Home / Algemeen / Indeling zaterdag teams 2013 / 2014

Indeling zaterdag teams 2013 / 2014

De KNVB heeft vandaag de indeling voor het seizoen 2013/2014 bekend gemaakt. Het speelschema zal echter pas op 12 juli worden gepubliceerd. Het Amsterdamsche Voetbal zal dan ook pas haar klassenpagina’s aanpassen. De indeling voor de zaterdag standaard teams, die de competitie op zaterdag 7 september beginnen, ziet er als volgt uit:

De vet gedrukte clubs komen uit onze regio

ZATERDAG HOOFDKLASSE A ZATERDAG 1A

1.

Ajax

1.

ARC

2.

Bennekom

2.

Almkerk

3.

DOVO

3.

Breukelen

4.

DVS’33

4.

CSW

5.

Huizen

5.

Eemdijk

6.

Montfoort

6.

LRC

7.

Odin’59

7.

Leerdam’55

8.

Quick Boys

8.

De Meern

9.

SDC Putten

9.

Nieuwland

10.

SDV Barneveld

10.

NIVo Sparta

11.

Sparta Nijkerk

11.

RODA’46

12.

Sportlus’46

12.

SVL

13.

RKAV Volendam

13.

VVZ’49

14.

VVA’71

14.

Zuidvogels

 

ZATERDAG 1B ZATERDAG 2A

1.

Aalsmeer

1.

AFC

2.

Alexandria’66

2.

AMVJ

3.

BVCB

3.

Beursbengels

4.

DSO

4.

BOL

5.

Forum Sport

5.

Castricum

6.

GHC

6.

DVVA

7.

Haaglandia

7.

EDO

8.

Noordorp

8.

EVC

9.

RCL

9.

HBOK

10.

Rijnvogels

10.

Marken

11.

Swift

11.

Monnickendam

12.

Voorschoten’97

12.

NFC

13.

WV-HEDW

13.

Zandvoort

14.

Zwaluwen’30

14.

ZOB

 

ZATERDAG 2B ZATERDAG 3A

1.

AH’78

1.

Alcmaria Victrix

2.

Argon

2.

Asonia

3.

Benschop

3.

Blauw Wit Wormerveer

4.

Delta Sports’95

4.

HCSC

5.

Geinoord Nieuwegein

5.

Hellas Sport

6.

JSV Nieuwegein

6.

Jong Hercules

7.

De Mernino’s

7.

Jong Holland

8.

Odysseus’91

8.

Kadoelen

9.

Renswoude

9.

Opperdoes

10.

RKAVIC

10.

OSV

11.

UVV

11.

Wieringermeer

12.

Valleivogels

12.

ZCFC

13.

Vliegdorp

13.

Zeemacht

14.

Woudenberg

14.

De Zouaveb

 

ZATERDAG 3B ZATERDAG 3C

1.

Amstelveen Heemraad

1.

Almere

2.

FC Amsterdam

2.

Altius

3.

Haarlem Kennemerland

3.

CJVV

4.

Ijmuiden

4.

Cobu Boys

5.

JOS Watergraafsmeer

5.

Eemboys

6.

Koninklijke HFC

6.

Eemnes

7.

Ouderkerk

7.

Hilversum

8.

Overbos

8.

Loosdrecht

9.

Real Sranang

9.

Posthoorn

10.

SCW

10.

TOV

11.

Sporting Martinus

11.

De Vecht

12.

Voorland

12.

VOP

13.

VVA/Spartaan

13.

Waterwijk

14.

VVC

14.

Weesp

 

ZATERDAG 4B ZATERDAG 4D

1.

De Blokkers

1.

AGB

2.

dvc Buiksloot

2.

Arsenal

3.

Dindua

3.

Blauw Wit Amsterdam

4.

Hollandia

4.

Buitenveldert

5.

HSV

5.

DCG

6.

KFC

6.

Diemen

7.

Nieuw West

7.

Hoofddorp

8.

Hercules Zaandam

8.

KDO

9.

TOB

9.

RAP

10.

Zaandijk

10.

RODA’23

11.

Zaanlandia

11.

SC De Eland

12.

Zilvermeeuwen

12.

Vlug en Vaardig

13.

 

13.

 

14.

 

14.

Zuidoost United

 

ZATERDAG 4E ZATERDAG 4F

1.

De Dijk

1.

Abcoude

2.

DRC

2.

Allen Weerbaar

3.

Fortius

3.

Buitenboys

4.

Geuzen Middenmeer

4.

BVV’31

5.

Legmeervogels

5.

BZC’13

6.

De Meer

6.

DOB

7.

Overamstel

7.

DOSC

8.

SDW

8.

Hees

9.

Sloterdijk

9.

Hertha

10.

TABA

10.

Muiderberg

11.

TOS-Actief

11.

NVC

12.

Wartburgia

12.

OSO

13.

Zeeburgia

13.

SEC

14.

ZRC Herenmarkt

14.

 
Send this to a friend