Middelbeek: “ Amateurvoetbal is lastig voorspellen”

Afgelopen twee weken was er niemand die alle zes de wedstrijden in de poule van Het Amsterdamsche Voetbal juist had voorspelt. Ook de trainers Logchies en Kuijper voorspelden er maar vier en twee goed. Deze week is het de beurt aan Sander Middelbeek, trainer van JOS Watergraafsmeer. De jackpot staat inmiddels op 200 euro.

Middelbeek: “ Het verbaast mij niet dat de jackpot nog niet is gevallen. Het is gewoon erg en moeilijk en er is altijd wel een verrassing.  Ook had ook niet verwacht dat OFC met 3-0 van De Meern zou verliezen vorige week of dat Zeeburgia 3-3 speelt tegen Uitgeest. Of neem Ajax afgelopen woensdag tegen Barcelona. Had jij veracht dat het na zo’n eerste helft nog 4-0 zou worden. Nee voetballen is lastig te voorspellen.”

Aanstaande zondag neemt JOS Watergraafsmeer het op tegen medekoploper De Meern. Middelbeek: “Natuurlijk voorspel ik dat wij winnen maar makkelijk zal het zeker niet worden. De Meern is een  titelkandidaat voor mij. Een stugge en degelijke ploeg. Ze spelen zoals hun trainer (Marinus Dijkhuizen, red.) dat graag wil. Niet echt om het publiek te vermaken dus. Wij willen aanvallend spelen en domineren. Zij zullen vooral van uit een gesloten verdediging spelen.”

Middelbeek is de derde trainer die zijn voorspelling geeft in de HAV Poule. “ Als ik er maar een goed heb dan ben ik al blij”. Denk jij het beter te weten dan de trainer van JOS Watergraafsmeer schrijf je dan hier in en doe gratis mee.

Middelbeek

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!