FC Aalsmeer Zo 4F Erwin Mönnich Marco Bragonje
RKDES Zo 4F Jesse Donker Jesse Donker
Swift Zo 4F Johan van Wort Johan van Wort
Real Sranang Zo 4F Harvey Esajas
Ankaraspor Zo 4F Savas Dereli
Buitenveldert Zo 4F Ron Karreman Zoeken nieuwe trainer
Nieuw West Zo 4F Mohamed el Hadra
Germaan/ De Eland Zo 4F
Geinburgia Zo 4F John de Graaf Peter van Buuren
Nautilus Zo 4F Hama Jamal
CTO’70 Zo 4F Dave Seegers Dave Seegers
Waterwijk Zo 4G Ben Vis Ben Vis
Forza Almere Zo 4G Soeniel Nathoe Zoeken nieuwe trainer
Sporting Almere Zo 4G Igor van Gelderen Marc Steur
AS’80 Zo 4G Sandor Augustijn Sandor Augustijn
Ajax (vr) ERE Ed Engelkes
Wartburgia (vr) TOP Suzanne Bakker Suzanne Bakker
Buitenveldert (vr) TOP Don Koehorst Zoeken nieuwe trainer
ASV Lebo (zaal) ERE Calvin Blankendal Calvin Blankendal
’t Knooppunt (zaal) ERE Khalid Elbaz (in december vervangen door Nieddu) Carmelo Nieddu
 
OVERIGE KLASSEN REGIO GROOT AMSTERDAM
Sporting Martinus Za 4D Wim de Haart Zoeken nieuwe trainer
De Meer Za 4D Amriet Dairam Hans Verhoogt
Buitenboys Za 4E Larbi Essabar Larbi Essabar
OFC Za 4A Michel Vogelaar Wessel Colijn
Buiksloot Za 4D Remi Boshuizen Zoeken nieuwe trainer
TABA Zo 5D Hans Zwaal Hans Zwaal
Diemen Za 4E Robbie Huntelerslag Robbie Huntelerslag
UNO Za 4B Maarten Slagtveld Maarten Slagtveld
Wartburgia Za 4D Hans Bergsma Hans Bergsma
TOG ZO 5D Martin Berrevoets (weg op 1 maart) Mark Stuut maakt seizoen af Martin van Egmond
Meteoor ZA 4C Wesley Vennema Wesley Vennema
Sporting Martinus ZA 4C Wim de Haart Wim de Haart
TOB ZA 4C Pieter van Netten Pieter van Netten
FC Weesp ZA 4E René van Vark René van Vark
De Meer ZA 4D Amriet Dairam Zoeken nieuwe trainer
Kadoelen (vr) VR 2E Arie Seekles Arie Seekles
FC Purmerend VR 1C Milton Macnack Zoeken nieuwe trainer
 
OVERIGE CLUBS in de door ons gevolgde afdelingen/Amsterdamse trainers
BFC Zo 4G Danny Schenkel Danny Schenkel
Haarlem Kennemerland Za 4B Rene van Marsbergen Rene van Marsbergen
SDO Zo HFD Ivar van Dinteren Ivar van Dinteren
Zuidvogels Za 1A Juan Fernandez Coto Juan Fernandez Coto
De Vecht Za 2B Sjoerd Molleman Sjoerd Molleman
Hilversum Za 3C Karel Bonsink Karel Bonsink
Eemboys Za 3C Chris de Graaf Co SInt
DSOV Zo 3C Rene Anneese Remco van Poeteren
United/Davo Zo 3B Murat Böke Sjoerd Hamann
Wijk aan Zee Zo 3B Arvid Smit Jerry van der Wijst
ZCFC Za 3A Erwin Romer Erwin Romer
OJC Rosmalen Zo TOP Dennis Dekkers David Vecht
EDO Zo HFD Roy van der Mije Koos Waslander
RKAV Volendam Za 1B Tijs Schipper Sander Middelbeek
Loosdrecht Za 3C Emanuel Sluis Emanuel Sluis
Koninklijke HFC Zo TOP Pieter Mulders Ted Verdonkschot
AH’78 Za. 3C Joeri Volkers Joeri Volkers
ZOB Za. 2A Bart Hoogland Mohad Zaoudi
‘s Graveland Zo 4G Hans Verhoogt Ronald Heerschop
Argon Za 1B Patrick Loenen Patrick Loenen
Baarn Zo 4G Ronald van der Sluis Ronald van der Sluis
VVIJ Zo 1A David Vecht Wim van Kippersluis
Breukelen Za 1A Cor ten Bosch Jamal Yahiaoui
Castricum Za 2A Charles Loots (opgestapt 22 december) Jamal Yahiaoui Arvid Smit
EVC Za 2A Edwin Keizer Brian Tevreden
Hooglanderveen Zo 3D Karel Knaap Karel Knaap

 

Send this to a friend