Home / Algemeen / Deel 5: Programma en uitslagen oefenwedstrijden

Deel 5: Programma en uitslagen oefenwedstrijden

De voorbereiding is al weer een tijdje onderweg. De eerste oefenwedstrijden zijn gespeeld en de competitie opening is al binnen een maand. Komende week gaat het ‘oefenen’ gewoon verder. Meerdere keren per week geven wij u een overzicht van de te spelen en gespeelde oefenwedstrijden.

Het Amsterdamsche Voetbal tracht zo volledig mogelijk te zijn, maar heeft daar uw hulp bij nodig. De vorige seizoenen heeft ons laten zien dat iedereen veel interesse heeft in de resultaten in de voorbereiding.

De voorbereiding wordt afgesloten met het Kampioenschap van Amsterdam op zaterdag 22 augustus op de velden van AFC met de zestien hoogst spelende clubs uit onze regio.

Oefenprogramma’s en uitslagen kunt u mailen naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl Veel succes allemaal!

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
04/07 FC Almere – Almere City 0-9
07/07 AS ’80 – Almere City 0-10
26/07 ODIN ’59 – AFC (zon) 0-2
31/07 Belluno – AFC 3-1
01/08 Zandvoort – Ajax 1-7
01/08 Real Sranang – Zeeburgia 1-8
01/08 De Dijk – HBOK 8-0
01/08 Huizen – Swift 0-2
02/08 SDO – AFC (zat) 2-1
02/08 Foreholte – Hoofddorp 0-3
02/08 Diemen – Sporting Almere 2-2
02/08 Zeeburgia – ZSGOWMS (zon) 2-1
03/08 JOS/Watergraafsmeer (zon) – FC Abcoude 0-1
04/08 Kadoelen – Kwiek 6-5
04/08 Breukelen – Legmeervogels 2-3
04/08 Nieuw Utrecht – FC Almere 2-1
05/08 Ajax – Unicum (zat) 2-2
06/08 Vallei en Rijntoernooi: De Dijk – DVS’33 (20:45) 2-2 (Dijk wns.)
06/08 Aalsmeer – DCG  2-1
06/08 Toernooi OFC: OFC – Prestige Sports  5-1
06/08 Toernooi OFC: Huizen – Zeeburgia  2-1
07/08 Zilveren zwaan toernooi: HBOK – De Meteoor
07/08 Zilveren zwaan toernooi: IVV – OFC (zat)
08/08 Toernooi OFC: OFC – Huizen
08/08 Toernooi bij vv Nagele met Sporting Almere
08/08 Toernooi OFC: Prestige Sports – Zeeburgia
08/08 FC Lisse – AFC (zon)
08/08 VVC – Aalsmeer
08/08 Vallei en Rijntoernooi: GVVV – De Dijk (16:30)
08/08 Arsenal (zat) – TOB
08/08 Almere   – AFC (zat)
08/08 Zeeburgia – Arsenal (zon)
08/08 Kadoelen – Buiksloot (zat)
08/08 OSV (zat) – ZSGO/WMS (zat)
08/08 Castricum – Ouderkerk (zat)  
08/08 Ajax – DCG  
08/08 JOS/Watergraafsmeer (zon) – Zilvermeeuwen (zon)  
08/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA  
08/08 WV-HEDW – Legmeervogels  
08/08 Mini Toernooi bij CTO’70 met FC Amsterdam, Real Sranang en CTO’70  
08/08 Purmersteijn – Kolping Boys (18:00)  
08/08 HD Cup: Overbos – Zwanenburg  
08/08 HD Cup: Hoofddorp – Koninklijke HFC (zat)  
09/08 Arsenal – Zeeburgia  
09/08 Eendracht’82 – Real Sranang (zon)  
09/08 Finale Zilveren zwaan Toernooi met IVV, OFC (zat), HBOK en De Meteoor  
09/08 SDZ – CTO’70  
09/08 DWS – De Meer  
09/08 Diemen – RODA ‘23  
09/08 Sporting Almere – Forza Almere  
09/08 KDO – SDO 2  
09/08 Buitenveldert (vrouwen) – Ajax (vrouwen)  
09/08 ’s Graveland   – Sporting Martinus (zon)  
09/08 Geuzen Middenmeer (zon) – DCG (zat)  
09/08 HD Cup: Pancratius – DSS (zon)  
11/08 Legmeervogels – VVC  
11/08 Swift – De Dijk  
11/08 Ajax – ZSGO/WMS (zon)  
11/08 Ajax 2 – AS ’80 (zon)  
11/08 SDZ – Buiksloot (zat)  
11/08 Kadoelen – Tos Actief  
11/08 FC Breukelen – WV-HEDW  
11/08 JOS Watergraafsmeer (zat) – RKAVIC  
11/08 Sporting Almere – BZC’13  
11/08 HD Cup: Zwanenburg – VSV  
11/08 HD Cup: EDO (zon) – Hoofddorp  
11/08 HD Cup: Bloemendaal (zon) – Pancratius  
12/08 Van Kouwen Toernooi: Aalsmeer (zat) – KDO  
12/08 VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan  
12/08 AFC (zon) – JOS/Watergraafsmeer (zon)  
12/08 HD Cup: Hillegom – Overbos  
13/08 FC Weesp – ZSGO/WMS (zat)  
13/08 Oostzanerwerf Toernooi: OSV (zat) – Waterwijk
13/08 Oostzanerwerf Toernooi: TOB – Kadoelen
13/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – AMVJ
13/08 ING Toernooi: CTO ’70 (zon) – NFC (zon)
13/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – Buitenveldert (zon)
13/08 IVV – De Dijk
14/08 SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
15/08 VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan
15/08 Rijnsburgse Boys – AFC (zon)
15/08 Van Kouwen toernooi met o.a. Aalsmeer en KDO
15/08 Anjum – Almere
15/08 Rijnvogels – Swift
15/08 Oostzanerwerf Toernooi finaledag met OSV, Waterwijk, TOB en Kadoelen
15/08 DCG 2 (zon) – DCG (zat)
15/08 Drieluik: AFC (zat), Abcoude, Sv Spartanen (wedstrijden van een uur)
15/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – ’t Gooi (zat)
15/08 De Merino’s – WV-HEDW
15/08 Wartburgia – WV-HEDW 2
15/08 Buitenveldert (vrouwen) – Telstar (vrouwen)
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – AMVJ
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk 2 (zon) – CTO ’70 (zat)
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO ’70 (zon)
15/08 ING Toernooi: NFC (zon) – Buitenveldert (zon)
15/08 Kampioenschap van Amstelveen met NFC (zon en zat), Roda’23 (zat), Amstelveen, Sporting Martinus (zat en zon), AMVJ, RKAVIC en Nautilus
15/08 Toernooi OSV met Kadoelen en TOB
15/08 Overbos – Roda ’23 (bij De Treffers, Groesbeek)
16/08 SJC – Legmeervogels
16/08 Purmersteijn – OFC (opening kunstrgrasveld)
16/08 Nieuw Utrecht – Zeeburgia
16/08 SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
16/08 Purmersteijn – OFC
16/08 Zeeburgia – OSV (zat)
16/08 EDO (zon) – ZSGO/WMS (zon)
16/08 HD Cup: Hillegom – Zwanenburg
16/08 HD Cup: Schoten – Hoofddorp
16/08 HD Cup: Van Nispen (zon) – Pancratius
18/08 TOB – ZCFC
18/08 Hilversum – Aalsmeer
18/08 Ouderkerk (zat) – Maarssen
18/08 AS’80 – Sporting Almere
18/08 Kadoelen – Pancratius (zat)
19/08 HD Cup: Overbos – VSV
19/08 United DAVO – DCG (zat)
22/08 Ajax – Jong Volendam
22/08 Buitenveldert (vrouwen) – Anderlecht (vrouwen)
22/08 KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAMKijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam

 

Send this to a friend