Home / Algemeen / Deel 6: Oefenwedstrijden deze week

Deel 6: Oefenwedstrijden deze week

Afgelopen weekend werden er al veel oefenwedstrijden gespeeld, maar vanavond gaat de zoek naar vorm weer gewoon verder. Het Amsterdamsche Voetbal heeft inmiddels een redelijk compleet overzicht van de te spelen wedstrijden en zal deze dagelijks voor u bijwerken.

Er zijn ten opzicht van de vorige editie (deel 5) wat wijzigingen doorgevoerd in verband met het afzeggen van tegenstanders. De uitslagen van afgelopen weekend hebben we nog even laten staan. Oudere wedstrijden kunt u terug vinden in deel 5

Uitslagen en oefenwedstrijden kunt u mailen naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl

02/08/14 Zevenhoven – Amstelveen Heemraad 1-2
02/08/14 Breukelen – Beursbengels 4-1
02/08/14 NFC (zat) – AMVJ 1-9
02/08/14 Diemen – Abcoude 1-6
02/08/14 Ajax – HBOK 3-1
02/08/14 Capelle – AFC (zon) 4-0
03/08/14 Forza Almere – NVC 2-1
03/08/14 Hoofddorp – AFC’34 2-0
03/08/14 De Dijk – EDO 3-1
03/08/14 RKDES – Warunda 3-2
05/08/14 Breukelen – Legmeervogels 5-0
05/08/14 Huizen – DCG 5-1
05/08/14 AFC (zon) – Katwijk 2-1
06/08/14 JOS Watergraafsmeer – HBOK
06/08/14 EDO – OFC
07/08/14 TOB – ZCFC
07/08/14 Buiksloot – De Dijk 2
08/08/14 IVV Toernooi IVV – Purmerland
08/08/14 IVV Toernooi IVV (B) – De Meteoor
08/08/14 Enter Vooruit – Overbos
08/08/14 OFC Toernooi: OFC –Hellas Sport
08/08/14 OFC Toernooi: Chabab – Hollandia
09/08/14 Kadoelen – Swift
09/08/14 TOB – Jisp
09/08/14 Abcoude– HBOK
09/08/14 WVHEDW – Legmeervogels
09/08/14 Haarlems Dagblad Cup: VVC – Hoofddorp (zat)
09/08/14 Ajax – EDO
09/08/14 Amstelveen Heemraad – VVOP
09/08/14 De Dijk – HBOK
09/08/14 AFC (zon) – Lisse
09/08/14 UVV – Ouderkerk (zat)
10/08/14 VVA/Spartaan (zon) – Forza Almere
10/08/14 Purmersteijn – JOS Watergraafsmeer
10/08/14 Zeeburgia – BFC
10/08/14 SDZ – AGB
10/08/14 AS’80 – De Meer (zon)
10/08/14 KDO – Pancratius
10/08/14 IVV Toernooi met IVV, De Meteoor en Purmerland
10/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Hillegom – Pancratius (zon)
10/08/14 Texel’94 – Swift (zon)
10/08/14 OFC Toernooi: OFC – Hollandia
10/08/14 OFC Toernooi: Hellas Sport – Chabab
10/08/14 DWS – FC Aalsmeer (zon)
12/08/14 Soviet – Blauw Wit Amsterdam
12/08/14 Almere (zat) – Unicum
12/08/14 Legmeervogels – Amstelveen Heemraad
12/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Hoofddorp (zon) – United/DAVO
12/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Van Nispen – VVC
12/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Pancratius (zon) – Zandvoort
12/08/14 Kadoelen – Arsenal
12/08/14 OFC – Fortuna Wormerveer
13/08/14 TOB – Blauw Wit Amsterdam
13/08/14 Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zat) – KDO
13/08/14 Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – RKDES
13/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Hoofddorp (zat) –Spaarnwoude
13/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Overbos – Zwanenburg
15/08/14 Meteoor –Beursbengels
13/08/14 Rijnsburgse Boys – AFC (zon)
13/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: VVA/Spartaan (zat)-ZSGOWMS
13/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: Buitenveldert – JOS W’meer (zat)
13/08/14 JOS Watergraafsmeer – Zeeburgia
14/08/14 Ouderkerk (zat) – NFC (zon)
14/08/14 Forza Almere – Chabab (zat)
14/08/14 Ouderkerk (zon) – AMVJ
14/08/14 Oostzanerwerf toernooi bij OSV: met OSV – Waterwijk (zat)
14/08/14 Oostzanerwerf toernooi bij KAdoelen – TOB
15/08/14 Meteoor Toernooi met IVV, De Meteoor, CTO’70 en Diemen
15/08/14 Samenspel Towernooi SDZ (19:00-22:00) Poule A: SDZ, V&V en Swift (zon) Poule B: De Germaan, SDW, De Meer
15/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: VVA/Spartaan (zon) – Buitenveldert (zon)
15/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: ZSGOWMS (zon)-Buiksloot (zon)
15/08/14 (ook op 16/8) WVHEDW toernooi bij HSV Heiloo
16/08/14 Minitoernooi bij Swift (zat) met SHO en Heerenveen (ama)
16/08/14 Amstelveen Heemraad – CSW
16/08/14 Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zat) – RKDES
16/08/14 Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – KDO
16/08/14 Purmersteijn – Heerenveen
16/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: Finale dag zaterdagteams
16/08/14 Kampioenschap van Amstelveen bij Sporting Martinus
16/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Hoofddorp (zon) – Overbos (zat)
16/08/14 Haarlems Dagblad Cup: VVC – Spaarnwoude
16/08/14 Waterwijk – IJsselmeervogels
16/08/14 Ouderkerk (zat) – AMVJ
16/08/14 Ouderkerk (zon – NFC (zon)
16/08/14 Zuidvogels 2 – De Meer (zat)
16/08/14 Ajax (zat) – OFC
16/08/14 Oostzanerwerf toernooi bij OSV: met OSV – Kadoelen
16/08/14 Oostzanerwerf toernooi bij TOB – Waterwijk (zat)
16/08/14 NFC (zat) – Beursbengels
17/08/14 Zeeburgia – Chabab
17/08/14 Minitoernooi met DWS, Blauw Wit en Soviet
17/08/14 SDO – Abcoude
17/08/14 AGB – Forza Almere
17/08/14 Meteoor Toernooi met IVV, De Meteoor, CTO’70 en Diemen
17/08/14 JOS Watergraafsmeer – ZAP
17/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Van Nispen– Hoofddorp (zat)
17/08/14 Haarlems Dagblad Cup: United/DAVO – Zwanenburg
17/08/14 Grote Bicker Bokaal bij SDZ (finaledag) met SDZ, V&V en Swift (zon) ,De Germaan, SDW, De Meer
17/08/14 5e VVA Spartaan Toernooi: Finale dag zondagteams
17/08/14 AFC (zon) – De Dijk
19/08/14 Forza Almere – Batavia’90
19/08/14 Sporting Martinus – Waterwijk
19/08/14 Meteoor – SVIJ
19/08/14 Haarlems Dagblad Cup: Zwanenburg – Hoofddorp (zon)
20/08/14 NFC (zon) – Beursbengels
20/08/14 Haarlems Dagblad Cup: EDO (zon) – Pancratius (zon)
21/08/14 Haarlems Dagblad Cup: United/DAVO – Overbos
21/08/14 Zuidvogels – Weesp
21/08/14 Weesp – Kadoelen
23/08/14 Kadoelen – RKAVIC
23/08/14 KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAMKijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam
24/08/14 KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAMKijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam