De bekerfinale van West 1 tussen zaterdag eersteklasser Huizen en zondag Hoofdklasser Fortuna Wormerveer wordt komende zaterdag (8 juli) gespeeld op het veld van Legmeervogels. De aftrap is om 14:30 uur in Uithoorn.
Na drie jaar op rij (achtereenvolgens Swift, Purmersteijn en Ajax) zit er dit seizoen geen regioclub in de finale. Onderweg naar de eindstrijd werden bijvoorbeeld JOS/Watergraafsmeer en titelverdediger SDO uit de beker geknikkerd door Huizen. Fortuna Wormerveer schakelde onder andere Purmersteijn (zaterdag) uit.
Beide ploegen hebben zich alvast verzekerd van een ticket voor de landelijke KNVB Beker, net als SDO en Zuidvogels. Voor Huizen kan dit de tweede keer in de clubgeschiedenis worden dat het de districtsbeker wint. De eerste keer was in 2001 in het district Midden. Fortuna Wormerveer won deze prijs onder de huidige fusienaam nog niet, wel als voorloper QSC (1964).