Aalsmeer domineert alleen eerste helft
FC Aalsmeer leek lange tijd op weg naar een verdiende overwinning tegen SJC. Halverwege keek de thuisploeg tegen een comfortabele 2-0-voorsprong aan dankzij doelpunten van Vahle en Koster. De equipe van Erwin Tump toonde verzorgd spel en leek de Noordwijkers op afstand te houden.

SJC knokt zich terug
Na de rust kantelde het duel volledig. SJC kwam fel uit de kleedkamer en paste de tactiek aan. SJC toonde lef door overal op het veld één tegen één te spelen. Binnen tien minuten maakte de formatie van Marcel IJzendoorn de achterstand ongedaan: Hoogervorst scoorde de 2-1, gevolgd door Van Oosten voor de gelijkmaker en Pisas voor de 2-3.

Eindfase en impact op ranglijst
FC Aalsmeer probeerde nog terug te komen, maar SJC speelde de wedstrijd zakelijk uit. De overwinning betekent voor de Noordwijkers hun vierde zege op rij en een vliegende start van de derde periode. Aalsmeer zal zich net als koploper Purmersteijn vorige week even achter de oren krabben. Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het programma in de Vierde divisie
Foto’s: Ton van Eenennaam (kijk hier)
Het Amsterdamsche Voetbal Doelgericht