DEM viert de overwinningstreffer

FC Aalsmeer houdt zure nasmaak over aan verlies tegen DEM

Teleurstelling overheerst na late nederlaag

De wedstrijd in Beverwijk was er één tussen twee ploegen in vorm. DEM had tien punten verzameld uit de laatste vier wedstrijden, en ook de formatie van Tump was al acht wedstrijden ongeslagen. Het was Aalsmeer dat, na een goede eerste helft waarin het op 1-0 kwam, vergat meer afstand te nemen en dit uiteindelijk zelfs door de late 2-1 van Tarik Basaiyd met een nederlaag moest bekopen.

Voorzet Noordam belandt via hoofd van verdediger achter keeper Flecken

Sterk eerste bedrijf

De openingstreffer viel al vroeg in de wedstrijd, in de vijfde minuut. Het was Vincent Noordam die diep werd gestuurd en zijn voorzet door Sem Blom tot eigen goal gepromoveerd zag worden. Na de goal dwong Aalsmeer de thuisploeg terug, maar was het in de laatste fase van het veld telkens niet zorgvuldig genoeg. Zo werd Noordam diep gestuurd door Ahamout, maar kreeg hij de bal niet zodanig onder controle om tot een goede poging te komen. Spits Vahle kwam in een aantal kansrijke posities, maar ook hij wist hier niet goed mee om te gaan. Aan de andere kant braken de Beverwijkers uit, en had doelman Haggerty een goede redding in huis.

Haggerty houdt met hulp van Reuvers Aalsmeer overeind

Na de rust kwamen de rood-groenen opnieuw goed uit de kleedkamer. Yassin Kaabouni, die na een aantal weken afwezigheid weer zijn rentree mocht maken in de tweede helft, kwam met zijn eerste balcontact één-op-één met Dennis Flecken, maar de doelman had een uitmuntende redding in huis om de 0-2 te voorkomen. Even later was het aan de andere kant wel raak. Na goed doorgaan van Bilal Zejli aan de rechterkant zette hij voor, en was het Mehmet Gencer die met een beheerst schot de gelijkmaker op het bord zette.

Invaller Kaabouni, terug van weggeweest, krijgt aan het begin van de tweede helft een kans om de score te verdubbelen

Domper in blessuretijd

Na de gelijkmaker kon de wedstrijd beide kanten op vallen. Aan de rood-groene kant was het Vahle die, na een goede actie, de bal net naast de paal schoot. Even later was Ilias Ahamout gevaarlijk met een afstandsschot, maar ook zijn poging zeilde rakelings langs de paal. Toen het eindsignaal naderde en beide ploegen wel genoegen leken te nemen met een puntendeling, zorgde een persoonlijke fout alsnog voor een winnaar. Het was aanvaller Noordam die goed mee terug verdedigde, maar de bal niet met genoeg vaart terugspeelde naar Haggerty. Invaller Tarik Basaiyd zag zijn kans schoon, was eerder bij de bal, ging langs de keeper en werkte de bal in het lege doel. Hij was zo goud waard voor de ploeg van Mitchell Haijen.

Domper!

Deze deksel op de neus viel uiteraard pijnlijk voor de Aalsmeerders. Door het onnodige verlies moet de ploeg voorlopig afhaken bij de twee titelkandidaten JOS/Watergraafsmeer en Kampong. Volgende week zal het proberen de draad weer op te pakken in Hoorn tegen Hollandia. DEM doet goede zaken en staat, na een belabberde start, inmiddels stevig in de middenmoot. Het zal tegen Victoria proberen de goede vorm door te zetten. Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het programma in de Vierde divisie

Verslag: Hicham Hamouda

Foto’s: Ton van Eenennaam

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)