De kogel is door de kerk. Ricky Kumar is ook na dit seizoen trainer-coach bij DWS. De trainer heeft zijn contract met twee seizoenen verlengd.
Afgelopen zomer streek de voormalig trainer-coach van AMVJ neer in Amsterdam. Na zeven ‘gigantische jaren’ in Amstelveen was het tijd om te verkassen. Inmiddels is DWS koploper in de Derde klasse B, waar het zaterdag Buitenveldert op een 4-1 nederlaag trakteerde.
Kumar koos voor DWS vanwege de ambitie, zo liet hij in mei van dit jaar weten. Daarin is nog niets gewijzigd, met een contractverlenging als gevolg. ,,Iedereen binnen DWS wil met de club omhoog. De oude glorie tijden herbeleven. De club heeft immers een rijke historie. Ik ben dan ook gevallen voor het verhaal van DWS. “Er is veel betrokkenheid binnen de vereniging, ook dat spreekt me aan.”
Het Amsterdamsche Voetbal Doelgericht