Home / Algemeen / UPDATE Deel 6: Uitslagen en programma oefenwedstrijden

UPDATE Deel 6: Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Dit weekend staan er veel mini-toernooien op het programma. Voor veel clubs zijn dit de eerste serie serieuze oefenwedstrijden. Voor De Dijk en OFC was het gelijk een succesvol weekend met winst van respectievelijk het Vallei en Rijn Toernooi en het OFC toernooi. Het Amsterdamsche Voetbal zet alle (bij haar bekende) uitslagen weer voor u op een rij.

Helaas zijn nog niet alle uitslagen bij ons bekend dus mocht u nog uitslagen weten of wedstrijden aan ons overzicht willen toevoegen dan kunt u die mailen naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl

Foto Twitter GVVV: De Dijk wint het Rijn en Vallei Toernooi

07/08Zilveren zwaan toernooi: HBOK – De Meteoor5-0
07/08Zilveren zwaan toernooi: IVV – OFC (zat)5-1
08/08Toernooi OFC: OFC – Huizen2-2
08/08Toernooi bij vv Nagele met Sporting Almere:

Sporting Almere – Nagele

Sporting Almere –   Espel

Sporting Almere – vv Ens

 

1-0

1-2

3-0

08/08Toernooi OFC: Prestige Sports – Zeeburgia1-2
08/08FC Lisse – AFC (zon)1-2
08/08VVC – Aalsmeer0-2
08/08Vallei en Rijntoernooi: GVVV – De Dijk (16:30)0-1
08/08Arsenal (zat) – TOB5-3
08/08VVA/Spartaan (zon) – TABA (zat)
08/08Almere – AFC (zat)3-2
08/08Zeeburgia – Waterwijk (zat)1-0
08/08Kadoelen – Buiksloot (zat)2-3
08/08OSV (zat) – ZSGO/WMS (zat)4-0
08/08Castricum – Ouderkerk (zat)3-1
08/08Ajax – DCG6-4
08/08JOS/Watergraafsmeer (zon) – Zilvermeeuwen (zon)2-3
08/08JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA 
08/08WV-HEDW – Legmeervogels3-2
08/08Mini Toernooi bij CTO’70 met FC Amsterdam, Real Sranang en CTO’70 
08/08Purmersteijn – Kolping Boys (18:00)2-2
08/08HD Cup: Overbos – Zwanenburg2-3
08/08HD Cup: VVH/Velserbroek – Hoofddorp (zat)3-1
09/08Arsenal – Zeeburgia 
09/08Eendracht’82 – Real Sranang (zon) 
09/08Finale Zilveren zwaan Toernooi HBOK- IVV 
09/08Zilveren zwaan Toernooi : De Meteoor – OFC (zat) 
09/08Buiksloot (zon) – AGB 
09/08SDZ – CTO’70 
09/08DWS – De Meer 
09/08Diemen – RODA ‘23 
09/08Sporting Almere – Forza Almere 
09/08KDO – SDO 2 
09/08Buitenveldert (vrouwen) – Ajax (vrouwen) 
09/08’s Graveland – Sporting Martinus (zon) 
09/08Geuzen Middenmeer (zon) – DCG (zat) 
09/08HD Cup: Pancratius – DSS (zon) 
11/08Legmeervogels – VVC 
11/08Swift – De Dijk 
11/08Ajax – ZSGO/WMS (zon) 
11/08Ajax 2 – AS ’80 (zon) 
11/08SDZ – Buiksloot (zat) 
11/08Kadoelen – Tos Actief 
11/08FC Breukelen – WV-HEDW 
11/08Flevo Cup: KHC Kampen – Almere 
11/08JOS Watergraafsmeer (zat) – RKAVIC 
11/08Sporting Almere – BZC’13 
11/08HD Cup: Zwanenburg – VSV 
11/08HD Cup: EDO (zon) – Hoofddorp 
11/08HD Cup: Bloemendaal (zon) – Pancratius 
12/08Van Kouwen Toernooi: Aalsmeer (zat) – KDO 
12/08VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan 
12/08AFC (zon) – JOS/Watergraafsmeer (zon) 
12/08HD Cup: Hillegom – Overbos 
13/08FC Weesp – ZSGO/WMS (zat) 
13/08Oostzanerwerf Toernooi: OSV (zat) – Waterwijk
13/08Oostzanerwerf Toernooi: TOB – Kadoelen
13/08ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – AMVJ
13/08ING Toernooi: CTO ’70 (zon) – NFC (zon)
13/08ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – Buitenveldert (zon)
13/08IVV – De Dijk
14/08SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
15/08VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan
15/08Rijnsburgse Boys – AFC (zon)
15/08Finale Flevo cup met o.a. Almere
15/08Van Kouwen toernooi met o.a. Aalsmeer en KDO
15/08Rijnvogels – Swift
15/08Oostzanerwerf Toernooi finaledag met OSV, Waterwijk, TOB en Kadoelen
15/08DCG 2 (zon) – DCG (zat)
15/08Drieluik: AFC (zat), Abcoude, Sv Spartanen (wedstrijden van een uur)
15/08JOS/Watergraafsmeer (zat) – ’t Gooi (zat)
15/08De Merino’s – WV-HEDW
15/08Wartburgia – WV-HEDW 2
15/08Buitenveldert (vrouwen) – Telstar (vrouwen)
15/08ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – AMVJ
15/08ING Toernooi: Ouderkerk 2 (zon) – CTO ’70 (zat)
15/08ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO ’70 (zon)
15/08ING Toernooi: NFC (zon) – Buitenveldert (zon)
15/08Kampioenschap van Amstelveen met NFC (zon en zat), Roda’23 (zat), Amstelveen, Sporting Martinus (zat en zon), AMVJ, RKAVIC en Nautilus
15/08Toernooi OSV met Kadoelen en TOB
15/08Overbos – Roda ’23 (bij De Treffers, Groesbeek)
16/08SJC – Legmeervogels
16/08Purmersteijn – OFC (opening kunstrgrasveld)
16/08Nieuw Utrecht – Zeeburgia
16/08SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan
16/08Purmersteijn – OFC
16/08Zeeburgia – OSV (zat)
16/08VVA/Spartaan (zon) – Fortius
16/08EDO (zon) – ZSGO/WMS (zon)
16/08HD Cup: Hillegom – Zwanenburg
16/08HD Cup: Schoten – Hoofddorp
16/08HD Cup: Van Nispen (zon) – Pancratius
18/08TOB – ZCFC
18/08Hilversum – Aalsmeer
18/08Ouderkerk (zat) – Maarssen
18/08Kadoelen – Ouderkerk (zon)
18/08AS’80 – Sporting Almere
18/08Kadoelen – Pancratius (zat)
19/08HD Cup: Overbos – VSV
19/08United DAVO – DCG (zat)
22/08Ajax – Jong Volendam
22/08Buitenveldert (vrouwen) – Anderlecht (vrouwen)
22/08KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAMKijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam
Send this to a friend