Home / Algemeen / Indelingen zondagteams 2016/2017

Indelingen zondagteams 2016/2017

De KNVB heeft de indeling bekend gemaakt voor het seizoen 2016/2017. Morgen (zaterdag 2 juli) worden de speelschema’s voor de Tweede Divisie, Derde Divisie en de Hoofdklasse bekend gemaakt Het speelschema voor de eerste klasse en lager volgt op vrijdag 15 juli.

 

TWEEDE DIVISIE
1 AFC 10 Katwijk
2 Barendrecht 11 Koninklijke HFC
3 Excelsior Maassluis 12 Kozakken Boys
4 GVVV 13 FC Lienden
5 HHC Hardenberg 14 Spakenburg
6 Jong AZ 15 TEC
7 Jong Sparta Rotterdam 16 De Treffers
8 Jong FC Twente 17 UNA
9 Jong Vitesse 18 VVSB

 

DERDE DIVISIE (zondag)
1 Be Quick 1887 10 Jong De Graafschap
2 De Dijk 11 Juliana’31
3 Dongen 12 JVC Cuijk
4 EVV 13 Magreb’90
5 HBS 14 OFC
6 Hercules 15 OJC Rosmalen
7 HSC’21 16 Quick’20
8 Jong Achilles’29 17 UDI’19
9 Jong Brabant United 18 Westlandia

 

Hoofdklasse A (zondag)
1 ADO ’20 9 De Meern
2 Alverna 10 MSC
3 Bataven 11 RKHVV
4 Dieze West 12 SDO
5 Heerenveen 13 Silvolde
6 Hollandia 14 SJC
7 Hoogland 15 SWZ Boso Sneek
8 JOS/Watergraafsmeer 16 Woezik

 

Eerste Klasse A (zondag)
1 AFC ’34 8 Legmeervogels
2 Assendelft 9 Purmersteijn
3 DEM 10 Nieuw Utrecht
4 EDO 11 SO Soest
5 Elinkwijk 12 VSV
6 Fortuna Wormerveer 13 Velsen
7 Hillegom 14 Zeeburgia

 

Tweede Klasse B (zondag)
1 AGB 8 NVC
2 Abcoude 9 Pancratius
3 DCG 10 Quick 1890
4 DSOV 11 SCH’44
5 Hoofddorp 12 United/DAVO
6 Hooglanderveen 13 VVIJ
7 Kampong 14 ZSGOWMS

 

Derde Klasse B (zondag)
1 Beemster 8 De Rijp
2 DTS 9 SVW ‘27
3 HSV 10 Vitesse ‘22
4 Hercules Zaandam 11 RKAV Volendam
5 Limmen 12 WSV ‘30
6 Meervogels ‘31 13 Wijk aan Zee
7 OSV 14 Zeevogels

 

Derde Klasse C (zondag)
1 Arsenal 8 Ouderkerk
2 Bloemendaal 9 RODA’23
3 DWS 10 Schoten
4 Diemen 11 Sporting Martinus
5 Fortius 12 VVA/Spartaan
6 Laren ‘99 13 VVH Velserbroek
7 Olympia Haarlem 14 FC Weesp

 

Derde Klasse A (zondag) West 2
1 ASC 8 Van Nipsen
2 Alphen 9 Rijnland
3 FC Aalsmeer 10 SJZ
4 KDO 11 Stompwijk
5 Kickers’69 12 Voorschoten ‘97
6 MMO 13 WVC
7 Nicolaas Boys 14 Warmunda

 

Vierde Klasse D (zondag)
1 Alliance ‘22 8 Onze Gezellen
2 BSM 9 RCH
3 DIO 10 Spaarnwoude
4 DSK 11 Terrasvogels
5 DSS 12 Vogelenzang
6 HBC 13 Waterloo
7 NFC 14 Zwanenburg

 

Vierde Klasse E (zondag)
1 Buiksloot 8 Nieuw West United
2 Buitenveldert 9 Purmerend
3 DRC 10 RCZ
4 Germaan/De Eland 11 SDZ
5 IVV 12 Swift
6 Ilpendam 13 De Wherevogels
7 Meteoor 14 Zaandijk

 

Vierde Klasse F (zondag)
1 AS ‘80 8 De Meer
2 ASV ‘65 9 Nederhorst
3 Allen Weerbaar 10 Real Sranang
4 Ankaraspor 11 Sporting Almere
5 Baarn 12 TABA
6 Geuzen Middenmeer 13 TOG
7 ’s Graveland 14 Waterwijk

 

Vierde Klasse A (zondag) West 2
1 Altior 8 Leidse Boys
2 ASW 9 Moordrecht
3 Bernardus 10 RKDES
4 Delfia 11 Roodenburg
5 DIOS 12 SVH
6 Floreant 13 Taurus
7 GOL Sport 14 VEP

 

Vijfde Klasse C (zondag)
1 AC Amsterdam 8 Nautilus
2 Badhoevedorp 9 Nieuw Sloten
3 DEVO’58 10 OSC
4 Eendracht ’82 11 Portugal Amsterdam
5 Geel Wit 12 RAP
6 HYS 13 Sloterdijk
7 Heemstede 14 ZTS

 

Vijfde Klasse D (zondag)
1 CTO’70 8 JSV Nieuwegein
2 Domstad Majella 9 KVVA
3 FIT 10 Kismet
4 Forza Almere 11 SVF
5 Geinburgia 12 VVU Ardahanspor
6 ’t Goy 13 WV-HEDW
7 HVC 14

 

Send this to a friend