fbpx
Home / Algemeen / De transfermarkt (deel 15) is gesloten

De transfermarkt (deel 15) is gesloten

De markt is dicht, spelers kunnen niet meer overstappen naar een andere club. Afgelopen nacht sloot de overschrijvingstermijn. Ondertussen sijpelen steeds meer transfers binnen en blijven we ons overzicht nog updaten om alles op een rij te zetten. In deel 15 staat de teller op 388 wijzigingen.

Tips of ontbreken er namen? [email protected]

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
16/06 Adnan Barakat OFC (zat) FC Zaandam
16/06 Danny Been OFC ZOB
16/06 Davy Schniedewind DIOS De Meer (zat)
16/06 Kees Rikers RODA’23 (zat) De Meer (zat)
16/06 Bart Ploeger RODA’23 (zat) De Meer (zat)
16/06 Mels Otsen RODA’23 (zat) De Meer (zat)
16/06 Jermain Cikic AFC (zat) WVHEDW
16/06 Erik Overvliet RKDES WVHEDW
16/06 Mervelinio Olijfveld Loosdrecht WVHEDW
16/06 Browel Some Arsenal Hoofddorp
16/06 Emir Sinanovic Overbos Hoofddorp
16/06 Elroy Knol VVC Hoofddorp
16/06 Sidney Schmeltz ZSGOWMS Hoofddorp
16/06 Noah Habte Pancratius ZSGOWMS
16/06 Gregory Blank De Meteoor ZSGOWMS
16/06 Mahmut Tamul Sloterdijk ZSGOWMS
16/06 Dominique Kivuvu DUNO ZSGOWMS
16/06 Romell Blankenzee Arsenal ZSGOWMS
16/06 Mustafa Ucar AGB ZSGOWMS
16/06 Younes Makraou AGB ZSGOWMS
15/06 Yassine el Haddad ZSGOWMS DCG
15/06 Abdelwahed Akoub ZSGOWMS DCG
15/06 Abdelghani Aakouk Buiksloot Germaan/De Eland
15/06 Hartleyson Dometilia FC Aalsmeer Germaan/De Eland
15/06 Toufik Seghir JOS/Watergraafsmeer 2 Germaan/De Eland (zat)
15/06 Adil El Ilaimouh Argon Germaan/De Eland (zat)
15/06 Ismael Laghzal ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Reynaldo Asoepoeng ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Wesley Wanders ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Mohammed El Makrini ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Renault Pahalwankhan ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Luciano Veldman SDZ (lager) Germaan/De Eland (zat)
15/06 Jordan de Jong Legmeervogels De Dijk
15/06 Victor Banki SC Heerenveen De Dijk
15/06 Kevin Duin Koninklijke HFC De Dijk
15/06 Daan Pruim Monnickendam De Dijk
15/06 Saliba Somi Quick’20 De Dijk
15/06 Marouane Bensabouh AFC 2 AGB
15/06 Jorg Lambert SDOB RODA’23
15/06 Albertino Meerts Alexandria Wherevogels
15/06 Aaron Bruijn Zeeburgia Fortuna Wormerveer
15/06 Gregory Martin Zeeburgia DWS
14/06 Rivaldo Blijd De Meteoor De Meer
14/06 Jesse Borst Fortuna Wormerveer De Meer
14/06 Ryan Hok-A-Hin Horst De Meer
14/06 Lode van Ooijen AFC 2 De Meer
14/06 Duaine le Blanc Ajax 2 Buitenboys
14/06 Osama Mourabet Sporting Almere Buitenboys
14/06 Faizel McDonald FC Hilversum Buitenboys
14/06 Saied Mostafa De Dijk (zat) De Meteoor (zat)
14/06 Mitchel van Stelt OFC (zat) De Meteoor (zat)
14/06 Joey Zandwijk OFC (zat) De Meteoor (zat)
14/06 Brian Coolen OFC (zat) De Meteoor (zat)
14/06 Don Goos OFC (zat) De Meteoor (zat)
14/06 Wouter Stork Knollendam De Meteoor (zat)
14/06 Benjamin Vos De Meteoor (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Redouane Krap Vlug & Vaardig Germaan/De Eland (zat)
14/06 Junior Ansah DWS Germaan/De Eland (zat)
14/06 Chico van Soelen Meervogels’31 Germaan/De Eland (zat)
14/06 Sancho van Soelen ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Nick Schäperkötter ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Joey Lilienthal ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Stephan Kalse ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Marouan El Kassimi ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Marwan Bouchlarham ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Tahir Akhamrane ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Mohamed Ajuau ZSGOWMS (zat) Germaan/De Eland (zat)
14/06 Rohit Bisoen ZSGOWMS 2 Germaan/De Eland
14/06 Alfonso Malungo Zeeburgia 2 Germaan/De Eland
14/06 Mehmet Uzmay AGB 2 Germaan/De Eland
14/06 Houssain Bakahlakh DCG Germaan/De Eland
14/06 Gianni Nemelc DCG Germaan/De Eland
14/06 Felix Yorks CTO’70 Germaan/De Eland
14/06 Idriss Oualid Buiksloot Germaan/De Eland
14/06 River Mouricia VVA/Spartaan Germaan/De Eland
14/06 Karim Moro Nieuw West United Germaan/De Eland
14/06 Omar Ahdala Nieuw West United Germaan/De Eland
14/06 Philip Halfhide IVV Germaan/De Eland
14/06 Jonathan Gefferie Real Sranang Germaan/De Eland
14/06 Gregory Kerk Real Sranang Overamstel
14/06 Daan van Dijk OSV Overamstel
14/06 Kay Hilverink De Dijk OFC
14/06 Mitch van Ankeren Kadoelen Sporting Krommenie
14/06 Mitchell de Vries Kadoelen Sporting Krommenie
14/06 Donny van de Pol Swift Zuidvogels
14/06 Martin Campbell FC Aalsmeer Zuidvogels
14/06 Sergae Kogeldans FC Aalsmeer Huizen
13/06 Romario Sabajo FC Hilversum DWS
13/06 Krys Zwaga De Meer Arsenal
13/06 Mustapha Ait Hassain ZSGOWMS AGB
13/06 Massin el Azzouzi Zeeburgia AGB
13/06 Soufyan Souli EDO DCG
13/06 Yahia Ched Dadi Buiksloot DCG
13/06 Dennis Bruijn DCG (lager) TOS Actief
13/06 Jordy Glanz TOB TOS Actief
13/06 Boaz Blume Swift (zon) TOS Actief
13/06 Bunyamin Ardicyaka De Kennemers TOS Actief
13/06 Rachid Mouktadibillah Real Sranang (zat) TOS Actief
13/06 Brian Willink TOS Actief THB
13/06 Tim Steij Argon RODA’23 (zat)
13/06 Joel Gemin HBOK OSV
13/06 Dennis Dinkgreve Swift HBOK
12/06 Frank Tervoert VVSB Swift
12/06 Junny Cordoba Zuidvogels Arsenal
12/06 Joes Blakborn EDO Arsenal
12/06 Juanito de Mee Brederodes Arsenal
12/06 Ginuwyne Olf Brederodes RODA’23
12/06 Lionel Grootfaam Pancratius AMVJ
12/06 Damian Tamboer Fortuna Wormerveer De Meteoor
12/06 Ismael Kasmi De Dijk 2 De Meteoor
12/06 Jerry Buddingh De Meteoor IVV
12/06 Rafael Vieira De Meteoor Nieuw West United
12/06 Mohammed Elbouaghliali Nieuwe West United OSV
12/06 Landry Monni Kadoelen OSV
12/06 Tim Kuiper OFC (zat) OSV
12/06 Scotty Coolen OFC (zat) OSV
12/06 Nigel Coolen OFC (zat) OSV
12/06 Eduard Lulaj OFC (zat) OSV
12/06 Davey Clements OFC (zat) OSV
12/06 Aram Bakr Zaanlandia Purmersteijn (zat)
12/06 Nick Plomper Telstar Purmersteijn
12/06 Niels Post Purmersteijn FC Purmerend
12/06 Dani Koster Purmersteijn 2 Monnickendam
11/06 Lex Verwoerd Purmersteijn 2 Ilpendam
11/06 Ismael Faiz Purmersteijn 2 Ilpendam
11/06 Josha van de Lee Purmersteijn (jeugd) Ilpendam
11/06 Mano Oosterbaan Ilpendam Purmerland
11/06 Djuric Ascension Lyra (België) AFC
11/06 Nick van der Velden HBOK AFC
11/06 Dailey Groenewegen SDO AFC
11/06 Colin Helstone SDO Joga Fortius
11/06 Gianno dos Passos Diemen Joga Fortius
11/06 Oussama Jilali Diemen Joga Fortius
11/06 Randell Caetano Xerxes/DZB Joga Fortius
11/06 Victor Adu Buitenboys Joga Fortius
11/06 Kojo Bour De Dijk 2 Joga Fortius
10/06 Chris Zaïde De Dijk 2 IVV
10/06 Melitcio Goodett De Kennemers IVV
10/06 Mike Reiziger Diemen (jeugd) FC Weesp
10/06 Mike Dijkgraaf JOS/Watergraafsmeer 2 FC Weesp
09/06 Tim Freriks Jong FC Utrecht OFC
08/06 Randy Ababio De Meern Blauw-Wit Beursbengels
08/06 Damien Menzo De Dijk Blauw-Wit Beursbengels
08/06 Faycal Annouri ZSGOWMS Blauw-Wit Beursbengels
08/06 Tarik Karim ZSGOWMS DCG
07/06 Mahmoud Abdelati DCG Pancratius
07/06 Jair Cruden CSW Pancratius
07/06 Celso Uhlenbeek Ajax 2 BFC
07/06 Rio Uhlenbeek Ajax 2 BFC
07/06 Tjerk Posthuma AFC (zat) BFC
07/06 Oscar Cardoze AFC (zat) Roda’46
07/06 Murat Önal Huizen AFC (zat)
07/06 Syrano Morrison Eemdijk AFC (zat)
07/06 Miles Tigchelaar Hercules Zaandam (zon) TOB
07/06 Demel Keenswijk ZSGOWMS DWS
07/06 Jamiro Peroti Achilles’29 DWS
07/06 Jefferson Vegas Sarto Sporting Martinus
07/06 Soufyan Azzahi NVC FC Almere
07/06 Jeffrey O’Brien De Meern FC Almere
07/06 Tom Weemhoff Swift (zon) Buitenveldert
07/06 Ilyass Ahnin Lelystad’67 Buitenveldert
07/06 Ferinho Moor SDZ 2 RODA’23
07/06 Augustine Yeboah Argon RODA’23
06/06 Oussama Touiouar RODA’23 DWS
06/06 Hayri Cakir Eendracht’82 DCG
06/06 Bilal el Achkar DCG AGB
06/06 Eric Antwi Zeeburgia AGB
06/06 Burak Bulduk Zaanlandia AGB
06/06 Enes Varsili KFC AGB
06/06 Dave van de Berk Wartburgia TOS Actief
06/06 Jesse Bollen De Meer Wartburgia
06/06 Dylan van Dam De Meer Wartburgia
06/06 Max van Lankeren WVHEDW 2 Wartburgia
06/06 Dave Keller WVHEDW 2 Wartburgia
06/06 Tobias van Kralingen FC Abcoude Wartburgia
05/06 Jeffrey IJmker FC Abcoude TOG
05/06 Aldin Mehanovic Sporting Martinus IVV
05/06 Kevin Berrevoets JOS/Watergraafsmeer IVV
05/06 Max Engelman SDO De Dijk
05/06 Mylan Polman Purmersteijn De Dijk
05/06 Steef Borgman Gorecht De Dijk
05/06 Risheet Lal Huizen De Dijk
05/06 Jermaine Fitzjames OFC (zat) De Dijk
05/06 Brian Sno Zwaluwen’30 De Dijk
05/06 Leon Schipper Marken De Dijk
05/06 Feyo Glim Koninklijke HFC De Dijk
04/06 Kubilay Koylu De Dijk FC Lisse
04/06 Roy van Essen SDO WVHEDW
04/06 Sharindra Jagroep Sporting Almere Diemen
04/06 Shah Malik Sporting Almere Diemen
04/06 Ismael Kartodimedjo Blauw-Wit Beursbengels Diemen
04/06 Omar Shariff Hillegom Diemen
04/06 Terence Koswal FC Abcoude Diemen
04/06 Tyshawn Okoh JOS/Watergraafsmeer Diemen
04/06 Davey Claus JOS/Watergraafsmeer SDZ
03/06 Noah Marti Hoofddorp Ter Leede
03/06 Dyllandro Panka Purmersteijn Jong FC Volendam
01/06 Mark de Loor FC Lisse Purmersteijn
31/05 Yassin el Yaakoubi Purmersteijn AFC’34
31/05 Boi Postma Hoofddorp AFC’34
30/05 Dion Thomas SDO AFC
29/05 Randill Verwey De Dijk JOS/Watergraafsmeer
29/05 Tim Plemper Ajax JOS/Watergraafsmeer
29/05 Anthony Albert Loosdrecht JOS/Watergraafsmeer
29/05 Tom Frinsel Loosdrecht DVVA
29/05 Sem Barendse Swift 2 DVVA
29/05 Jouke Spanninga Swift DVVA
29/05 Charlie Windhorst RCL DVVA
29/05 Bas Lammers BWO DVVA
29/05 Björn Ouwehand Buitenveldert DVVA
29/05 Lennart Bril SDZ DVVA
29/05 Joris Kerkhove WVHEDW (lager) DVVA
28/05 Hidde Floberg AFC (lager) Geuzen/Middenmeer (zat)
28/05 Jacco ter Voort De Meer 2 Geuzen/Middenmeer (zat)
28/05 Bas Markus RODA’23 Pancratius
28/05 Tarik Aberkan AC Amsterdam Pancratius
26/05 Norair Mamedov-Aslanyan Katwijk OFC
25/05 Robert Guerain ZSGOWMS FC Almere
25/05 Queentino Zinhagel JOS/Watergraafsmeer 2 Zeeburgia
25/05 Gino Pique Blauw-Wit Beursbengels Zeeburgia
25/05 Caril Heeren RODA’23 (jeugd) FC Aalsmeer
24/05 Anouar Lakbila SDZ De Dijk (zat)
24/05 Dave Hertog IVV Pancratius
24/05 Oseanu Doorn NVC AGB
24/05 Ömer Özcelik Ankaraspor AGB
24/05 Anwar Akrouh Legmeervogels AGB
24/05 Faouzi Ben Yerrou Legmeervogels AGB
24/05 Yasin Poyraz Legmeervogels AGB
23/05 Bilal el Yacoubi ZSGOWMS Hoofddorp
22/05 Dennis Okoduwa FC Zaandam DWS
22/05 Joshua Zaandam Fortuna Wormerveer Purmersteijn (zat)
22/05 Raffie Baal AFC’34 (jeugd) Purmersteijn (zat)
22/05 Zino Voskuilen Ouderkerk (zat) RODA’23
22/05 Anthony Voskuilen Arsenal RODA’23
22/05 Thimo de Jager JOS/Watergraafsmeer RODA’23
22/05 Ocean Coesel SDZ 2 RODA’23
22/05 Christopher Bito Zeeburgia (jeugd) RODA’23
22/05 Douwe Leenders AFC (jeugd) RODA’23
22/05 Daan Brinkman AFC (zat) AMVJ
21/05 Bilal Amarzagouio De Dijk OFC
19/05 Thomas Steinhart RODA’23 (jeugd) FC Aalsmeer
18/05 Damian Grif Buitenveldert (zon) Buitenveldert
18/05 Ruud Finkie Buitenveldert (zon) Buitenveldert
18/05 Anthony Bendanon Zeeburgia Buitenveldert
18/05 Jay Jay Beemsterboer Always Forward Buitenveldert
18/05 Bram Wiggers DRC Olympia Haarlem
17/05 Ruben Adney Ajax Purmersteijn
17/05 Mohammed Moufid Blauw-Wit Beursbengels Arsenal
17/05 Mohamed El Jaouhari Buiksloot ZSGOWMS
17/05 Litciano Fernandes Zeeburgia ZSGOWMS
17/05 Romeo Adu AC Amsterdam ZSGOWMS
17/05 Jurg Schouten Beemster SDZ
16/05 Jop Bruin Sloterdijk TOB
16/05 Mark Mul Zwanenburg HBC
16/05 Mitchell Theuns VVSB OFC
15/05 Reda Kharchouch OFC Telstar
15/05 Rodney Smorenberg Legmeervogels Purmersteijn
15/05 Virgil Spier Real Sranang Arsenal
14/05 Guido Lust OFC (zat) IVV
14/05 Justin Nep OFC (zat) IVV
11/05 Marwin Samseer FC Weesp Arsenal
11/05 Björn Purperhart Zeeburgia Arsenal
10/05 Raily Lacroes Zeeburgia ZSGOWMS
10/05 Abdellah Attalj AC Amsterdam ZSGOWMS
09/05 Teddy Mijnals Pancratius AMVJ
09/05 Seranio Austin AMVJ De Volewijckers
08/05 Nicolas Parqui FC Abcoude AFC (zat)
08/05 Rob Rietveld AFC AFC (zat)
08/05 Max de Bruijne DePaul Blue Demons (VS) AFC (zat)
08/05 Mounir Darrazi De Dijk Ter Leede
08/05 Sohaib Echahbouni Zeeburgia Ter Leede
08/05 Kobina Plange Hoofddorp JOS/Watergraafsmeer
08/05 Tim de Jong Ajax JOS/Watergraafsmeer
07/05 Donovan Mijnals Blauw-Wit Beursbengels VVH/Velserbroek
07/05 Noa Benninga Delaware Fightin’ Blue Hens (VS) Swift
07/05 Daan Siegerist EDO Swift
07/05 Koen Fokkema FC Lisse Swift
07/05 Nicky Baggelaar Waterwijk FC Almere
07/05 Zakaria Lamhamdi NVC FC Almere
07/05 Rowin Mol Purmersteijn ZOB
07/05 Martijn van Oers Purmersteijn DWOW
07/05 Genairo Promes Hollandia Purmersteijn
07/05 Tom Kok Hoofddorp VVSB
06/05 Mick Christophersen De Dijk ADO’20
04/05 Judah Berefo De Dijk DOVO
02/05 Rachid el Yaakoubi OFC United/DAVO
02/05 Merano Linger Pancratius ZSGOWMS
01/05 Clayd Olf De Dijk ZSGOWMS
01/05 Oliver Rifai Zandvoort HBOK
30/04 Tristan Buis Jong Almere City Ajax
29/04 Stefan van Wonderen Purmersteijn ZOB
29/04 Tom van den Brink AFC AFC (zat)
28/04 Folke Maenhout VSV Legmeervogels
28/04 Regilio Kranenburg Elinkwijk Legmeervogels
28/04 Daley Venghaus OFC Legmeervogels
28/04 Elroy Tuur Ter Leede Legmeervogels
28/04 Nabil Haddouzi AGB Legmeervogels
28/04 Jasper Burgers RODA’23 Legmeervogels
28/04 Quint Piris RODA’23 Legmeervogels
28/04 Sven van Beek RODA’23 Legmeervogels
26/04 Bas Middelkoop AFC 2 Hoofddorp
26/04 Zakaria Bakrine Olympia Haarlem Hoofddorp
26/04 Dennis Darnley WVHEDW De Dijk
25/04 Bilal el Amrani ASWH OFC
24/04 Joey Potveer AFC HBOK
24/04 Donny Day NVC De Volewijckers
24/04 Halil Süzülmüs Legmeervogels Fortuna Wormerveer
22/04 Bryan Molenaar IVV De Meteoor
22/04 Massimo Kammeron ZSGOWMS De Meteoor
21/04 Dennis Bakker Legmeervogels Rijnvogels
21/04 Koen Blommestijn FC Almere Ajax 2
21/04 Axel Weitz De Dijk Ajax 2
21/04 Anouar Moussa De Dijk Ajax 2
21/04 Mariano van der Vloot CTO’70 Ajax 2
20/04 Kemal Gezer AMVJ Arsenal
20/04 Stefan Batista Pereira SCW Arsenal
19/04 Youssef el Abdallaoui Blauw-Wit Beursbengels Arsenal
19/04 Clé Vos de Mooij Legmeervogels Ter Leede
17/04 Virgil Deen Rijnsburgse Boys Swift
17/04 Hicham Lechkar Amstelveen DSOV
17/04 Cequinio Esajas Ajax 2 DWS
16/04 Yarimo Janzen Buitenveldert Ajax 2
16/04 Bryce Touw Buitenveldert Ajax 2
16/04 Kaj de Jong Ouderkerk Ajax 2
16/04 Vincenzo Schep FC Purmerend Ajax 2
14/04 Giorgio Kuiper OFC (zat) TOB
14/04 Rovie Persaud Zuidoost United TOB
13/04 Jamal Lachkar SDZ Roda’46
12/04 Niels Eijkenaar Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
12/04 Robbert Jan Orij Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
11/04 Mick Zwolle WVHEDW (lager) SDZ
11/04 Nick Borgman De Dijk SDZ
09/04 René de Jong Ouderkerk JOS/Watergraafsmeer
06/04 Shaquille Djairin De Dijk 2 DWS
06/04 Jasper Blonk AFC (zat) AMVJ
05/04 Nick Maijenburg Wherevogels Purmersteijn (zat)
04/04 Mitchel Dijkstra AFC (zat) IVV
03/04 Sonny Pronk Ajax Hollandia
03/04 Bart Spil Ajax Hollandia
03/04 Damien Simson Nieuw West United De Volewijckers
03/04 Jimmy Chapman De Dijk 2 De Volewijckers
03/04 Geronimo Comvalius De Dijk 2 De Volewijckers
02/04 Manolito Joren Elinkwijk HBOK
02/04 Franklin de Jong Waterwijk (zon) FC Almere
02/04 Sebastiaan Visser Buitenboys (jeugd) FC Almere
02/04 Shiegeru Hiwat Spakenburg 2 FC Almere
02/04 Jamil Moestalam Zeeburgia FC Almere
02/04 Aramez Poepon Purmersteijn FC Almere
02/04 Sergio Comvalius Hoofddorp IVV
27/03 Erwin Smajic Blauw-Wit Beursbengels Hoofddorp
27/03 Guus Zuidema IVV Hoofddorp
27/03 Renaldo Jongebloet JOS/Watergraafsmeer IVV
27/03 Moiz da Silva AFC Ajax
26/03 Puck Postma Legmeervogels SJC
26/03 Danny Lorent De Meteoor (zat) Kadoelen
26/03 Dave Dekker Kadoelen TOB
26/03 Sergay Gemin OSV TOB
21/03 Mike Dam Ter Leede FC Aalsmeer
20/03 Noud Schartman Legmeervogels WVHEDW
20/03 Denzel Sno ZSGOWMS DWS
20/03 Charlton Graaven ZSGOWMS DWS
20/03 Joel Gunning DSOV DWS
15/03 Stefan Smal Hoofddorp AFC’34
13/03 Bud Water Zandvoort HBOK
13/03 Matthijs Coenradi Argon WVHEDW
12/03 Issam el Bakkali SDZ De Volewijckers
08/03 Jaap Smeeing Swift SDZ
07/03 Lars van Rijn Hoofddorp DSOV
06/03 Dean Huisman AFC SDZ
05/03 Magdy Ibrahim FC Abcoude Diemen
05/03 Martijn Tjon-A-Njoek Legmeervogels Hoofddorp
05/03 Soeremly Te Vrede DSOV Hoofddorp
05/03 Gairvyno Zeefuik JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp
05/03 Tim Elmers Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
02/03 Romano de Jonge OFC Ajax
01/03 Sonny ten Hoope VVSB OFC
01/03 Joost Meendering Swift ODIN’59
01/03 Tim van Gelder ODIN’59 SDZ
28/02 Sven Wierda Hoofddorp HBC
28/02 Tiago dos Santos JOS/Watergraafsmeer 2 Sporting Martinus
26/02 Allon Koene JOS/Watergraafsmeer SDZ
25/02 Dalian van Damme Legmeervogels Hillegom
26/02 Omar el Aamrani DCG HBOK
19/02 Lorenzo Zorn Argon WVHEDW
13/02 Mitchel Bormann ODIN’59 Ajax
06/02 Gévero Markiet IJsselmeervogels AFC
01/02 Nick Kramer OFC (zat) ADO’20
09/01 Tom Noordhoff OFC FC Lisse
21/12 Nick Zeijlmans OFC Rijnsburgse Boys
19/12 Mike Ruijter Swift Pancratius

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)

Send this to a friend