Foto: Jos Spitteler

Legmeervogels en VELO delen de punten na doelpuntrijke wedstrijd

Jack Honsbeek: ‘Het was dramatisch’

Legmeervogels heeft zaterdagmiddag een punt overgehouden aan een enerverend duel met VELO. In een wedstrijd vol wisselende fases en defensieve fouten eindigde het treffen in 3-3.

De ploeg uit Uithoorn begon slecht aan de wedstrijd en keek al na één minuut tegen een achterstand aan. VELO startte fel en had in de openingsfase duidelijk het overwicht. “VELO had een totaal andere beleving dan ons,” analyseerde trainer Jack Honsbeek na afloop. “Dat beeld bleef eigenlijk de hele wedstrijd zo.”

Halverwege de eerste helft kwam Legmeervogels langszij. Chris Zaïde tekende voor de 1-1, waarna Legmeervogels beter in het spel kwamen en meer druk zetten op de tegenstander. Die fase werd beloond toen Dion Reuvekamp vanaf de strafschopstip de 2-1 binnenschoot.

Lang kon Legmeervogels echter niet genieten van de voorsprong. Door slordig verdedigen wist VELO nog voor rust opnieuw toe te slaan. Rens de Vries maakte de 2-2. Kort voor de pauze bracht Raymond Mensa Legmeervogels opnieuw op voorsprong met een fraai schot in de bovenhoek: 3-2.

In de tweede helft gebeurde beduidend minder. Beide ploegen waren spaarzaam met kansen, al bleef de wedstrijd spannend. Legmeervogels maar kwam in meerdere fases tekort, Honsbeek waarschuwde daarvoor al in de rust toen hij vond dat zijn ploeg geluk had gehad in de eerste helft. Toch viel de gelijkmaker alsnog, waardoor het scorebord 3-3 aangaf.

Arbiter Westland trok één keer rood waardoor VELO het duel met tien man. Gino Ninaber moest voortijdig de kleedkamers opzoeken.

“Als we een 3-tegen-2-situatie beter uitspelen, beslissen we de wedstrijd,” aldus Honsbeek. “Gezien het verloop mogen we uiteindelijk blij zijn met een punt, het was een dramatische wedstrijd.” Kijk hier voor alle uitslagen in 1B

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
Bezoek ook de clubpagina(s)