De DCG selectie voor het nieuwe seizoen is klaar om te beginnen. Na een roerig laatste seizoen, waar al veel over is gezegd, zit de nieuwe trainer John Limon vol energie om er tegenaan te gaan. Hij beschikt over maar liefst 45 spelers om twee elftallen te gaan samenstellen. Het Amsterdamsche Voetbal sprak met de nieuwe trainer. De gehele nieuwe selectie vindt u onderaan het artikel.
John Limon (46) moest van zijn ouders voetballen bij VVA. Dit tot tegenzin van hemzelf. Hij wilde liever naar DCG. Deze club had een grote aantrekkingskracht op hem. Na VVA volgden Neerlandia, Blauw Wit en Sloterpark. Bij Blauw Wit leerde hij het trainersvak van Ton Pronk. Jaren later kwam hij alsnog bij zijn jeugdliefde DCG, nu als trainer van de B- en A-junioren, die hij beide naar promotie leidde. Volgend jaar staat hij voor de eerste keer voor de zondag 1 en wordt hij herenigd met veel van zijn toenmalige junioren
Limon, die bij SV Bijlmer ook al voor de senioren stond, is blij met de kans om bij de zondag derdeklasser aan de slag te kunnen.
Limon:’Gevoelsmatig is DCG mijn club. Ik krijg een jonge, gretige selectie voor mijn neus, die niet bang is om hard te trainen. Er zit veel jong talent in en de oudere jongens moeten dit gaan leiden. De afspraken binnen het veld moeten duidelijk zijn en daarnaast hecht ik groot belang aan de teambuilding. Je moet hard willen werken voor elkaar en voor de club.’
DCG voorzitter Gerekink zei eerder al dat hij hoopt op een rustig seizoen, na het tumult van afgelopen jaar. Toch mogen er van Limon wel ambities zijn.
Limon:’Om te roepen dat we kampioen willen worden is niet realistisch, maar als het gaat draaien, wil ik graag meedoen om een periode te winnen. Waarom niet?’
Limon, die zich buiten Surinamer vooral Amsterdammer voelt, hoopt dat het gehele amateurvoetbal in Amsterdam weer in de lift geraakt.
Limon:’Mede dankzij jullie website wordt er weer veel gesproken over het voetbal. Ik hoop dat het verenigingsleven weer belangrijker wordt. De families moeten hun weekenden weer doorbrengen op het voetbalveld. Kinderen langs de lijn en hun ouders die zich inzetten bij de club. Dat gevoel is een beetje verloren gegaan, maar misschien zijn we op de weg terug.’
Op 31 juli begint Limon zijn voorbereiding met DCG. Hoewel de verwachtingen door de club getemperd worden, zal menig voetballiefhebber de club toch nauwlettend in de gaten houden.
Hieronder de lijst met de selectiespelers voor het nieuwe seizoen.
Spelers die gebleven zijn | |||
1 | Aabachrim Marouane | ||
2 | Addo Ricky | ||
3 | Ait el Haj Younes | ||
4 | Arouss Youssef | ||
5 | Aznar Martinez Sander | ||
6 | Beal Jawad | ||
7 | Böler Huseijn | ||
8 | Bouttar Fouad | ||
9 | Bouwmeester Gary | ||
10 | Coskun Fikret | ||
11 | Dinkgreve Kasper | ||
12 | Gerekink Marco | ||
13 | Graaf d Mark | ||
14 | Haichar Anour | ||
15 | Ibrahimi Hossam | ||
16 | Karim Tarik | ||
17 | Kessing Brian | ||
18 | Kessing Donny | ||
19 | Ketel v Tom | ||
20 | Krap Redouane (k) | ||
21 | Koene Joshua | ||
22 | Lahmaj Zaid | ||
23 | Lammou Youssef | ||
24 | Leenen Tom | ||
25 | Lemmeren v Joey | ||
26 | Madmar Lofti | ||
27 | Madmar Yassid | ||
28 | Obergh Joy | ||
29 | Ouarghi Jamal | ||
30 | Pas te Kyle (k) | ||
31 | Salihi Ayoub | ||
32 | Spanning Darrel | ||
33 | Steward Chester | ||
Nieuwe spelers | Komt van | ||
34 | Aabachrim Mimoun | ZSGOWMS | |
35 | Abrahim Alex | ZSGOWMS | |
36 | Bourajjaja Anis | Sloterdijk | |
37 | Van Gom Lemuel (k) | CTO`70 | |
38 | Harren Bowy | Roda`23 | |
39 | Haselhoef Fernon | CTO`70 | |
40 | Isidora Rodney | Blauw Wit A’dam | |
41 | Mahdioui Mohammed | DWS | |
42 | Posthuma Charl | ? | |
43 | Sambo Jason | Blauw Wit A`dam | |
44 | Schet Shanon | Blauw Wit A`dam | |
45 | Velden Fin | Roda`23 | |
Vertrokken spelers | Gaat naar | ||
1 | Soelen v. Chico | Aalsmeer | |
2 | Vos Benjamin | Vlug en Vaardig | |
3 | Huisman Davey | Vlug en Vaardig | |
4 | Jansen Dave | Vlug en Vaardig | |
5 | Brinkman Danny | ? | |
6 | Pot Milco | Stopt | |
7 | Pengel Patrick | Stopt | |
8 | Ayranci Baris | 4e elftal DCG | |
9 | Vos Michael | Vlug en Vaardig | |
10 | Kalse Stephan | Vlug en Vaardig | |
11 | Sampije Adjapong | Zeeburgia | |
12 | Vuuren v. Stefan | ZSGOWMS | |
13 | Dal Niels | Stopt | |
Technische Staf | |||
Hoofdtrainer | John Limon | ||
Assistent trainer 1e elftal | Kamal El Makrini | ||
Trainer 2e elftal | Danny van der Moot | ||
Assistent trainer 2e elftal | nnb | ||
Keeperstrainer | René Sluijter | ||
Technisch coördinator | Brian Veldhuizen | ||
Begeleidingsstaf | |||
Teammanager | John Dal | ||
Teamleider 1e elftal | Arie Castelijn | ||
Teamleider 2e elftal | Hans Rook | ||
1e Grensrechter 1e elftal | nnb | ||
2e Grensrechter 1e elftal | Arie Castelijn | ||
Grensrechter 2e elftal | nnb | ||
Kleding/Materiaal | Johan van Teeffelen | ||
Medische staf | |||
Verzorger | Niels Dal | ||
Verzorger 2e elftal | Hans Rook | ||
Fysiotherapie praktijk SMC | Pieter van den Berg |