Home / Algemeen / Nummering en speelschema zaterdag eerste t/m vierde klasse

Nummering en speelschema zaterdag eerste t/m vierde klasse

Een maand na de bekendmaking van de competitie-indelingen heeft de KNVB vannacht ook de nummering naar buiten gebracht. Voor de meeste clubs zijn alle speelschema’s ook helemaal ingevuld. Deze zijn handmatig te maken, over te nemen uit Voetbal.nl en vanaf komend weekend zijn de eerste twee speelronden ook te zien op de de diverse klassepagina’s. In dit overzicht alle zaterdagclubs, van de eerste tot en met de vierde klasse.

Speelschema (competitie van veertien ploegen)

#1#2#3#4#5#6#7#8#9
1-138-71-143-11-102-41-82-61-5
2-99-12-106-73-66-13-108-53-7
3-1210-64-38-24-138-124-99-76-9
4-811-45-610-45-119-55-210-1410-12
5-1012-27-1311-97-210-76-1311-111-8
6-1413-59-813-1212-911-37-1212-413-2
7-1114-312-1114-514-813-1414-1113-314-4

 

#10#11#12#13#14#15#16#17#18
2-111-42-31-22-51-118-41-92-7
4-63-94-53-88-13-139-22-126-3
5-35-77-144-79-44-1210-53-148-14
7-16-128-65-1210-35-811-74-119-12
8-1010-119-106-1111-146-212-35-1310-1
9-1313-811-1313-1012-77-913-16-1011-5
12-1414-212-114-913-614-1014-67-813-4

 

#19#20#21#22#23#24#25#26
1-62-11-122-141-72-133-41-3
3-117-43-24-13-54-146-52-8
4-28-35-47-56-45-18-94-10
5-99-146-88-1310-87-310-25-14
7-1010-1310-99-311-28-1111-127-6
12-811-613-1111-1013-99-613-79-11
14-1312-514-712-614-1212-1014-112-13

Nummering:

Eerste Klasse A (zaterdag)
1AFC8Victoria
2WV-HEDW9Zuidvogels
3Huizen10DHSC
4CSW11FC Aalsmeer
5FC Breukelen12Argon
6BOL13ARC
7Roda’4614Zwaluwen’30

 

Tweede Klasse A (zaterdag)
1Buitenveldert8DVVA
2Blauw-Wit Beursbengels9Arsenal
3Jong Holland10Monnickendam
4Marken11ZOB
5Zandvoort12OFC
6FC Zaandam13AMVJ
7EDO14OSV

 

Tweede Klasse B (zaterdag)
1Veensche Boys8BFC
2FC Almere9De Meern
3Odysseus’9110Lopik
4Loosdrecht11Waterwijk
5IJFC12De Bilt
6Delta Sports’9513TOV
7JSV Nieuwegein14Benschop

 

Derde Klasse A (zaterdag)
1Reiger Boys8PSZ
2HCSC9EVC
3Kadoelen10Sporting Andijk
4ZCFC11Purmersteijn
5HBOK12De Dijk
6Wartburgia13Buiksloot
7Castricum14JOS/Watergraafsmeer

 

Derde Klasse B (zaterdag)
1Koninklijke HFC8Kagia
2VVC9SCW
3HYS10Overbos
4DEM11Stormvogels
5IJmuiden12VVA/Spartaan
6United/DAVO13ZSGOWMS
7Pancratius14VEW

 

Derde Klasse C (zaterdag)
1FC Hilversum8Buitenboys
2Laren’999Amstelveen Heemraad
3AH’7810CTO’70
4Kockengen11Maarssen
5OSM’7512Olympia’25
6DESTO13Robinhood
7NiTA14Altius

 

Vierde Klasse B (zaterdag)
1Fortuna Wormerveer8Zaanlandia
2Sporting Krommenie9Beverwijk
3Jong Hercules10TOB
4Saenden11Westzaan
5Hercules Zaandam12De Kennemers
6De Meteoor13Wijk aan Zee
7Zaandijk14ADO’20

 

Vierde Klasse C (zaterdag)
1UNO8Vogelenzang
2Velsenoord9Hoofddorp
3HBC10Haarlem Kennemerland
4VSV11Alliance’22
5SVIJ12Olympia Haarlem
6AC Amsterdam13DSK
7Geel Wit’2014THB

 

Vierde Klasse D (zaterdag)
1SDZ8Portugal Amsterdam
2Nieuw West United9SDW
3AGB10TOG
4Geuzen Middenmeer11TABA
5Sloterdijk12Overamstel
6DEVO’5813Parkstad
7Vlug & Vaardig14De Meer

 

                                                   Vierde Klasse E (zaterdag)
1Eemnes8Sporting Martinus
2De Vecht9RODA’23
3Diemen10Hertha
4Zeeburgia11Zuidoost United
5FC Weesp12Ouderkerk
6Real Sranang13RKAVIC
7FC Amsterdam14TOS Actief

 

                                                   Vierde Klasse F (zaterdag)
1De Posthoorn8ASV’65
2HVC9AS’80
3Eemboys10VOP
4Baarn11OSO
5BZC’1312KVVA
6Cobu Boys13VIOD
7BVV’3114‘t Gooi

Foto: John Beckman

Send this to a friend