Home / Algemeen / Indelingen zaterdagteams seizoen 2017/2018

Indelingen zaterdagteams seizoen 2017/2018

De KNVB heeft de indeling bekend gemaakt voor het seizoen 2017/20178.Later vandaag worden de speelschema’s voor de Tweede Divisie, Derde Divisie en de Hoofdklasse bekend gemaakt Het speelschema voor de eerste klasse en lager volgt op zaterdag 22 juli.



 

Eerste Klasse A (zaterdag)
1 ARC 8 Te Werve
2 CSW 9 Vitesse Delft
3 FC Aalsmeer 10 RKAV Volendam
4 FC Breukelen 11 Westlandia
5 Forum Sport 12 WV-HEDW
6 Marken 13 Xerxes DSB
7 Sportlust’46 14 Zwaluwen’30

 

Tweede Klasse A (zaterdag)
1 Amstelveen 8 DVVA
2 AMVJ 9 EDO
3 Arsenal 10 HBOK
4 Blauw Wit Beursbengels 11 Jong Holland
5 BOL 12 Monnickendam
6 Buitenveldert 13 OSV
7 Castricum 14 ZOB

 

Tweede Klasse B (zaterdag)
1 FC Almere 8 Loosdrecht
2 De Bilt 9 De Meern
3 CDW 10 Odysseus’91
4 CJVV 11 Roda’46
5 Geinoord 12 TOV
6 IJFC 13 Victoria
7 JSV Nieuwegein 14 VVZ’49

 

Derde Klasse A (zaterdag)
1 Alcmaria Victrix 8 Kadoelen
2 Buiksloot 9 OFC
3 DEM 10 Opperdoes
4 DZS 11 PSZ
5 EVC 12 Reiger Boys
6 HCSC 13 Sporting Andijk
7 Hellas Sport 14 ZCFC

 

Derde Klasse B (zaterdag)
1 DCG 8 United/Davo
2 IJmuiden 9 VEW
3 Overbos 10 VSV
4 Pancratius 11 VVA/Spartaan
5 Robinhood 12 VVC
6 SCW 13 Zandvoort
7 Stormvogels 14 ZSGOWMS

 

Derde Klasse C (zaterdag)
1 AH’78 8 De Meer
2 Altius 9 Nieuwland
3 BFC 10 NITA
4 Buitenboys 11 Olympia’25
5 Cobu Boys 12 De Vecht
6 Hilversum 13 Wartburgia
7 JOS/Watergraafsmeer 14 Waterwijk

 

Vierde Klasse A (zaterdag)
1 AFC’34 8 Kwadijk
2 Blauw Wit (W) 9 Purmersteijn
3 Dindua 10 Saenden
4 Flamingo’s 64 11 Sporting Krommenie
5 Fortuna Wormerveer 12 SRC
6 Hollandia 13 Wieringermeer
7 Kleine Sluis 14

 

 

Vierde Klasse B (zaterdag)
1 Alliance’22 8 HYS
2 Bloemendaal 9 Jong Hercules
3 DSK 10 Kennemers
4 Geel Wit 11 Kon. HFC
5 Haarlem Kennemerland 12 SVIJ
6 HBC 13 UNO
7 Hoofddorp 14 Velsenoord

 

 

Vierde Klasse C (zaterdag)
1 AC Amsterdam 8 RCZ
2 De Dijk 9 Sloterdijk
3 DWS 10 TOB
4 Hercules Zaandam 11 Westzaan
5 KFC 12 Zaandijk
6 Meteoor 13 Zaanlandia
7 Parkstad 14

 

Vierde Klasse D (zaterdag)
1 AGB 8 RKAVIC
2 CTO’70 9 RODA ’23
3 FC Amsterdam 10 Sporting Martinus
4 Hertha 11 TABA
5 Ouderkerk 12 Vlug & Vaardig
6 Portugal A’dam 13 Zuidoost United
7 RAP 14

 



 

Vierde Klasse E (zaterdag)
1 AS’80 8 NVC
2 BVV’31 9 Overamstel
3 Diemen 10 Real Sranang
4 Fortius 11 TOG
5 Geuzen Middenmeer 12 FC Weesp
6 ‘t Gooi 13 Zeeburgia
7 Laren’99 14

 

Reacties op dit artikel

Geef een reactie

De Nieuwsbrief
Meer Voetbal
Weten wat er speelt in het amsterdamsche voetbal? Ontvang het laatste voetbalnieuws.
bevestigen
close-link

Send this to a friend