Home / Algemeen / Indeling zondagteams seizoen 2017/18

Indeling zondagteams seizoen 2017/18

De KNVB heeft de indeling bekend gemaakt voor het seizoen 2017/20178. Later vandaag worden de speelschema’s voor de Tweede Divisie, Derde Divisie en de Hoofdklasse bekend gemaakt. Het speelschema voor de eerste klasse en lager volgt op zaterdag 22 juli.



 

Eerste Klasse A (zondag)
1 AFC’34 8 Hillegom
2 AGB 9 Hoofddorp
3 Assendelft 10 JOS/Watergraafsmeer
4 DEM 11 LSVV
5 EDO 12 Legmeervogels
6 FC Uitgeest 13 Velsen
7 Fortuna Wormerveer 14 Zeeburgia

 

Tweede Klasse A (zondag)
1 Alkmaarsche Boys 8 SVW’27
2 DWS 9 Texel’94
3 De Foresters 10 VSV
4 HSV 11 West Frisia
5 KFC 12 Zaanlandia
6 Kolping Boys 13 Zilvermeeuwen
7 Spartanen 14 De Zouaven

 

Tweede Klasse B (zondag)
1 FC Abcoude 8 PVCV
2 DCG 9 SCH’44
3 Elinkwijk 10 Nieuw Utrecht
4 Hooglanderveen 11 SO Soest
5 Kampong 12 VVIJ
6 NVC 13 Vriendenschaar
7 PVC 14 FC Weesp

 

Tweede Klasse C (zondag) West 2
1 Alphen 8 Laakkwartier
2 DOSR 9 Pancratius
3 DSOV 10 RKDEO
4 Foreholte 11 ROAC
5 GDA 12 TAC’30
6 HVV 13 Teylingen
7 KDO 14 VUC

 

Derde Klasse B (zondag)
1 Beemster 8 KGB
2 De Blokkers 9 Purmerend
3 Dynamo 10 SEW
4 St George 11 Spirit’30
5 Grasshoppers 12 VVW
6 Hauwert’65 13 RKAV Volendam
7 Hercules Zaandam 14 Westfriezen

 

Derde Klasse C (zondag)
1 Alliance’22 8 Schoten
2 Bloemendaal 9 Spaarnwoude
3 Diemen 10 Sporting Martinus
4 De Kennemers 11 United/DAVO
5 Ouderkerk 12 VVH/Velserbroek
6 RODA’23 13 Wijk aan Zee
7 SDZ 14 ZSGOWMS

 

Derde Klasse D (zondag)
1 Quick 1890 8 Saestum
2 APWC 9 Sporting’70
3 AS’80 10 VVZA
4 FC Jeugd 11 Vreeswijk
5 MSV’19 12 Wasmeer
6 Nederhorst 13 Waterwijk
7 Roda’46 14 Zwaluwen Utrecht ‘11

 

Derde Klasse A (zondag) West 2
1 ASC 8 Van Nispen
2 Altior 9 RKDES
3 Bernardus 10 Rijnland
4 DIOS 11 SJZ
5 FC Aalsmeer 12 Stompwijk
6 Kickers’69 13 WVC
7 Nicolaas Boys 14 Warmunda

 

Vierde Klasse E (zondag)
1 BSM 7 NFC
2 DIO 8 Onze Gezellen
3 DSK 9 RCH
4 DSS 10 Terrasvogels
5 HBC 11 Waterloo
6 MMO 12 Zwanenburg

 

Vierde Klasse F (zondag)
1 AC Amsterdam 7 De Meteoor
2 Arsenal 8 Nieuw West United
3 Buitenveldert 9 OSC
4 Germaan/De Eland 10 Swift
5 IVV 11 TABA
6 De Meer 12 VVA/Spartaan

 

Vierde Klasse G (zondag)
1 ASV’65 7 Forza Almere
2 Achterveld 8 Geuzen Middenmeer
3 Allen Weerbaar 9 ’s Graveland
4 Amsvorde 10 Real Sranang
5 Ankaraspor 11 Sporting Almere
6 Fortius 12 TOG

 

Vijfde Klasse B (zondag)
1 St Adelbert 8 Graftdijk
2 Berkhout 9 Jisp
3 Buiksloot 10 SDW
4 DEVO’58 11 SSV
5 DRC 12 Sloterdijk
6 Eendracht’82 13 Sporting S
7 De Flamingo’s ‘64 14 WBSV

 

Vijfde Klasse C (zondag)
1 Badhoevedorp 8 HYS
2 CTO’70 9 JSV Nieuwegein
3 FIT 10 Kismet
4 Geel Wit 11 KVVA
5 Geinburgia 12 Nautilus
6 Heemstede 13 Nieuw Sloten
7 HVC 14 WVHEDW

Reacties op dit artikel

Geef een reactie

De Nieuwsbrief
Meer Voetbal
Weten wat er speelt in het amsterdamsche voetbal? Ontvang het laatste voetbalnieuws.
bevestigen
close-link

Send this to a friend