De zaterdagcompetitie in de Vierde klasse C krijgt een wijziging. NVC uit Naarden heeft besloten zich per direct terug te trekken uit de competitie. Dat laat de vereniging uit Naarden weten op de eigen website. Dat betekent dat de Vierde klasse C poule verder gaat met één team minder.
Alle reeds gespeelde wedstrijden van NVC worden volgens de geldende regels uit het programma gehaald. Voor de overige clubs betekent dit een aangepast speelschema en enkele vrije weekenden dit seizoen.
Stoppen valt zeer zwaar
Het werd een emotionele dinsdagavond bij het Geel-Zwarte NVC, maar de club moest – na het stoppen van enkele sterkhouders vorig seizoen – vrijwel opnieuw beginnen. Door afwezigheid en blessures de laatste weken kon trainer Cor van Garderen niet anders dan een noodgedwongen beroep doen op zeer jonge jeugdspelers. ,,Dat is niet vol te houden”, liet de vereniging weten.
De KNVB heeft de betrokken verenigingen inmiddels op de hoogte gesteld van de wijziging. De wedstrijd aanstaande zaterdag 4 oktober in Amsterdam tegen DTA Fortius gaat sowieso niet door. Kijk hier voor de oude stand en het programma
Vriend worden van Het Amsterdamsche Voetbal? Een tip voor de reactie? Mail naar: info@hetamsterdamschevoetbal.nl
Het Amsterdamsche Voetbal Doelgericht