Home / Algemeen / UPDATE Deel 6: Uitslagen en programma oefenwedstrijden

UPDATE Deel 6: Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Dit weekend staan er veel mini-toernooien op het programma. Voor veel clubs zijn dit de eerste serie serieuze oefenwedstrijden. Voor De Dijk en OFC was het gelijk een succesvol weekend met winst van respectievelijk het Vallei en Rijn Toernooi en het OFC toernooi. Het Amsterdamsche Voetbal zet alle (bij haar bekende) uitslagen weer voor u op een rij.

Helaas zijn nog niet alle uitslagen bij ons bekend dus mocht u nog uitslagen weten of wedstrijden aan ons overzicht willen toevoegen dan kunt u die mailen naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl

Foto Twitter GVVV: De Dijk wint het Rijn en Vallei Toernooi

07/08 Zilveren zwaan toernooi: HBOK – De Meteoor 5-0
07/08 Zilveren zwaan toernooi: IVV – OFC (zat) 5-1
08/08 Toernooi OFC: OFC – Huizen 2-2
08/08 Toernooi bij vv Nagele met Sporting Almere:

Sporting Almere – Nagele

Sporting Almere –   Espel

Sporting Almere – vv Ens

 

1-0

1-2

3-0

08/08 Toernooi OFC: Prestige Sports – Zeeburgia 1-2
08/08 FC Lisse – AFC (zon) 1-2
08/08 VVC – Aalsmeer 0-2
08/08 Vallei en Rijntoernooi: GVVV – De Dijk (16:30) 0-1
08/08 Arsenal (zat) – TOB 5-3
08/08 VVA/Spartaan (zon) – TABA (zat)
08/08 Almere – AFC (zat) 3-2
08/08 Zeeburgia – Waterwijk (zat) 1-0
08/08 Kadoelen – Buiksloot (zat) 2-3
08/08 OSV (zat) – ZSGO/WMS (zat) 4-0
08/08 Castricum – Ouderkerk (zat) 3-1
08/08 Ajax – DCG 6-4
08/08 JOS/Watergraafsmeer (zon) – Zilvermeeuwen (zon) 2-3
08/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA  
08/08 WV-HEDW – Legmeervogels 3-2
08/08 Mini Toernooi bij CTO’70 met FC Amsterdam, Real Sranang en CTO’70  
08/08 Purmersteijn – Kolping Boys (18:00) 2-2
08/08 HD Cup: Overbos – Zwanenburg 2-3
08/08 HD Cup: VVH/Velserbroek – Hoofddorp (zat) 3-1
09/08 Arsenal – Zeeburgia  
09/08 Eendracht’82 – Real Sranang (zon)  
09/08 Finale Zilveren zwaan Toernooi HBOK- IVV  
09/08 Zilveren zwaan Toernooi : De Meteoor – OFC (zat)  
09/08 Buiksloot (zon) – AGB  
09/08 SDZ – CTO’70  
09/08 DWS – De Meer  
09/08 Diemen – RODA ‘23  
09/08 Sporting Almere – Forza Almere  
09/08 KDO – SDO 2  
09/08 Buitenveldert (vrouwen) – Ajax (vrouwen)  
09/08 ’s Graveland – Sporting Martinus (zon)  
09/08 Geuzen Middenmeer (zon) – DCG (zat)  
09/08 HD Cup: Pancratius – DSS (zon)  
11/08 Legmeervogels – VVC  
11/08 Swift – De Dijk  
11/08 Ajax – ZSGO/WMS (zon)  
11/08 Ajax 2 – AS ’80 (zon)  
11/08 SDZ – Buiksloot (zat)  
11/08 Kadoelen – Tos Actief  
11/08 FC Breukelen – WV-HEDW  
11/08 Flevo Cup: KHC Kampen – Almere  
11/08 JOS Watergraafsmeer (zat) – RKAVIC  
11/08 Sporting Almere – BZC’13  
11/08 HD Cup: Zwanenburg – VSV  
11/08 HD Cup: EDO (zon) – Hoofddorp  
11/08 HD Cup: Bloemendaal (zon) – Pancratius  
12/08 Van Kouwen Toernooi: Aalsmeer (zat) – KDO  
12/08 VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan  
12/08 AFC (zon) – JOS/Watergraafsmeer (zon)  
12/08 HD Cup: Hillegom – Overbos  
13/08 FC Weesp – ZSGO/WMS (zat)  
13/08 Oostzanerwerf Toernooi: OSV (zat) – Waterwijk
13/08 Oostzanerwerf Toernooi: TOB – Kadoelen
13/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – AMVJ
13/08 ING Toernooi: CTO ’70 (zon) – NFC (zon)
13/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – Buitenveldert (zon)
13/08 IVV – De Dijk
14/08 SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
15/08 VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan
15/08 Rijnsburgse Boys – AFC (zon)
15/08 Finale Flevo cup met o.a. Almere
15/08 Van Kouwen toernooi met o.a. Aalsmeer en KDO
15/08 Rijnvogels – Swift
15/08 Oostzanerwerf Toernooi finaledag met OSV, Waterwijk, TOB en Kadoelen
15/08 DCG 2 (zon) – DCG (zat)
15/08 Drieluik: AFC (zat), Abcoude, Sv Spartanen (wedstrijden van een uur)
15/08 JOS/Watergraafsmeer (zat) – ’t Gooi (zat)
15/08 De Merino’s – WV-HEDW
15/08 Wartburgia – WV-HEDW 2
15/08 Buitenveldert (vrouwen) – Telstar (vrouwen)
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – AMVJ
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk 2 (zon) – CTO ’70 (zat)
15/08 ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO ’70 (zon)
15/08 ING Toernooi: NFC (zon) – Buitenveldert (zon)
15/08 Kampioenschap van Amstelveen met NFC (zon en zat), Roda’23 (zat), Amstelveen, Sporting Martinus (zat en zon), AMVJ, RKAVIC en Nautilus
15/08 Toernooi OSV met Kadoelen en TOB
15/08 Overbos – Roda ’23 (bij De Treffers, Groesbeek)
16/08 SJC – Legmeervogels
16/08 Purmersteijn – OFC (opening kunstrgrasveld)
16/08 Nieuw Utrecht – Zeeburgia
16/08 SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
16/08 Purmersteijn – OFC
16/08 Zeeburgia – OSV (zat)
16/08 VVA/Spartaan (zon) – Fortius
16/08 EDO (zon) – ZSGO/WMS (zon)
16/08 HD Cup: Hillegom – Zwanenburg
16/08 HD Cup: Schoten – Hoofddorp
16/08 HD Cup: Van Nispen (zon) – Pancratius
18/08 TOB – ZCFC
18/08 Hilversum – Aalsmeer
18/08 Ouderkerk (zat) – Maarssen
18/08 Kadoelen – Ouderkerk (zon)
18/08 AS’80 – Sporting Almere
18/08 Kadoelen – Pancratius (zat)
19/08 HD Cup: Overbos – VSV
19/08 United DAVO – DCG (zat)
22/08 Ajax – Jong Volendam
22/08 Buitenveldert (vrouwen) – Anderlecht (vrouwen)
22/08 KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAMKijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam
Send this to a friend