Jack de Gier en sv Diemen langer met elkaar in zee

SV Diemen heeft de samenwerking met hoofdtrainer Jack de Gier verlengd tot 2028. De club is tevreden over de huidige samenwerking en kijkt uit naar de komende seizoenen.

Sv Diemen is trots te melden dat de samenwerking met Jack de Gier met drie jaar is verlengd. Vanuit zijn bedrijf DGoal Group blijft Jack ook de komende jaren verantwoordelijk voor het technisch beleid binnen de club.

Voorzitter Henk van der Weele: “Jack heeft het afgelopen seizoen laten zien dat hij niet alleen oog heeft voor het sportieve, maar ook voor het neerzetten van een sterke organisatie. We hebben samen flinke stappen gezet in het versterken van onze voetbalstructuur en we zijn blij dat we deze koers de komende jaren kunnen voortzetten.”

Sinds zijn komst in 2024 heeft Jack gewerkt aan het verbeteren van de jeugdopleiding, het bevorderen van de doorstroming naar de selectie en het professionaliseren van het technische beleid. Deze inspanningen hebben geleid tot sportieve groei en een hechtere organisatie.

Jack de Gier: ,,Ik voel me thuis bij sv Diemen. Het is een ambitieuze club met veel potentie en betrokken mensen. De afgelopen periode hebben we mooie stappen gezet en ik kijk ernaar uit om samen verder te bouwen aan de toekomst.”

Met deze verlenging zet sv Diemen een belangrijke stap in het bestendigen van de ingezette ontwikkeling en het waarborgen van continuïteit in het technisch beleid. Sv Diemen komt uit in de Zaterdag Vierde klasse C.

Bron: sv Diemen

Foto: Koopmans en Koopmans

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)