fbpx
Home / Algemeen / Indelingen zaterdagteams 2016/2017

Indelingen zaterdagteams 2016/2017

De KNVB heeft de indeling bekend gemaakt voor het seizoen 2016/2017. Morgen (zaterdag 2 juli) worden de speelschema’s voor de Tweede Divisie, Derde Divisie en de Hoofdklasse bekend gemaakt Het speelschema voor de eerste klasse en lager volgt op vrijdag 15 juli.

 

TWEEDE DIVISIE
1 AFC 10 Katwijk
2 Barendrecht 11 Koninklijke HFC
3 Excelsior Maassluis 12 Kozakken Boys
4 GVVV 13 FC Lienden
5 HHC Hardenberg 14 Spakenburg
6 Jong AZ 15 TEC
7 Jong Sparta Rotterdam 16 De Treffers
8 Jong FC Twente 17 UNA
9 Jong Vitesse 18 VVSB

 

DERDE DIVISIE (zaterdag)
1 ASWH 10 FC Lisse
2 Capelle 11 Odin’59
3 DVS’33 12 ONS Boso Sneek
4 Harkemase Boys 13 Quick Boys
5 Huizen 14 Rijnsburgse Boys
6 IJsselmeervogels 15 Rijnvogels
7 Jong Almere City 16 Scheveningen
8 Jong FC Groningen 17 SteDoCO
9 Jong FC Volendam 18 VVOG

 

Hoofdklasse A (zaterdag)
1 Achilles Veen 9 Noordwijk
2 Ajax 10 RVVH
3 Argon 11 Sliedrecht
4 FC Breukelen 12 Smitshoek
5 DFS 13 Spijkenisse
6 Haaglandia 14 Swift
7 Hoek 15 Ter Leede
8 Jodan Boys 16 Zwaluwen

 

Eerste Klasse A (zaterdag)
1 AFC 8 Roda’46
2 DTS Ede 9 SVL
3 FC Aalsmeer 10 RKAV Volendam
4 Geinoord 11 VVZ’49
5 JSV Nieuwegein 12 Woudenberg
6 De Merino’s 13 Zuidvogels
7 Montfoort 14 Zwaluwen’30

 

Tweede Klasse A (zaterdag)
1 BOL 8 Jong Holland
2 Buitenveldert 9 Marken
3 DVVA 10 Opperdoes
4 EDO 11 OSV
5 EVC 12 Overbos
6 HBOK 13 WV-HEDW
7 Hellas Sport 14 ZOB

 

Tweede Klasse B (zaterdag)
1 FC Almere 8 DHSC
2 Amstelveen 9 Loosdrecht
3 AMVJ 10 De Meern
4 Be Fair 11 Nieuwland
5 De Bilt 12 NiTA
6 CJVV 13 TAVV
7 CSW 14 Veensche Boys

 

Derde Klasse A (zaterdag)
1 Castricum 8 OFC
2 DCG 9 PSZ
3 DZS 10 Reiger Boys
4 Germaan/De Eland 11 Sporting Andijk
5 HCSC 12 ZCFC
6 Kadoelen 13 Zeemacht
7 Monnickendam 14 ZSGOWMS

 

Derde Klasse B (zaterdag)
1 Arsenal 8 VEW
2 Blauw-Wit Beursbengels 9 VSV
3 Hoofddorp 10 VVA/Spartaan
4 IJmuiden 11 VVC
5 Koninklijke HFC 12 Zandvoort
6 SCW 13 Kagia (ipv Zevenhoven)
7 UNO 14

 

Derde Klasse C (zaterdag)
1 AH’78 8 Real Sranang
2 Altius 9 RKAVIC
3 FC Hilversum 10 Robin Hood
4 JOS/Watergraafsmeer 11 De Vecht
5 Kockengen 12 Victoria
6 OSM’75 13 Wartburgia
7 Ouderkerk 14 Zeeburgia

 

Derde Klasse B (zaterdag) Oost
1 BAS 8 Stroe
2 Batavia ‘90 9 Terschuurse Boys
3 Buitenboys 10 TOV
4 EFC ‘58 11 VOP
5 Hoevelaken 12 Waterwijk
6 FC Horst 13 Zeewolde
7 Rood-Wit ‘58 14 Zwart Wit ‘63

 

Vierde Klasse B (zaterdag)
1 AC Amsterdam 8 Portugal Amsterdam
2 Buiksloot 9 RCZ
3 DWS 10 Sloterdijk
4 Hercules Zaandam 11 TOB
5 KFC 12 Vlug & Vaardig
6 De Meteoor 13 Westzaan
7 Parkstad 14 Zaanlandia

 

Vierde Klasse C (zaterdag)
1 CTO’70 7 De Meer
2 Diemen 8 Overamstel
3 De Dijk 9 TABA
4 FC Amsterdam 10 TOG
5 Fortius 11 Tos Actief
6 Geuzen Middenmeer 12 Zuidoost United

 

Vierde Klasse E (zaterdag)
1 BFC 7 Pancratius
2 BVV’31 8 RAP
3 Eemnes 9 RODA’23
4 FC Amsterdamse Bos 10 Sporting Martinus
5 Muiderberg 11 Wasmeer
6 NVC 12 FC Weesp
Send this to a friend