Ondanks concrete belangstelling van meerdere clubs, waaronder verenigingen uit hogere divisies, blijft Jack Honsbeek ook het komende seizoen verbonden aan Legmeervogels. Dat is de uitkomst van recente gesprekken tussen de trainer/coach en het clubbestuur.
Honsbeek staat sinds 2023 aan het roer bij Legmeervogels en kan terugkijken op een uiterst succesvolle periode. Met zijn selectie behaalde hij in korte tijd twee kampioenschappen, prestaties die de sportieve ambities en stabiliteit van de club onderstrepen. Die resultaten bleven niet onopgemerkt en leidden tot interesse van buitenaf. “Dat is wel mooi”, reageerde Honsbeek vanaf zijn vakantieadres. Toch kiest Honsbeek bewust voor continuïteit vice versa. “De samenwerking voelt goed en er staat een solide basis,” klinkt het vanuit Uithoorn. Honsbeek tekende in 2024 een overeenkomst voor twee jaar.
In het huidige seizoen komt Legmeervogels uit in de Eerste Klasse B. Met Honsbeek aan het roer hoopt de club zich verder te ontwikkelen en opnieuw een prominente rol te spelen binnen de competitie. Legmeervogels start de voorbereiding op zaterdag 3 januari. Op 10 januari oefent de selectie tegen LFC. Later in de maand januari wordt nog geoefend tegen FC Aalsmeer (O23) en Ouderkerk. Op zaterdag 17 januari wacht VELO op eigen veld bij de hervatting van de competitie. Kijk hier voor de stand.
Het Amsterdamsche Voetbal Doelgericht