Het bestuur van de tweedeklasser d.v.c. Buiksloot heeft het contract van hoofdtrainer Leeroy Echteld met één jaar verlengt. Naast het hoofdtrainerschap is Echteld ook aangesteld als Hoofd jeugdopleidingen van de club uit Amsterdam Noord. Na een zwakke start van het seizoen heeft d.v.c. Buiksloot een grote inhaalslag geslagen en dat is bij het bestuur niet onopgemerkt gebleven.
Na vorig seizoen het stokje halverwege overgenomen te hebben van Peter de Graaf is Echteld nu met zijn tweede seizoen bij d.v.c. Buiksloot bezig. Aan dit seizoen wordt nu een extra seizoen vastgeplakt. Echteld: “Ik ben er erg blij mee dat het bestuur zoveel vertrouwen in mij heeft. We draaien nu ook goed in de competitie. We staan naar mijn mening wel te laag op de ranglijst door een slechte seizoenstart.” De plek op de ranglijst is voor het bestuur echter geen probleem. Ze hebben er veel vertrouwen in dat Echteld volgend jaar weer een prominente rol gaat spelen in de tweede klasse.
Dit seizoen begon de ploeg van Echteld zwak aan de competitie. Na onder meer een gelijk spel tegen VVZA en de beladen wedstrijd tegen FC Abcoude verloor de ploeg veel punten in de eerste periode. Na deze vervelende start heeft Echteld zijn jongens weer op kunnen peppen en weten ze nu veel wedstrijden te winnen. Met een zesde plaats en maar één punt achterstand op de nummer vier Nieuw Utrecht is nacompetitie nog binnen handbereik.
Met volgend seizoen is Echteld nog niet helemaal bezig. Echteld: “Ik weet nog niet precies over welke spelers ik volgend seizoen kan beschikken. Dat gaat er heel erg van af hangen of we in de tweede klasse blijven of dat we via de nacompetitie nog promoveren. Mochten we in de tweede klasse blijven dan gaan we kijken of we spelers er bij gaan halen of meer onze eigen jeugd door laten stromen.” Nu Echteld vanaf volgend seizoen Hoofd jeugdopleidingen is bij d.v.c. Buiksloot wil hij wel dat de jeugd uiteindelijk doorstroomt naar het eerste elftal. Echteld: “De jeugd moet nog even goed neergezet worden, maar het uiteindelijke doel is natuurlijk wel dat de spelers uit de jeugd doorstromen naar één.”
In het contract van Echteld is wel een speciale clausule opgenomen. Mocht er zich een betaalde voetbal organisatie melden bij Echteld dan kan hij direct naar die BVO overstappen. Maar voor nu is hij ook volgend seizoen trainer van d.v.c. Buiksloot.