Home / Algemeen / Nummering en speelschema zondag eerste t/m vijfde klasse

Nummering en speelschema zondag eerste t/m vijfde klasse

Een maand na de bekendmaking van de competitie-indelingen heeft de KNVB vannacht ook de nummering naar buiten gebracht. Voor de meeste clubs zijn alle speelschema’s ook helemaal ingevuld. Deze zijn handmatig te maken, over te nemen uit Voetbal.nl en vanaf komend weekend zijn de eerste twee speelronden ook te zien op de de diverse klassepagina’s. In dit overzicht alle zondagclubs, van de eerste tot en met de vijfde klasse.

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9
1-13 8-7 1-14 3-1 1-10 2-4 1-8 2-6 1-5
2-9 9-1 2-10 6-7 3-6 6-1 3-10 8-5 3-7
3-12 10-6 4-3 8-2 4-13 8-12 4-9 9-7 6-9
4-8 11-4 5-6 10-4 5-11 9-5 5-2 10-14 10-12
5-10 12-2 7-13 11-9 7-2 10-7 6-13 11-1 11-8
6-14 13-5 9-8 13-12 12-9 11-3 7-12 12-4 13-2
7-11 14-3 12-11 14-5 14-8 13-14 14-11 13-3 14-4

 

#10 #11 #12 #13 #14 #15 #16 #17 #18
2-11 1-4 2-3 1-2 2-5 1-11 8-4 1-9 2-7
4-6 3-9 4-5 3-8 8-1 3-13 9-2 2-12 6-3
5-3 5-7 7-14 4-7 9-4 4-12 10-5 3-14 8-14
7-1 6-12 8-6 5-12 10-3 5-8 11-7 4-11 9-12
8-10 10-11 9-10 6-11 11-14 6-2 12-3 5-13 10-1
9-13 13-8 11-13 13-10 12-7 7-9 13-1 6-10 11-5
12-14 14-2 12-1 14-9 13-6 14-10 14-6 7-8 13-4

 

#19 #20 #21 #22 #23 #24 #25 #26
1-6 2-1 1-12 2-14 1-7 2-13 3-4 1-3
3-11 7-4 3-2 4-1 3-5 4-14 6-5 2-8
4-2 8-3 5-4 7-5 6-4 5-1 8-9 4-10
5-9 9-14 6-8 8-13 10-8 7-3 10-2 5-14
7-10 10-13 10-9 9-3 11-2 8-11 11-12 7-6
12-8 11-6 13-11 11-10 13-9 9-6 13-7 9-11
14-13 12-5 14-7 12-6 14-12 12-10 14-1 12-13

Nummering:

Eerste Klasse A (zondag)
1 LSVV 8 AFC’34
2 Hoofddorp 9 Boshuizen
3 JOS/Watergraafsmeer 10 FC Uitgeest
4 Zeeburgia 11 Hillegom
5 NVC 12 AGB
6 Velsen 13 Zaanlandia
7 Legmeervogels 14 DSOV

 

Tweede Klasse B (zondag)
1 Pancratius 8 PVCV
2 RODA’23 9 Quick 1890
3 SDZ 10 DWS
4 SCH’44 11 FC Weesp
5 SO Soest 12 Elinkwijk
6 Hooglanderveen 13 Nieuw Utrecht
7 Kampong 14 FC Abcoude

 

Tweede klasse C (West 2) met KDO nog niet bekend

 

Derde Klasse B (zondag)
1 Bergen 8 Vitesse’22
2 DTS 9 Egmondia
3 SVA 10 De Kennemers
4 Hercules Zaandam 11 Vrone
5 Koedijk 12 Meervogels’31
6 Limmen 13 Alkmaarsche Boys
7 Volendam 14 FC Purmerend

 

Derde Klasse C (zondag)
1 Alliance’22 8 Bloemendaal
2 Diemen 9 Sporting Martinus
3 VVH/Velserbroek 10 VSV
4 De Meer 11 ZSGOWMS
5 Real Sranang 12 IVV
6 Ouderkerk 13 Zwanenburg
7 HBC 14 DCG

 

Derde Klasse D (zondag)
1 APWC 8 PVC
2 Theole 9 Sporting’70
3 Roda’46 10 Wasmeer
4 UVV 11 Zwaluwen Utrecht’11
5 Nederhorst 12 HDS
6 FC Jeugd 13 Waterwijk
7 VVZA 14 Saestum

 

Derde Klasse Q1 (zondag) West 2
1 Graaf Willem II VAC 8 ASC
2 RKDES 9 Sporting Leiden
3 Voorschoten’97 10 FC Aalsmeer
4 WVC 11 Nicolaas Boys
5 DIOS 12 Bernardus
6 SJZ 13 Warmunda
7 MMO 14 Alphen
15 Van Nispen

 

Vierde Klasse D (zondag)
1 BSM 8
2 Germaan/De Eland 9 Eendracht’82
3 AC Amsterdam 10 Spaarnwoude
4 Terrasvogels 11 VVA/Spartaan
5 DSS 12 Geel Wit ‘20
6 OSC 13 RCH
7 NFC 14 Onze Gezellen

 

Vierde Klasse E (zondag)
1 Ilpendam 8 Swift
2 Fortius 9 SDOB
3 Oosthuizen 10 Wherevogels
4 Nieuw West United 11 TABA
5 Ankaraspor 12 TOG
6 Buitenveldert 13
7 De Meteoor 14 Geuzen Middenmeer

 

Vierde Klasse F (zondag)
1 Rivierwijkers 8 Allen Weerbaar
2 Zeist 9 Vreeswijk
3 Sporting Almere 10 Amsvorde
4 Schalkwijk 11 ‘s Graveland
5 ‘t Goy 12 DWSV
6 Domstad Majella 13
7 De Dreef 14 Aurora

 

Vijfde Klasse C (zondag)
1 CTO’70 7 Heemstede
2 8 RAP
3 HYS 9 Nautilus
4 DIO 10 Nieuw Sloten
5 Arsenal 11 Sloterdijk
6 Badhoevedorp 12 Purmerland

 

Vijfde Klasse D (zondag)
1 JSV Nieuwegein 7 Maarssen
2 Kismet 8 Geinburgia
3 Blauw-Wit Beursbengels 9 IJburg
4 DRC 10 VSC
5 11 WV-HEDW
6 Forza Almere 12 VVU Ardahanspor

Foto: George Melchers

Meer nieuws op de clubpagina(s)▼

Send this to a friend