Home / Algemeen / Nog acht dagen: De Transfermarkt deel 14

Nog acht dagen: De Transfermarkt deel 14

Nog iets meer dan een week en dan sluit de overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers. Het Amsterdamsche Voetbal zet al maanden alle komende en gaande spelers voor u op een rij. Nu de ‘deadline’ nadert nemen de ’transfers’ in sneltrein vaart toe. Wij zullen onze ‘Transfermarkt” in deze fase meerdere keren per week publiceren.

 

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
07/06 Daniel Zuiverloon OFC Velsen
07/06 Daryl Gerritsen Abcoude AFC (zat)
06/06 Steven Mauw Overamstel Sloterdijk (zon)
06/06 Remco Gijzen M.O.C.’17 Sloterdijk (zon)
06/06 Dave Smit Geinburgia Sloterdijk (zon)
06/06 Joost Jenneskens SDZ Sloterdijk (zon)
06/06 Willem Trok SDZ Sloterdijk (zon)
06/06 Hamid Ayachi RKAVIC Sloterdijk (zon)
06/06 Bart Paddenburg Meteoor Sloterdijk (zon)
06/06 Dennon van Rossum JOS Watergraafsmeer Pancratius (zat)
06/06 Wim Ostendorf AFC Pancratius (zat)
06/06 Wouter Kloes HBOK Pancratius (zat)
06/06 Walter Jaspers JOS Watergraafsmeer Pancratius (zat)
06/06 Mitchell van de Geugte Buitenveldert (zat) Pancratius (zat)
05/06 Gino Pique Zeeburgia FC Aalsmeer
05/06 Ephraim Adriaansz AFC 2 (zon) FC Aalsmeer
05/06 Sander Aznar Martinez WVHEDW FC Aalsmeer
05/06 Ruben Gerth AFC (zon 2) FC Almere
05/06 Gian Muntslag NSC Nijkerk FC Almere
03/06 Mitchell Theuns AFC (zon) Rijnvogels
03/06 Atam Koroglu Katwijk OFC
03/06 Hassan Aanzi Magreb’90 OFC
02/06 Tobias Wenk NFC RKAVIC
02/06 Mitchell Faerber AFC (zat) Almere City
01/06 Rosco Cyrus Arsenal FC Hilversum
01/06 Glenn Holster OSV (zat) FC Hilversum
01/06 Mariano Olf Real Sranang SDZ
01/06 Evert van de Linde VVA/Spartaan SDZ
01/06 Mike de Blieck Almere SDZ
31/05 Kevin Coenraad Zeeburgia AGB
31/05 Bakary Jobe Buiksloot AGB
31/05 Fernando Pique Argon FC Aalsmeer
31/05 Lilinho Martins Legmeervogels 2 FC Aalsmeer
30/05 Nabil el Gourari Ijsselmeervogels De Dijk
28/05 Nick Vos De Germaan Buiksloot (zat)
28/05 Khalil el Maghnaoui Buiksloot (zon) Buiksloot (zat)
26/05 Michael Mensah JOS Watergraafsmeer Breukelen
26/05 Quincy Molly Diemen AGB
26/05 Mitchell de Vries Diemen AGB
26/05 Paul Kalapnatsing NVC Waterwijk (zat)
26/05 Donavan Weide Zuidvogels Waterwijk (zat)
26/05 Miquel Welles Dronten Waterwijk (zat)
26/05 Ricardo Riebel NVC Waterwijk (zat)
26/05 Kevin Ojers Eemdijk Waterwijk (zat)
26/05 Jan Hessing FC Almere Waterwijk (zat)
26/05 Jeffrey Coersen FC Almere Waterwijk (zat)
25/05 Jordi van Gelderen KTP (Finland) AFC (zon)
24/05 Mo Attaibi Geen club DCG
24/05 Mohamed Madmar Nieuw Utrecht DCG
24/05 Randall Verweij Nieuw Utrecht Zeeburgia
24/05 Lesley Vlieger Zuidvogels FC Almere
24/05 Kevin Vermeij Aalsmeer FC Almere
23/05 Rudinho Haime Pancratius SDZ
23/05 Soufiane Reclaoui Sparta Nijkerk JOS Watergraafsmeer
23/05 Frank Abbring AFC (zon) JOS Watergraafsmeer
23/05 Clayton Karsari Nieuw Utrecht JOS Watergraafsmeer
23/05 Reggie Schaap Koninklijke HFC JOS Watergraafsmeer
21/05 Tijn Hammer HBOK Pancratius (zat)
21/05 Garyl Pinas OFC EDO (zat)
20/05 Mitchel Dijkstra JOS Watergraafsmeer WVHEDW
20/05 Michael Bok IVV Zilvermeeuwen
20/05 Rience Schurman De Dijk Zeeburgia
19/05 Rodney Weverling Ajax Breukelen
19/05 Ike Nanka Bruce OFC Breukelen
19/05 Faouzi Ben Yerrou Zeeburgia Breukelen
19/05 Fahim Zade Wherevogels Hoofddorp
19/05 Özkan Özmen VVA/Spartaan Hoofddorp
19/05 Tuncay Yener Koninklijke HFC Hoofddorp
19/05 Jasmin Tamic GVVV Hoofddorp
19/05 Jeffrey Mols Noordwijk Hoofddorp
19/05 Jaydee Nicholson JOS OSV (zat)
19/05 Oussama Ouhadou Breukelen OSV (zat)
18/05 Nassim Zohair JOS Watergrafsmeer Zeeburgia
18/05 David Zwiebel OSV (zat) Zilvermeeuwen
18/05 Toby Correia Sporting Martinus Amstelveen H.
17/05 Robin de Weij NVC SDZ
17/05 Anouar Bousatta Pancratius SDZ
17/05 Joshua Kawei Buitenveldert (zat) SDZ
16/05 Stefan van Grieken Legmeervogels Aarlanderveen
16/05 Sven Kolle ZSGOWMS (zon) VVZ’49
13/05 Ricky Wijnberg OFC (zat) RKAVIC
12/05 Nabil Amankour Abcoude (zon) Zeeburgia (zat)
12/05 Yassine el Moubares Abcoude (zon) Zeeburgia (zat)
12/05 Ouassime Amr VVA/Spartaan (zon) Zeeburgia (zat)
12/05 Romeo Adu Buiksloot (zon) Zeeburgia (zat)
12/05 Said Bentohamo De Dijk Zeeburgia (zat)
12/05 Kevin Denz Swift (zat) Amstelveen Heemraad
12/05 Jordy Roedoe Nieuw Sloten Amstelveen Heemraad
12/05 Robin Oussoren Legmeervogels Amstelveen Heemraad
11/05 Oulad Ben Youssef Noureddine Eendract’82 DCG (zon)
11/05 Satar Ercument EDO DCG (zon)
11/05 Donny Day Zeebburgia DCG (zon)
11/05 Redoune Krap Vlug en Vaardig DCG (zat)
11/05 Moushine el Yaacoubi Zeeburgia DCG (zat)
11/05 Ilias Zerroug Nieuw West United DCG (zat)
11/05 Oussama Boudchourt Zeeburgia (zon) DCG (zat)
11/05 Younes Zazan Fortius DCG (zat)
11/05 Zeriay Teclehaimanot Fortius DCG (zat)
11/05 Rachid Guenaoui Fortius DCG (zat)
11/05 Danuiel Ring Fortius DCG (zat)
11/05 Joey van Lemmeren Pancratius ZSGOWMS (zat)
10/05 Yassine el Aboui DCG (zat) VVA/Spartaan (zon)
10/05 Achmed Ahahaoui De Meern De Dijk
09/05 Nick Smits CSW KDO
09/05 Tim van Diemen Aalsmeer (zon) KDO
09/05 Richie Yeboah Buitenveldert EDO (zat)
09/05 Frank Zinhagel OFC EDO (zat)
05/05 Toufik Seghir ZSGOWMS RKAVIC
05/05 Michael Bakker ‘t Gooi RKAVIC
05/05 Giovanni Philippo ‘t Gooi RKAVIC
05/05 Kevin Verhoef ‘t Gooi RKAVIC
05/05 Mustapha Araiss ’t Gooi RKAVIC
05/05 Stan Bijl Magreb’90 De Dijk
04/05 Jeffrey Koreman KFC Purmersteijn
04/05 Dick Bos Purmersteijn Fortuna Wormerveer
03/05 Maarten Daniels HBOK OSV (zat)
03/05 Michel van Kampen De Dijk ADO’20
02/05 Sam Nijpels JVC Cuijk AFC (zondag)
30/04 Quinton Bhagwandin OSV (zat) Hilversum
30/04 Rachid el Guebli OSV (zat) Zilvermeeuwen
29/04 Sergio Promes Ajax Zuidvogels
30/04 Henk Abercrombie HBOK IVV
29/04 Randy Rustenberg OFC ZSGOWMS
29/04 Bas Buimer Be Quick ‘28 Swift
29/04 Nick Kramer Foresters OFC
26/04 Tim Steij Swift RODA’23
26/04 Remco Cecilia Hoofddorp Overbos
26/04 Chelton Linger Swift Zeeburgia
26/04 Gregory Fernand De Dijk HBOK
23/04 Gary Bouwmeester DCG AGB
22/04 Floris van der Linden Ouderkerk Telstar
22/04 Bilal el Yacoubi Alphense Boys OFC
22/04 Ali Alkan SVL OFC
22/04 Roy Versluis SVL OFC
22/04 Christie Bonovatius Bennekom OFC
21/04 Omar el Aamrani Pancratius AGB
21/04 Niels Vahlkamp Pancratius RODA’23
21/04 Youssif Sheriff Hilversum Amstelveen Heemraad
20/04 Eness Eldemir AGB DCG
20/04 Jean Yves van der Korput Nederhorst DCG
20/04 Earvin Codfried Pancratius DCG
20/04 Rob Overvliet Noordwijk Amstelveen Heemraad
19/04 Nick Tavenier Hoofddorp Pancratius
19/04 Daan van Benthem Hercules Swift
19/04 Omar Limon DCG JOS Watergraafsmeer
19/04 Etkin Zivkara Stormvogels JOS Watergraafsmeer
19/04 Raymond Dirven Nieuw Utrecht JOS Watergraafsmeer
19/04 Edwin Suribaya Alphense Boys JOS Watergraafsmeer
19/04 Mees Bloembergen Hercules JOS Watergraafsmeer
19/04 Maarten van Rijckevoorsel DSOV JOS Watergraafsmeer
16/04 Daan Post AFC RODA ‘23
15/04 Tim de Jong Diemen Ajax 2
15/04 Manolito Joren Diemen Ajax 2
15/04 Steffan Hoogland Pancratius Ajax 2
15/04 Raven Bergwijn Nieuw Utrecht Zeeburgia
15/04 Anouar Akrouh DCG Zeeburgia
15/04 Faysal Fakhor VVA/Spartaan Zeeburgia
14/04 Mauro Franken Breukelen Ajax
14/04 Roy van ‘t Woud IVV HBOK
14/04 Jim Smit OSV (zon) HBOK
13/04 Yorrick van der Deijl Legmeervogels RODA’23
13/04 Tim Portengen FC Almere Waterwijk (zat)
13/04 Elwin Jansen Waterwijk (zon) Waterwijk (zat)
13/04 Chris Kommers Waterwijk (zon) Waterwijk (zat)
13/04 Dennis Verwer Stormvogels Waterwijk (zat)
13/04 Dwight Eind Veensche Boys Waterwijk (zat)
13/04 Gary Spier Veensche Boys Waterwijk (zat)
13/04 Roy de Vries Veensche Boys Waterwijk (zat)
13/04 Franklin de Jong FC Almere Waterwijk (zat)
13/04 Rowin Mol Noordwijk Purmersteijn
13/04 Stefan van Wonderen ZOB Purmersteijn
11/04 Randy Hondius Argon HBOK
11/04 Donny Kool Pancratius Hoofddorp
11/04 Romano Macnack De Meteoor OSV (zat)
08/04 Bobby Bosma Pancratius Ajax
08/04 Quincy van der Leuv SDC Putten OFC
08/04 Youssef el Baouchi Quick OFC
08/04 Yusuf Sarica Alphense Boys OFC
07/04 Bnar Tofeek VVC RODA’23
06/04 Donovan Valies JOS Watergraafsmeer Voorschoten’97
06/04 Nick Verschut AFC Legmeervogels
06/04 Rahim Gök CSW Legmeervogels
06/04 Rigi Graanoogst AGB Overbos
06/04 Kemal Gezer DCG ZSGOWMS
06/04 Sven Wierda Hoofddorp Overbos
06/04 Jordy Onkenhout Hoofddorp Overbos
06/04 Mitchell Janssen Hoofddorp Overbos
06/04 Marc Coonen Ajax Overbos
06/04 Dave Agterhof Hoofddorp Overbos
05/04 Donovan Partoesobroto Overbos Legmeervogels
05/04 Joey Noordenbos De Dijk HBOK
05/04 Kid Ronday Ajax HBOK
05/04 Robin Schaaf Hollandia HBOK
05/04 Tom de Lange JOS Watergraafsmeer HBOK
05/04 Mick Römer OSV (zat) HBOK
05/04 Youssef el Abdallaoui AFC (zon) Blauw Wit Beursbengels
04/04 Randel Shakison AFC (zon) TEC
04/04 Shannon Schet ZSGOWMS OSV (zat)
04/04 Richard Dirven OSV (zat) Hilversum
03/04 Ricardo Macnack Meteoor OSV (zat)
03/04 Randel Shakison AFC TEC
02/04 Donny Rijnink Ajax ADO’20
02/04 Jeffrey Gits OSV (zon) OSV (zat)
01/04 Jermano Huwae AFC (zon) Fortuna Wormerveer
01/04 Thom Leenen DCG Ajax
31/03 Adil Jamal OSV (zat) DCG
31/03 Berry van ’t Land SDO Ajax
30/03 Bas Vellema Purmersteijn ADO’20
30/03 Donny Kessing DCG Ajax
29/03 Dennis Bakker RODA’23 Legmeervogels
27/03 Patrck Engelmoer AFC 2 RODA’23
23/03 Giordano van der Pol LRC Ajax
22/03 Mike Ruijter Quick Boys Swift
21/03 Rowendy Schoop RKAVV Ajax
20/03 Deen van Embriqs Ajax Breukelen
19/03 Finn van der Velden DCG JOS Watergraafsmeer
18/03 Naoufal Haddadi EDO JOS Watergraafsmeer
17/03 Barry Tjeertes United Davo ZSGOWMS
16/03 Joey Klare Odin’59 JOS Watergraafsmeer
16/03 Oscar Wilffert OFC Koninklijke HFC
16/03 Kevin de Visser Ajax Koninklijke HFC
15/03 Bilal el Amrani Odin’59 Ajax
13/03 Garyl Pinas Geen club SDZ
12/03 Jordy Vierbergen Ter Leede Aalsmeer (zat)
11/03 Jessey Kuiper OFC Fortuna Wormerveer
11/03 Sergio Cameron Ajax Hoofddorp
09/03 Kevin Westmaas DOVO De Dijk
09/03 Tony Tol IJsselmeervogels De Dijk
09/03 Nick Kuipers Rijnsburgse Boys De Dijk
09/03 Jesse van Huisstede JOS Watergraafsmeer Nederhorst
05/03 Revinio Morsen OFC Fortuna Wormerveer
04/03 Nigel Hardenberg OFC Odin’59
04/03 Brian van der Werff Ajax Lisse
03/03 Bud Water De Dijk ADO’20
03/03 Tom Clobus OSV Ajax 3
02/03 Dennie van der Giezen EDO (zat) Swift
01/03 Mike Derlagen Quick Boys OFC
29/02 Raymon Lagerburg Ajax Loosdrecht
29/02 Dennis Dinkgreve EDO Swift
28/02 Bas Middelkoop AFC 2 Swift
28/02 Lionel Frederik Sparta Nijkerk Swift
28/02 Mathieu Christianen Kon. HFC Swift
27/02 Aaron Bruijn OFC Fortuna Wormerveer
27/02 Daan van Huffel DCG Legmeervogels
23/02 Glenn van Zoolingen Ajax AFC
18/02 Davey de Haze HBOK De Dijk (zon)
16/02 Patrick Zonneveld IJsselmeervogels AFC (zon)
09/02 Giovanni Santangelo Argon Aalsmeer (zat)
09/02 Nick van der Wiel Ter Leede Aalsmeer (zat)
05/02 Epi Kraemer Sportlust Aalsmeer (zat)
30/01 Kenneth Misa Danso Ajax Quick Boys