Diemen werd onder leiding van Leroy Kroese winterkampioen

Legmeervogels puntenloos terug uit Alphen aan Den Rijn. Buitenboys onderuit in Lunteren. DWS op schot. Beschamende nederlaag OSV. Dit is het overzicht van het zaterdagvoetbal

Alle competities, inclusief uitslagen, stand en programmering, zijn wekelijks op onze website up to date waarin veel Amsterdamse en regioploegen zijn vertegenwoordigd. Kijk via de link voor alle uitslagen in de tweede divisie en voor de vierde divisie.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in 1A. De wedstrijdverslagen van WV-HEDW, ZOB en HBOK zijn elders op de website te vinden.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in 1B.  In de zaterdag eerste klasse B troffen Alphense Boys en Legmeervogels elkaar in een duel dat lange tijd volledig in balans was. In de eerste helft gaf Legmeervogels goed antwoord op het spel van de thuisploeg en kwam het, zonder overdrijven, tot drie serieuze kansen. Alphense Boys werd slechts sporadisch gevaarlijk rond de zestien meter bij Legmeervogels. Met een 0-0 ruststand was dat beeld ook logisch.

Na de pauze bleef het duel aanvankelijk gelijkwaardig, maar bij de openingstreffer van Alphense Boys oogden de bezoekers uit Uithoorn minder scherp. De ervaren ploeg uit Alphen nam vervolgens het initiatief en liep uiteindelijk uit naar 3-0, een stand die volgens Legmeervogels-trainer Jack Honsbeek geflatteerd aandoet. “We kregen absoluut niet het gevoel dat we weggespeeld zijn. Integendeel: we hadden het idee dat we een resultaat konden halen,” aldus de coach die al twee keer wist te promoveren met Legmeervogels.

Toch erkent Honsbeek dat zijn ploeg de drie punten en vooral de drie doelpunten ‘veel te makkelijk’ heeft weggegeven. Met 17 verzamelde punten kijkt Legmeervogels ondanks de nederlaag terug op een sterk eerste seizoens-deel. Na de bekerwedstrijd “die gaan we vol energie spelen”, zo belooft Honsbeek, volgt de winterstop en besluit: “Ik ben trots op mijn team. Zaterdagmiddag hebben we geweldig gespeeld.”

Kijk hier voor de uitslagen, stand en het komende programma in zaterdag 2A. Het puntloze Arsenal zal onder de kerstboom menig wens moeten gaan uitspreken, want de berg die beklommen moet worden om directe degradatie te ontlopen is wel heel erg hoog. Het verschil met de concurrenten is respectievelijk 6, 8 en 10 punten. In de laatste wedstrijd van het jaar werd het 2-0 voor VSV dat een plaatsje stijgt.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 2G. Zaterdagmiddag vertrok Buitenboys naar Lunteren in de hoop de scherpte van de laatste weken door te trekken, maar de wedstrijd mondde uit in een zure 3-1 nederlaag. Vanaf het begin kwam Buitenboys er niet aan; Lunteren kreeg te veel ruimte en wist die keihard af te straffen. De achterhoede van de Almeerse formatie werd meerdere malen verrast, wat resulteerde in drie tegendoelpunten; Max degenaar, Wout Jan van der Kleur en Thimo Vink velden het vonnis. Ondanks momenten waarin Buitenboys probeerde het duel om te draaien, slaagden de bezoekers er slechts één keer in om de spanning terug te brengen, door een eigen doelpunt, maar bleef een echte opmars uit.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 3A.FC Castricum is koploper en dat is de volgende tegenstander van FC Aalsmeer in de tweede ronde van de districtsbeker. Dinsdag 9 december 2025 (20.15 uur): FC Aalsmeer – FC Castricum.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 3B. Buitenveldert is koploper FC Breukelen tot op twee punten genaderd. Real Sranang lijkt de weg even helemaal kwijt. Ook RKAVIC is niet in goede doen dit seizoen. Een nieuwe nederlaag betekent dat 2025 wordt afgesloten als lantaarndrager in de poule. DWS is op schot: het werd maar liefst 6-1 tegen OFC voor de ploeg van Ricky Kumar.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 4A. OSV leed een beschamende 1-16(!) nederlaag tegen Blauw Wit (W). Danilo Blom kreeg rood en met tien tegen elf was er blijkbaar geen houden aan. Kay Bruinendael trof zes keer doel.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 4B. Zwanenburg gaat als koploper de winterstop in, gevolgd door Urban Talent. Verder was AMVJ goed op schot tegen Vlug en Vaardig (7-0).

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 4B (west 2). KDO won met 4-0 van Linschoten. De aansluiting met de brede subtop is weer helemaal daar.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 4C. DTA Fortius gaf Nederhorst met 3-0 het nakijken. Diemen won ruim van GeuzenMiddenmeer is blijft ongeslagen koploper. FC Almere, de ploeg van Richard Pel, kreeg een flinke draai om de oren: 8-1.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 5A. De achtervolgers op Volewijckers blijven op het vinkentouw zitten. De Blokkers heeft één punt in mindering gekregen van de KNVB.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 5B.

Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 5C. SV Overbos is de koppositie kwijtgeraakt. Het 4-4 gelijke spel tegen ZSGOWMS deed de Hoofddorpse ploeg de das om. Kadoelen stijgt naar plaats 5.

Kijk hier voor alle uitsslagen, de stand en het komende programma in zaterdag 5D. Ook FC Weesp is winterkampioen geworden door een krappe zege op FC Amsterdam. CTO’70 ging ruim langs SV De Vecht.

Steun jij al het Amsterdamsche Voetbal? Word onze vriend! Of heb je een tip voor de redactie? info@hetamsterdamschevoetbal.nl